فروش لوازم جانبی تقلبی آیفون در آمازون
۴۰۸۱۷۸
۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۵
۱۵۰۷
شرکت اپل می‌خواهد با فروشند‌ه‌های لوازم جانبی تقلبی مبارزه کند. اپل می‌گوید از هر ده وسیله جانبی با مارک اپل که در فروشگاه آمازون به فروش می‌رسند ۹ تای آن‌ها تقلبی هستند!
مجله دیجی کالا - اسماعیل دلخموش: شرکت اپل می‌خواهد با فروشند‌ه‌های لوازم جانبی تقلبی مبارزه کند. اپل می‌گوید از هر ده وسیله جانبی با مارک اپل که در فروشگاه آمازون به فروش می‌رسند ۹ تای آن‌ها تقلبی هستند. این لوازم توسط ۵۰ فروشنده مختلف از جمله شرکت MobileStar فراهم می‌شود که همه آن‌ها آداپتورها، کابل‌ها و سایر لوازم خطرناک و تقلبی را به فروش می‌رسانند.
 
 ۹۰ درصد لوازم جانبی آیفون که آمازون می‌فروشد تقلبی هستند

حال اپل قصد یک دعوای حقوقی را علیه MobileStar آغاز کرده و ادعا می‌کند بابت هر مورد نقض کپی‌رایت ۱۵۰ هزار دلار و بابت نقض قوانین علامت تجاری باید غرامت سنگین ۲ میلیون‌دلاری دریافت کند.

در عین حال شرکت اپل اعلام کرده این لوازم جانبی تقلبی که توسط فروشند‌ه‌های مختلف عرضه می‌شوند بسیار خطرناک هستند. به گفته این شرکت، این لوازم ممکن است بیش از حد داغ شوند، آتش بگیرند یا به کاربر شوک الکتریکی بدهند.

در وبسایت آمازون این محصولات به عنوان محصولات اپل فروخته می‌شوند و با عکس‌های واقعی از لوازم جانبی اپل همراه هستند اما ظاهرا از طرف شرکت Mobile Star و سایر شرکت‌های دیگر تامین شده‌اند و محصولات اصلی اپل نیستند.

به هر حال به کاربران توصیه شده بهتر است فعلا از شرکت آمازون لوازم جانبی‌ اپل را تهیه نکنند و این محصولات را از سایت رسمی شرکت و فروشگاه‌های خود شرکت اپل خریداری نمایند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج