مهارت های خارق العاده در ورزش پینگ پنگ
۴۰۸۰۸۸
۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۶
۳۱۷۷
باز کردن درب بطری از آن جمله کارهایی است که می توان به هزار روش انجامش داد. استفاده از درب باز کن ها، دست، پا، ضربه زدن و استفاده از آب جوش، از جمله راه ها برای انجام این کار هستند. اما روش های خلاقانه دیگری نیز وجود دارند.
وب سایت روزیاتو - حامد آل محمد: باز کردن درب بطری از آن جمله کارهایی است که می توان به هزار روش انجامش داد. استفاده از درب باز کن ها، دست، پا، ضربه زدن و استفاده از آب جوش، از جمله راه ها برای انجام این کار هستند. اما روش های خلاقانه دیگری نیز وجود دارند. موردی که قصد داریم به آن بپردازیم، در نوع خود بسیار جالب است.

کانال یوتوب «Pongfinity» که ویدیوهایی در ارتباط با ورزش پینگ پنگ را به اشتراک می گذارد، به تازگی روشی جدید برای باز کردن درب بطری ها ابداع کرده است. همانطور که در ادامه مشاهده خواهید نمود، افراد حرفه ای در این ورزش، با استفاده از توپ پینگ پنگ، کارهایی خارق العاده انجام می دهند و هنر خود را به نمایش می گذارند.

باز کردن درب بطری تنها یکی از این هنرنمایی هاست. اگر به این ورزش علاقه مند هستید و دلتان می خواهد مهارت لازم را کسب کنید، پیشنهاد می دهیم ویدیوی زیر را تماشا کنید و از آن لذت ببرید.

 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
مهارت های خارق العاده در ورزش پینگ پنگ 
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج