رونی: از صحبت درباره پست بازی‌ام خسته شدم
۳۹۹۷۸۹
۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۱
۹۹۹
کاپیتان انگلیس و منچستر یونایتد اعتراف کرده از صحبت درباره پست بازی خود خسته شده است.
وبسایت نود: وین رونی در نشست خبری که امروز در محل تمرین تیم ملی انگلیس برگزار شد عنوان کرد از صحبت کردن درباره پست بازی اش خسته شده و هر جایی که مربی بخواهد بازی می کند.

رونی به نقل از فورفورتو در نشست خبری امروز خود گفت:

نمی دانم در بازی مقابل مالت به میدان می روم یا خیر. این را باید از ساوت گیت بپرسید. ضمن اینکه یک بار دیگر در مورد پست بازی من برای انگلیس سوال پرسیده شد. این موضوع دیگر خسته کننده شده است. این سوال را بارها پاسخ دادم و پاسخم تغییر نکرده است. هر جایی که مربی بخواهد بازی می کنم.

من درباره بازی کردن و یا نکردنم تصمیم نمی گیرم. همیشه براساس دستورات مربیانم بازی کردم و مطمئنم اگر مقابل مالت بازی کنم سعی می کنم دستورات گرت را تا جایی که توانایی هایم اجازه می دهد پیاده کنم.

البته که یک فوتبالیست می خواهد بازی کند. این شغل من است، من عاشق فوتبال هستم. عاشق حضور داشتن در جریان بازی ها هستم. مشخصا فعلا در ترکیب اصلی یونایتد حضور ندارم و باید تلاش زیادی برای بازگشت به ترکیب بکنم و از فرصت هایم استفاده کنم. مهمترین چیز پیروزی تیم است.

کاپیتان انگلیس و منچستر یونایتد همچنین درباره دعوت دوباره از مارکوس رشفورد به تیم ملی گفت:

فکر می کنم مهم است که به بازیکنان جوان خوب و هیجان انگیز پاداش هایی که شایسته اش هستند را بدهیم. فکر می کنم رشفورد شایسته حضور در تیم ملی است. او از زمان راه یافتن به ترکیب یونایتد فوق العاده بوده است. امیدوارم رشفورد بتواند به یار ثابت انگلیس تبدیل شود. او یک بازیکن جوان فوق العاده با ذهنیت عالی است. رشفورد همه توانایی های لازم را دارد بنابراین دلیلی برای اینکه نتواند یار ثابت انگلیس شود وجود ندارد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج