Pedals خرسی که مانند انسان راه می رود
۴۰۶۹۹۰
۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۵
۳۷۳۵
Pedals خرس بامزه ای که مانند انسان قادر بود بر روی دو پایش راه برود توسط شکارچیان کشته شد. گفته می شود پیشتر درخواست طرفداران حیات وحش برای در نظر گرفتن یک پناهگاه برای پدالز رد شده بود.
مجله فانی کول: Pedals خرس بامزه ای که مانند انسان قادر بود بر روی دو پایش راه برود توسط شکارچیان کشته شد. گفته می شود پیشتر درخواست طرفداران حیات وحش برای در نظر گرفتن یک پناهگاه برای پدالز رد شده بود.
 
این خرس بعد از انتشار عکس هایش که او را در حال راه رفتن بر روی دو پایش به مانند انسان نشان می داد، محبوبیت زیادی کسب کرده بود.
 
پدالز، پنجه جلوی دست راست خود را از دست داده بود و به همین علت عده ای از طرفداران و دوستداران حیوانات، صفحه فیسبوکی را برای رصد وی در حیات وحش ایجاد کرده بودند.

در حالی که انتظار می رفت تا پدالز در حیات وحش زندگی بهتری را تجربه کند آخرین پست صفحه فیسبوک این حیوان دوست داشتنی خبر از حادثه بدی می داد. یک دوستدار حیات وحش خبر کشته شدن پدالز توسط شکارچیان را اعلام کرد.

این دوستدار حیات وحش در اخرین پست صفحه فیسبوک پدالز نوشت: "برای صدها و هزاران دوستدار حیوانات، کسانی که زندگی پدالز را دنبال می کردند خبر تاسف برانگیزی دارم. پدالز اکنون آرام گرفته است و روح مهربانش بدنش را ترک کرده است”.
 
گفتنی است پیش از این حادثه حدود 300000 هزار نفر با ایجاد کمپینی از مقامات محلی و همچنین افراد مشهور خواسته بودند تا به این حیوان کمک کنند. جالب اینکه وقتی پدالز برای نخستین بار در منطقه Oak Ridge (اوک ریج) دیده شد اغلب مردم به اشتباه او را انسانی می دانستند که لباس خرس بر تن کرده است.

Pedals خرسی که مانند انسان راه می رود 
 
Pedals خرسی که مانند انسان راه می رود 
 
Pedals خرسی که مانند انسان راه می رود 
 
Pedals خرسی که مانند انسان راه می رود 
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
Pedals خرسی که مانند انسان راه می رود
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:38 - 1395/07/30
یه حالت مرموز ترسناکی داره نه؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج