پیام احساسی داور بازنشسته به نویدکیا
۴۰۶۶۴۳
۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۷
۱۰۸۵
علی خسروی داور قدیمی فوتبال ایران در یادداشتی نسبت به خداحافظی محرم نویدکیا واکنش نشان داد.
ورزش سه: علی خسروی داور قدیمی فوتبال ایران در یادداشتی نسبت به خداحافظی محرم نویدکیا واکنش نشان داد. خسروی در این نوشته از محرم حلالیت هم طلبیده است:

مطلع شدیم محرم نوید کیا اسوه اخلاق و استقامت فوتبال اصفهان در هفته هشتم لیگ برتر با عشقش وداع کرد. کاری با نوع مراسم عجیب خداحافظی محرم ندارم اما وظیفه دانستم به عنوان عضوی بسیار ریز در خانواده فوتبال ایشان را مورد تکریم قرار داده و از فوتبالی های اصفهانی ورسانه ها خواهش کنم محرم را قهرمانانه تودیع کنند.
 
براستی آن مراسم در شان کاپیتان بزرگ تیم سپاهان نبود. برایش زیاد سوت زده بود و اقرار می‌کنم هرگز حتی یک لحظه از وی نرنجیده بودم. هم بسیار فنی بود هم بسیار ساده. اهل ژل مو و خط ریش  و مدل موی ترانسفری از جنوب فرانسه و شاخ آفریقا نبود. در میدان یک فرمانده کامل و یک سپهسالار تمام عیار بود.
 
از محرم هم همانند جواد نکونام حلالیت می‌خواهم که اگر احیانا در قضاوت‌هایم برایش سهوا اشتباهی کردم. خصوصا در آن بازی معروف سپاهان و پرسپولیس که گل زدن با بازوی افشین پیروانی را همه دنیا دیدند جز من و رضا سخندان که باید زودتر از همه میدیدیم. محرم عزیز خسته نباشی و خدا به همراهت. شک ندارم فوتبال اصفهان هرگز چون تو را به خود نخواهد دید.
 
از دوستان عزیزم مجید بصیرت و جلال امیدیان درخواست می‌کنم با تشکیلات رسمی کاری نداشته باشند خودشان خودجوش مراسمی در خور شخصیت و مرام این بزرگمرد برپا کرده تا حقیر هم با افتخار حضور یافته تا این عزیز کرده فوتبال ایران را خیلی بزرگ و صمیمی بدرقه کنیم.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج