بهروز افخمی: «هفت» را ادامه می‌دهم
۴۰۶۱۴۵
۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۸
۱۶۱۷
بهروز افخمی گفت درصورت شروع فیلمبرداری فیلم جدیدم همچنان اجرای برنامه هفت را ادامه می‌دهم.
خبرگزاری ایسنا: بهروز افخمی گفت درصورت شروع فیلمبرداری فیلم جدیدم همچنان اجرای برنامه هفت را ادامه می‌دهم.

این کارگردان سینما با اشاره به اینکه رفتن خود را از برنامه هفت تایید نمی‌کند به ما گفت: فعلا هفت را ادامه می‌دهم و حتی وقتی فیلم‌برداری فیلم جدیدم شروع شود، نیز قرار است آن را ادامه دهم.
 
بهروز افخمی: «هفت» را ادامه می‌دهم

به تازگی خبرها و گمانه‌زنی‌هایی از رفتن بهروز افخمی از برنامه‌ی «هفت» مطرح شده است،شایعه‌ای که خودش آن را تایید نمی‌کند.

پیش از این ایسنا خبر داد که بهروز افخمی فیلم جدید خود را به زبان عربی از اواخر آبان‌ماه کلید می‌زند.

این فیلمساز که پیش از این قرار بود فیلم «خمسه خمسه» را جلوی دوربین ببرد، آن را به سال آینده موکول کرده است و قصد دارد از نیمه یا اواخر آبان‌ماه فیلم «آذرباد» را که یکی از طرح‌های قدیمی‌اش بوده و اخیرا آن را بازنویسی کرده است، بسازد.

افخمی قرار است این فیلم را به تهیه‌کنندگی سازمان هنری رسانه‌ای "اوج" بسازد که البته یقین دارد با توجه به سنگینی‌ مراحل ساخت، فیلمش به جشنواره فجر امسال نمی‌رسد.

داستان «آذرباد» درباره‌ی هفت روز اول جنگ ایران و عراق یعنی هفته‌ی اول مهر سال 1359 است و بیشتر بازیگران آن هم از عرب‌های جنوب ایران و خوزستان هستند. درواقع 70 درصد دیالوگ‌های فیلم عربی است و بازیگر مشهوری هم در آن حضور ندارد.

این فیلم تمام جنگی که صحنه‌های هوایی ویژه‌ای هم خواهد داشت در بوشهر و اهواز فیلمبرداری خواهد شد.

«آذر، شهدخت، پرویز و دیگران»  و «روباه» از آخرین فیلم‌های بهروز افخمی بوده‌اند که این کارگردان در دو سه سال قبل ساخته است.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج