فاصله كما تا مرگ چقدر است؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
کلاسینو_1
دکتر نداف کرمانی 1
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
زمردی_داخلی3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
کلاسینو_3
دکتر نداف کرمانی 3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
زمردی_داخلی4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
زمردی_داخلی2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی 2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۴۰۸۴۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
۶۵۱۷۴۸
كما حالتي از ناهشياري است كه طي آن فرد با دردناك‌ترين محرك‌هاي فيزيكي هم به هوش نيايد و به همان حالت تا مدتي پايدار بماند. كما، يك مريضي نيست، بلكه علامتي از يك مريضي يا واكنشي به يك حادثه است كه براي بدن فرد اتفاق افتاده است.
برترین ها: كما حالتی از ناهشیاری است كه طی آن فرد با دردناك‌ترین محرك‌های فیزیكی هم به هوش نیاید و به همان حالت تا مدتی پایدار بماند. كما، یك مریضی نیست، بلكه علامتی از یك مریضی یا واكنشی به یك حادثه است كه برای بدن فرد اتفاق افتاده است؛ مثل یك ضربه شدید و سخت به سر كه باعث ایجاد شوك عصبی و كما می‌شود.
 
اكثر كماهایی كه به این دلیل ایجاد می‌شود، بیشتر از 4 هفته طول نمی‌كشد. بعضی از كسانی كه به كما می‌روند، پس از این مدت به سمت زندگی نباتی پیش می‌روند. زندگی نباتی یعنی فرد نفس می‌كشد، فشار خون نرمال دارد و حتی دستگاه گوارش آن‌ها درست كار می‌كند، بدون آنكه بدن بیمار نسبت به این كار‌ها آگاهی داشته باشد. زندگی نباتی ممكن است سال‌ها و حتی دهه های متمادی طول بكشد.
 
مهم‌ترین علامت مشخصه كما، ناتوانی در هوشیار شدن است یعنی خود فرد نمی تواند توسط محركها هوشیاری‌اش را به‌دست آورد. البته علامتهای دیگری هم وجود دارند كه از میان آنها می‌توان به نبود خود آگاهی، فقدان چرخه خواب و بیداری، نداشتن حركت هدفمند و نداشتن كنترل بر روی تنفس اشاره كرد.
 
فاصله كما تا مرگ چقدر است؟ 
چه عواملی باعث كما می شوند؟
 
کما به دلیل آسیب دیدن مغز به وجود می آید. آسیب مغز می تواند به علت فشار زیاد، خونریزی، کمبود اکسیژن یا سموم به وجود بیاید و این آسیب می تواند موقتی یا دایمی و یا برگشت پذیر باشد. در واقع بیش از 50 درصد از افرادی که به کما می روند در اثر ضربه به سر و اختلال در سیستم گردش خون مغز، دچار چنین حالتی می شوند. اما از دیگر مشکلاتی که منجر به کما می شود عبارت است از:
 
- سموم: برخی مواد به طور طبیعی در بدن وجود دارند که بدن از بالا رفتن میزان آنها جلوگیری می کند و آنها را دفع می کند. در برخی موارد بدن قادر به این کار نمی شود و یا نمی تواند دفع را به درستی انجام دهد. به عنوان مثال آمونیاک که از بیماری های کبدی ناشی می شود یا دی اکسید کربن ناشی از حمله های شدید آسمی و یا اوره ناشی از نارسایی کلیوی می توانند در بدن تجمع کنند و به سطحی سمی برسند. مصرف بیش از حد مواد مخدر و الکل نیز می توانند عملکرد سلول های عصبی مغز را مختل کند.
 
- عفونت: عفونت سیستم عصبی مرکزی مانند مننژیت و یا انسفالیت نیز می تواند منجر به کما فرد شود.
 
- قند خون: در افراد دیابتی، با افزایش بیش از حد سطح قند خون ممکن است کما رخ بدهد. با کاهش بیش از حد قند خون نیز ممکن است کما بروز کند. این نوع از کما معمولا با اصلاح سطح قند خون قابل بازگشت است.
 
- نرسیدن اکسیژن به مغز در اثر ایست قلبی، تنفسی یا موارد دیگر
 
- افزایش فشار داخل مغز به دلیل سکته های مغزی یا خونریزی مغزی
 
- بالا رفتن اوره خون
 
انواع مختلف کما عبارت اند از:

آنسفالوپاتی متابولیک سمی (Toxic-metabolic encephalopathy): این وضعیت یک اختلال حاد در عملکرد مغز است که علایمی مانند گیجی و یا هزیان دارد. این حالت معمولا برگشت پذیر است. علل این اختلال متفاوت است و می توانند شامل مواردی مانند بیماری های سیستمیک، عفونت، نقص عضو و یا سایر علل مختلف باشد.

آسیب مغزی ناشی از فقدان اکسیژن: این حالت به علت عدم رسیدن اکسیژن به مغز به وجود می آید. کمبود اکسیژن برای چند دقیقه باعث مرگ سلول های بافت مغز می شود. این اختلال می تواند به علت حمله قلبی (ایست قلبی) ضربه به سر یا تروما، غرق شدن، مسمومیت و یا مصرف بیش از حد مواد مخدر به وجود بیاید.

حالت نباتی پایدار: این حالت یک بی هوشی شدید است. فرد نسبت به محیط اطراف خود بی اطلاع است و قادر به حرکت کردن نیست. در این حالت ممکن است فرد به هوش بیاید اما با این وجود باز هم قادر به انجام هیچ واکنشی نیست. در حالت نباتی پایدار تنها سیستم های تنفسی، گردش خون و چرخه خواب و بیداری قادر به فعالیت هستند.

سندرم قفل شدگی: این حالت یک بیماری عصبی نادر است. به جز عضلات چشم سایر عضلات فلج می شوند. در سندرم قفل شدگی فرد بیدار و هشیار است و ذهنی سالم و طبیعی دارد.

مرگ مغزی: توقف غیر قابل بازگشت عملکرد مغز را مرگ مغزی می گویند. مرگ مغزی علل مختلفی می تواند داشته باشد. 
 فاصله كما تا مرگ چقدر است؟ وضعیت مغز در سه حالت مرگ مغزی، کما و نرمال
 
آیا درمان موثری برای کما وجود دارد؟

درمان کما به علت کما بستگی دارد. افراد خانواده بیمار باید تمام اطلاعاتی که در مورد بیمار می دانند را  به پزشک بگویند. این اطلاعات می توانند در تعیین علت کما تاثیر چشم گیری داشته باشد. اگر نوع کما برگشت پذیر باشد، اقدامات فوری پزشکی الزامی است. به عنوان مثال اگر کما به علت عفونت بروز کرده باشد ممکن است آنتی بیوتیک ها موثر باشند و یا اگر کما به علت شوک دیابتی رخ داده باشد، گلوکز می تواند در درمان کما موثر باشد. در برخی موارد نیز عمل جراحی برای کاهش فشار مغز ناشی از ورم مغز یا تومور مغزی الزامی می شود و می تواند موثر باشد.

برخی دارو ها نیز می توانند به کاهش و یا برطرف کردن ورم مغز کمک کنند. برخی از دارو ها نیز به جلوگیری از تشنج کمک می کنند.

به طور کلی می توان گفت که درمان کما حمایتی است. افرادی که به کما می روند به بخش مراقبت های ویژه منتقل می شوند و تا تعیین وضعیت او از او مراقبت و حمایت می شود. 
 
در حالت كما چه اتفاقی می‌افتد؟
 
اعتقاد عمده ای كه در بین مردم وجود دارد، این است كه شخص در خواب بسیار عمیقی فرو رفته است. این عقیده به طور كامل درست نیست. البته ممكن است در بعضی از موارد این چنین باشد اما نه در همه موارد.
 
این جا بدنیست بدانید كه درجه‌های كما توسط هوشیاری شخص بیمار نسبت به محركهای خارجی، تعیین می شود. در بسیاری از مواردی كه اشخاص در حالت كما به سر می‌برند، بیمار دریافت‌هایی از محیط نیز خواهد داشت و این حالت با توجه به بهبودی شخص بیمار زیاد تر هم می شود. مثلا ممكن است، حركتهای جزئی از خود بروز دهد یا نسبت به صداها یا محرك‌ها پاسخ دهد. در بعضی موارد نیز ممكن است شخص به كما رفته عكس العمل‌های شخص هوشیار را از خود بروز دهد. مثلا در بعضی بیمار‌ها باید حتما این مراقبت به عمل آید كه او نتواند سرم یا لوله های دیگر متصل به خودش را از جا در بیاورد كه در نهایت به مرگش منجر بشود. همه این موارد باعث می شود تا درجات كما در افراد متفاوت باشد.

بیرون آمدن از كما
 
حالتی كه شخص شروع به بیرون آمدن از حالت كما می كند، هنگامی است كه او شروع به پاسخ دادن به محرك‌های خارجی می‌كند. هرچند به‌دست آوردن كامل هوشیاری، یعنی دو مرحله واكنش نشان دادن و تشخیص فكر،باید در او پدیدار شود تا بشودگفت كه او از كما بیرون آمده است. زیرا وجود هر دوی این موارد در هوشیاری كامل، اجتناب ناپذیر است. حتی در بعضی موارد پس از به هوش آمدن بیمار باز آموزی و به خاطر آوردن بسیاری از چیزها از جمله حرف زدن و به خاطر آوردن خود شخص، ممكن است لازم باشد.

هر 10 دقیقه یك نفر بر اثر آسیب سر به حالت كما می‌رود. بد نیست بدانید آسیب‌های وارد به سر اولین علت به كما رفتن، مرگ و یا معلولیت افراد 1 تا 44 سال محسوب می‌شود. بین 5 تا 10 درصد از كسانی كه به كما می روند، قادر به باز گردان حالت هوشیاری خود نیستند و در نهایت به زندگی نباتی كه تنها علائم حیات در آنها وجود خواهد داشت، منجر می‌شوند. بسیاری از مردم فكر می‌كنند كه این حالت همچنان كما نامیده می شود اما به این حالت مرگ مغزی گفته می‌شود.
 
فاصله كما تا مرگ چقدر است؟ 
تفاوتهای مرگ مغزی و كما
 
وضعیت كما با مرگ مغزی بسیار متفاوت است به گونه ای كه فردی كه به كما رفته، می‌تواند دوباره به زندگی عادی خود بازگردد؛ البته این وضعیت را باید متخصصان مغز و اعصاب تایید كنند. به طوری كه اگر مغز هنوز زنده باشد، فرد دچار كما شده و احتمال برگشت آن حتی بعد از مدت طولانی و گذشت چندین سال هم وجود دارد. زیرا بیمار خودش به صورت طبیعی نفس می كشد و فقط مغز برای مدتی هوشیاری ندارد اما عمق مغز زنده است.
 
در مرگ مغزی، فرد به صورت طبیعی نفس نمی كشد و تنفس خود را از طریق دستگاه انجام می دهد كه با قطع كردن دستگاه، می میرد بنابراین زنده ماندن نباتی فرد دچار مرگ مغزی، به دستگاه وابسته است چون تنفس وابسته به مغز است. اما قلب با مغز تفاوت دارد.
 
اگر مغز فردی بمیرد، قلب فعالیت دارد، البته به شرطی كه اكسیژن از طریق دستگاه به فرد برسد و در صورت قطع دستگاه فردمی میرد، اما بازهم با وجود دستگاه هم بازنمی توان مدت زیادی چنین افرادی را زنده نگه داشت.
انتشار یافته: 550
در انتظار بررسی:19
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1391/12/11
این خانومه که عکسش زدید ازدواج کرده؟چند سالشه؟
چرا این اطلاعات مهم رو نمی زنید؟
پاسخ ها
مرشد
-
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
دوستان گرامی امیدوارم هر چه زودتر مریض هاتون شفا پیدا کنن .......منتها زندگی همیشه جریان داره... همیشه باید برای شرایط سخت اماده باشید...خودم هم داغ مادر دیدم اما دیر یا زود همه خواهیم رفت پس به زندگی ادامه دهید حتی با مرگ عزیزان
Iran, Islamic Republic of
12:22 - 1392/04/19
برای دوست من هم دعا کنید او به کما رفته
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1392/04/22
برای برادر من هم در این ماه عزیز ماه الطاف خداوندی دعا کنید او هم 6 ماه است که در کما به سر میبرد
پاسخ ها
سینا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۳
خدا کنه که زود تر خوب بشه
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1392/04/25
همچنین برای برادر دوستم که الان13ساله تو کماست و کسی و بغیر از خواهر و مادرش نداره-همینطور برای شوهرم که الان 20ماهه که تو کماست 2ماه بیشتر از عروسیمون نگذشته بود.بحق همین روزهای مبارک خدا همه مریضهارو شفا بده و به خانوادشون توانایی.التماس دعای مخصوص
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1392/04/27
واسه پسر عمم دعا کنید اون سه روزه تو کماست و سطح هوشیاریش رو 5 هست.22 سالشه
Iran, Islamic Republic of
01:14 - 1392/04/28
سلام برای شوهرخواهر منم دعا کنید تمام امیدمون به خداست مهدی9روزه که در کماست خواهرم بسیار امیدواره اگر برای مهدی اتفاقی بیافته زندگی اون و ما نابود میشه التماس دعا
United States
05:57 - 1392/05/14
سلام برا شوهر خواهر منم دعا کنین.الآن چهل روزه تو کماس.میفهمم چی میکشین آقا محسن.خیلی تلخه.خواهر منم خیلی امیدواره.ایشالا که خدا همه ی مریضا رو شفا بده.صدقه سرشون شوهر خواهر منم شفا بده.آمین
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1392/05/23
سلام برای پدر من هم 50 روز کماست دعا کنید امیدوارم خداوند همه مریض را شفا بده پدر من را هم شفا بده 3تا فرزند وقت ازدواج داره
Iran, Islamic Republic of
18:43 - 1392/05/30
جذابیت مطلب با دیدن کامنتای هموطنام جاش و به تلخی داد. دعا گوی همشون هستم.
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1392/06/26
سلام لطفا برای دایی م دعا کنید الان4 ماهه تو کماست 40 سالشه هوشیاریش رو 8 خدا همه ی مریض ها را شفا بده امین یا امام رضا
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1392/07/06
سلام تورو خدا برا دوست منم دعا کنید 2هفته است که رفته کما درست اولین سالگرد ازدواجش رفته کما اونقدر براش دعا میکنیم خدا به حق خانوم فاطمه ی زهرا همه مریضا رو شفا بده انشالله لیلای مارو هم شفا بده انشالله
Iran, Islamic Republic of
18:48 - 1392/07/08
خدا انشاالله همه ی بیماران و شفا بده به حق فاطمه ی زهرا
Iran, Islamic Republic of
20:39 - 1392/07/08
برای پدر خانمم که انسان وارسته ای است خواهشمندم دعا کنید یک هفته و دقیقا بعد لز عمل قلب به کما رفته است و هنوز هوشیاریش بدست نیاورده
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1392/07/11
خدایا از تو میخواهم تمام مریضان را به حق آقا امام زمان(عج) شفا دهی.آرزوی سلامتی برای همه شما...
Iran, Islamic Republic of
14:16 - 1392/07/16
برای دختر باجناق من هم دعا کنید او3روزه که درکما هست
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1392/07/16
سلام برای اوای 3ساله ما دختر خواهرم دعاکنید بر اثر تصادف سطح هوشیاریش 7 شده خدایا از تو میخواهم تمام مریضان را به حق آقا امام زمان(عج) شفا دهی.آرزوی سلامتی برای همه شما...
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1392/07/19
برای یاسرعزیزماکه مداح اهلبیت وخادم الحسین وبانو فاطمهی زهراست در کما می باشد دعاکنید خدا را به حق اقاصاحب الزمان قسم می دهم همه ی بیما ران را شفا دهد امین یا رب العالمین
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1392/07/23
برای نوه داییم ، مرتضی دلاور دعا کنید.
کودک 13 ساله ای که با تصادف به کما رفت و الان 8 روزه تو کماست. سطح هوشیاریش 3 هست. خدا همه بیماران را شفا دهد.
Iran, Islamic Republic of
00:47 - 1392/07/27
برای برادر من هم دعا کنیدکم کم داره چهار سال میشه که توی کماست در اثر سکته مغزی بسیار ضعیف در بیمارستان سعدی اصفهان بستری شد وسه روز بعد که ما فکر میکردیم خوب شده و داره مرخص میشه سکته دوم را کرد و به علت نبودن اکسیزن در اطاق بیمار به کما رفت او یک دندان پزشک خوب اصفهان بود و در اثر سهل انگاری دکتر رییسی نزدیک چهار سال است که همسر فرزندان مادر خواهران و برادرش در رنج جانکاهی به سر میبرند شما را به خدا به همه مریض ها دعا کنید خیلی سخته
-
23:00 - 1392/08/01
تو رو خدا به حق این شب برای خاله مهربون من که بخاطر DKA (قند بسیار بالا و آسیب شدید کلیه ) بستریه و هوشیاریش 8 دعا کنید . خدا همه بیمارا رو به حق علی شفا بده.
United States
13:26 - 1392/08/04
سلام علیکم برای مادرم که درسفرحج درمدینه النبی درکما قرارداردوهنوزبه ایران منتقل نشده ازهمه عزیزان درخواست دعادارم
Iran, Islamic Republic of
17:21 - 1392/08/13
سلام علیکم برای برادر عزیز من دعا بفرمایید
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1392/08/18
برای علی ما دعا کنید ! یک هفته اس تو کماس با هوشیاری 3! امیدمون فقط به خداس . دکترها امیدی ندارن که بتونن امیدوارمون کنن.....
Iran, Islamic Republic of
08:33 - 1392/08/20
با سلام از همه دوستان خواهش میکنم در این ایام عزاداری سالار شهیدان برای همه بیماران دعا کنند و برای پدر من هم که تو کما هست دعا کنند.
پاسخ ها
فرزند
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
سلام. خداوند شفا بده. پدر من هم 10 روزه توی کماست. التماس ذعا دارم از همگی
Iran, Islamic Republic of
12:42 - 1392/08/20
دوستای عزیز پسر خالم 24 سالشه چند روزه توی کماست با اون قلبهای مهربونتون واسش دعا کنید ، ایشالله به حق امام حسین همه ی مریضا شفا پیدا کنن
Iran, Islamic Republic of
20:01 - 1392/08/23
خدا همه مریضا رو شفا بده. بابای من هم یازده روزه تو کماس. برای بابای من هم دعا کنید مرسی.
Iran, Islamic Republic of
01:05 - 1392/08/27
باسلام,دوستای عزیز مادر من بر اثر سکته ی قلبی 2ماهه که رفته تو کما,۶تا بچه تو خونه داره,هممون امیدوار به برگشتنش هستیم,خیلی سخته,تورو خدا واسش دعا کنید زودتر برگرده,
پاسخ ها
فرناز
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۳
خدا کمکش کنه
Iran, Islamic Republic of
10:01 - 1392/09/02
با سلام پسر همسایمان احمدجان مدت سه روز است که به علت برق گرفتگی در کما بسر می برد شما را به خدا برایش دعا کنید که برکردد و خانواده اش خوشحال گردند . خدای به حق تمام بندگان عزیزت احمد را شفا بده . یا الله یاالله یا رحمان و یا رحیم یا شافی کل مریض اشفی هذا ولد یا ارحم راحمین .
Iran, Islamic Republic of
10:02 - 1392/09/02
با سلام پسر همسایمان احمدجان مدت سه روز است که به علت برق گرفتگی در کما بسر می برد شما را به خدا برایش دعا کنید که برکردد و خانواده اش خوشحال گردند . خدای به حق تمام بندگان عزیزت احمد را شفا بده . یا الله یاالله یا رحمان و یا رحیم یا شافی کل مریض اشفی هذا ولد یا ارحم راحمین .
Iran, Islamic Republic of
20:43 - 1392/09/05
سلام.واسه پسرخاله من که 25 سالشه و یک هفته است تو کماست تو رو خدا دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1392/09/14
آیا واقعا میشه برا پدرم دعاکنین؟چطوری بگم که اگه نباشه زندگیم نابودمیشه؟
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1392/09/17
مطالب جالبی بود
Iran, Islamic Republic of
01:12 - 1392/09/20
mamanam 4roze tokomast torokhoda doa konid
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1392/09/22
سلام به همگی انشالا خدا همشونو شفا بده
پسر همسایمون اسمش محسن حکیمیه 2 روزه که بر اثر تصادف تو کماست خیلی خیلی براش دعا کنید التماس دعا
Iran, Islamic Republic of
11:49 - 1392/10/02
جهت شفای بیماران همگی این آیه ورد زبانمانمان باشد امن یجیب امضطراذا دعا ویکشف السوئ
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1392/10/10
سلام براي دختر عموي ٤ساله ام كه ٨روزه تو كماست هم دعا كنيد.
Iran, Islamic Republic of
13:20 - 1392/10/13
با سلام خداوند تمامي مريض ها را انشالله شفا دهد براي پدر منم دعا کنيد بر اثر فشار خون بالا خونريزي مغري کرد الان 2شب در کما است براش دعا کنيد
التماس دعا
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1392/10/14
سلام من کما رو. دارم یک هفته تو کما بودم الان ده روزه برگشتم و شکر خ ا کاملا هوشیارم تمام دکتری و متخصص ها میگن معجزه است که هیچ مشکلی واسم پیش نیومدهخودم تجربه
پاسخ ها
mahsa
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۱
سلام دوست عزیزخداروشکرکه حالتون خوبه،سطح هوشیاریتون تو کما روچندبود؟
United States
19:34 - 1392/10/16
سلام تو رو خدا برای بابای من دعا کنید تو کماس 12 روزه خونم خاموش شده .التماس دعا
Iran, Islamic Republic of
16:49 - 1392/10/20
سلام . امیدوارم تمام کسانی که مریض دارند شفا پیدا کنند و معجزه ای برای تمام کسانی که مریض در حال کما دارند یا خودشون در کما هستند رخ بده و به حق امام حسین شفا پیدا کنند و به هوش بیاند لطفان هرکسی این پیغام من رو خوند یه آمیییییییییینننننننننن از ته ته قلبش بگه ..............................
Iran, Islamic Republic of
12:04 - 1392/10/22
سلام برای بابای منم دعاکنین.8 روزه ب علت سکته قلبی ب کما رفته وهوشیاریش3 است.خیلی داغونم.خدانصیب هیچ کس نکنه.انشالله
پاسخ ها
فرناز
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۳
خدا کنه خوب بشه
Iran, Islamic Republic of
20:02 - 1392/10/24
سلام حسین عزیزمان دو روزه به کما رفته خواهش میکنم به امام حسین دعا کنید جون متین جونش دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1392/11/06
سلام برای مریض ماهم دعا کنید چندروزه تو کما هست به حق سه ساله رقیه
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1392/11/09
خدا همهي مريضا رو شفا بده
Iran, Islamic Republic of
15:57 - 1392/11/13
تورو به همه مقدساتون واسه عشق منم دعا کنین..
2 روزه تو کماس.. ضریب هوشیش 8 هست دکترا قطع امید کردن خون زیادی از دست داده توروخداا دعا کنینن
:'(((((
Iran, Islamic Republic of
04:54 - 1392/11/18
لطفا واسه پسرخاله ی من ک تنها 31 سال داره و ی بچه دعا کنید الان 2 روزه ک تو کماست با ضریب هوشیاری 5 :((
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1392/11/21
باباي منم 18روزكمابودالان به لطف خداخيلي خوب شده.دركتان ميكنم عزيزان
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۷
پدرتان چند سالشون بود ؟
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1392/12/03
دوستان واقعا با دیدن این کامنتا ادم ناراحت میشه اما حقیقته وحقیقت تلخه ایشاالله همه مریضا شفا پیدا کنن و خدا به این خاتواده های این مریضا صبر بده...امین

یا علی
Iran, Islamic Republic of
10:25 - 1392/12/05
سلام هموطنان عزیز؛ لطفا" واسه علیرضا راد یکی از دوستانمون که به علت سکته قلبی به کما رفته دعاکنیداون دوتا بچه سه ساله داره. واسه همه بیمارا دعاکنید علیرضا رو هم فراموش نکنید. خدایا هیچکس رو از دریای رحمتت ناامید نکن به بیماران شفا و به خانواده هاشون صبر و شکیبایی عنایت کن.آمین...
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1392/12/05
سلام هموطنان گرامی
ایشالا خدا به همه ی شما صبر بدهد من هم به نوبه ی خودم دعاگو هستم
Iran, Islamic Republic of
19:28 - 1392/12/11
برای حمید ما هم دعا کنید 16 روزه که به کما رفته یک بچه تو راهی داره و تک فرزند بچه خانواده هست ضریب هوشیاریش 6 هست خیلی سخت نفس میکشه برای سلامتیش دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1392/12/11
یامن اسمه دوا و ذکرو شفا
دوستان عزیز برای بسرعموی منم دعاکنید 26 سالشه . براثریرق گزفتگی الان 10 روزه توکماست باضریب هوشی 7 . یه بچه یه ساله داره هرجادلتون شکست دعاش کنید. وافعاسخته التماس دعا
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1392/12/24
اللهم اشفع کل مریض
ان شا الله خدا همه مریض ها رو شفا بده، همینطور خاله عزیز ما را که الان دو روزه توی کماست. از همه التماس دعا داریم.
United States
11:52 - 1393/01/05
سلام عموی من سطح هوشیاریش 3 دعا کنید خدا شفاش بده
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1393/01/08
سلام برای مادر بزرگ منم دعا کنین الان یک هفته تو کماست با ضریب هوشی 3 توکلمون فقط به خداست
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1393/01/15
برا نوه خاله ام هم دعاکنید اون سه روزه توکماست هوشیاریش شش هست
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1393/01/16
پدرم 15 روزه تو کماست، هوشیاریش پایین ترین حد ممکنه، بر اثر نرسیدن اکسیژن بعد از ایست قلبی رفته تو کما، خیلی جوونه دعاش کنید لطفاً
پاسخ ها
سعیده
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۳
ایشالا که با سلامتی کامل برگردند.
این اتفاق برای یکی از نزدیکانم افتاده چقدر احتمال بازگشت وجود داره؟
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1393/01/21
سلام
پدر بزرگ من الان 3 روزه که تو کماست، هوشیاریش 3 هست،الان 3 روزه که خانواده ما با شما عزیزان همدرد شده
شاید قبلا اگر این مطلب رو می خوندم ساده از کنارش گذر می کردم
ولی امروز با دل و جون تمام نظراتتون رو خوندم و از خدا می خوام که همشونو سالم به آغوش گرم خانواده برگردونه
خواهش می کنم برای پدر بزرگ منم دعا کنید اون خیلی مرد بزرگواری هست
همه امیدمون به خداست و از شما می خوام که پادرمیونی کنید و از خدا بخواهید که اونم به آغوش گرم خانواده برگرده
التماس دعا
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1393/01/24
سلام.
من واسه ی همه ی مریضا دعا کردم.ازخدا میخوام همشون رو شفابده و ازهمه ی عزیزان میخوام واسه دایی من که الآن3روزه تو کماست دعاکنن.امیدهمه به خداست.
Iran, Islamic Republic of
16:59 - 1393/01/25
من دوستم فامیلشون سه سالگی رفته کما تو تصادف شده بعد الان بیست سالش هنوز تو تهرانم هست تو کماس
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1393/01/25
پدر شوهرم 4ساله تو مرگ نباتی توروخدا دعا کنید ی معجز ه ای بشه
Iran, Islamic Republic of
20:13 - 1393/02/01
سلام
خدا مریضای همه را شفابده دوستم 4روزه توکماست تکفرزندم هست پدرش خیلی بهم ریختس براشون دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
23:47 - 1393/02/03
سلذم بچه ها دلم شکسته اقا جونم دو بار سکته ی مغزی کرد ضریب هوشیشم نوسان داره الان تو کماس خواهش می کنم دعا کنید که خوب بشه در ضمن اقا جونم سیدن دعا کنید حتما خدا دعاهای شما هارو می پذیره التماس دعای ویژه
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1393/02/06
پدر من عابر پیاده بود..تصادف کرد..16 روزه تو کماست..دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
00:20 - 1393/02/10
تو رو خدا برای باجناق برادر من دعا کنید ۵ روزه تو کماست و هوشیاریش ۳ هست جوون هستو بچه کوچیک داره.دعا کنید جدش شفاش بده
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1393/02/22
توروبه خدا به همین روزای عزیز برای پسر خواهرشوهر من که فقط 22سال داره الان 2 روز تو کماست با هوشیاری 4 از ته قلبتون دعاکنید ان شاالله خدا همه مریضهارو شفا بده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۷
خدا شفا بده! اما نویسنده مسعود بعد گفته پسر خواهرشوهر من؟؟؟یعنی چی؟
Iran, Islamic Republic of
21:10 - 1393/03/03
دختر 27 ماهه منم تو کما بود الان 24 روزه فوت کرده قلب من شکسته من هم برای تمام مریض دعا میکنم.
پاسخ ها
متینا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۸
خدایا همه بیماران را شفا بده.برای مادر مهربون دوست منم دعا کنید.
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1393/03/10
برای دوست و هم اتاقی دوره دکترای من ،شیرین هم دعا کنید که بعد امتحان جامع به کما رفته و دو سال و چند ماه که تو کماس هر وقت به یادش میفتم میگم خدایا به خانواده اش تحمل بده
Iran, Islamic Republic of
15:33 - 1393/03/13
برا بچم رضا دعا کند 9 سالشه الن 5 روزه تو کماست سطح هوشایریش 3 هستش
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1393/03/13
دختر دایی منم ۲ روز ‍‍‍پیش با یه تصادف بد رفته تو کما دعا میکنم همه ی مریضارو خدا شفابدهدختر دایی من رو هم به بچه هاش ببخشه ‍‍
آمیییین
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1393/03/15
نیما پسر بچه 13 ساله ای که بر اثر طوفان در روز دوشنبه دچارضربه مغزی شده الان 4 روزه تو کماست سطح هوشیاری 7 براش دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1393/03/22
بچه ها سلام خواهش میکنم برای بچه ی 2 ساله ای که بر اثر تصادف تو کما رفته دعا کنین سطح هوشیارریش بین3-4 متغیره
Iran, Islamic Republic of
01:11 - 1393/03/23
انشاالله به حق این ماه عزیزهمه مریض هامخصوصا کمایی هابه زودی شفاپیداکنن وخبرسلامتیشون روفردانیمه شعبان از آقاامام زمان هدیه بگیرند(التماس دعا)داداش منم فراموش نشه.
Iran, Islamic Republic of
00:19 - 1393/03/24
من همین دیشب خیلی دلشکسته بودم ودراوج ناامیدی ایمیلی گذاشتم واستون دوستان عزیز.نمیدونم دعای کدوم دلشکسته ترازخودم بودکه امروزتونیمه شعبان هدیه موازآقاگرفتم وداداشم ازکمابرگشت.انشالاشماهام هم به زودی آقاامام زمان نظرعنایتشون روبه مریض های شماهم بکنند.(آمین یارب العالمین)
Iran, Islamic Republic of
03:24 - 1393/04/07
سلام پسر عموی منم 1هفتست تو کماست، بحق این ماه عزیز همه

مریضا شفا بگیرن و خداوند نظری هم به مریض ما بکنه
Iran, Islamic Republic of
02:21 - 1393/04/11
سلام توروخدا برای خواهرزاده ی منم دعا کنید 6 روزه تو کماست فقط 19 سالشه با ارزوی شفا برای همه ی مریضا و مصیب عزیزم
United States
11:19 - 1393/04/16
پاکترین و تنها دختری که توو دنیا عاشقش بودم شب تولدم توو پیاده رو یه موتوری بهش زد و در رفت و حالا 5 روزه توو کماس ، براش دعا کنید ،

انشالا همه ی مریض ها رو خدا شفا بده .
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1393/04/19
انشالله به حق اين ماه عزيز خدا همه مريض ها رو شفا بده لطفا برا پدر خانم من هم دعا كنيداين مرد دوست داشتني الان 9 روزه تو كماست بر اثر سكته قلبي رفته تو كما.
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1393/04/23
بچه ها واسه شوهر خاله منم دعا کنید 3 روزه تو کما ست
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1393/04/28
ازدرگاه خداوندقادرمتعال ناامیدنشید امیدکه همه انسانها حاجت روا شن . آدم واقعا وقتی نعمتی روازدست داد قدرشو میدونه امیدکه ظالمان پند بگیرند
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1393/04/29
خدایا همه مریضارو شفا بده....امین
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1393/04/29
ان شاءاله همه مریضها به حق این ایام مبارک شفا پیدا کنند .آمین یا رب العالمین.
Iran, Islamic Republic of
17:17 - 1393/05/01
سلام به همه دوستان .مادر یکی از دوستانم دو روز تو کماست لطفا براش دعا کنید ممنونم
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1393/05/11
بابای من به علت عفونت ریه و عفونت خون 3 هفته هستش که توی کما بسر میبره ضریب هوشیاریش هم بین 4 و 5 در نوسان هستش بدنش کلن ورم کرده و با دستگاه نفس میکشه کسی چیزی میدونه که چقدر بابای من میخواد اینجوری زجر بکشه در ضمن سنش 80 ساله ممنون میشم در این زمینه اگه کسی اطلاعات داره به من بده
Iran, Islamic Republic of
15:48 - 1393/05/14
سلام برادر منم سه روز ه بعداز عمل قلبش به هوش نیومده براش دعاکنید.
Iran, Islamic Republic of
18:48 - 1393/05/14
دختری که ترم آخر پزشکی بود بر اثر خون ریزی مرگی الآن تو کماست سطح هوشیاریش 3هست خواهش میکنم براش دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
14:22 - 1393/05/16
سلام
انشاالله خداوند به همه مریضای ک تو کمان کمک کنه تا زودتر ب هوش بیان،آمین...
واسه مهران مون ک 17 سالشه تا الان 50 روزه تو کماس دعا کنید ممنون.
United States
22:05 - 1393/05/16
سلام.شوهرخواهرم دیشب براثربرق گرفتگی توکماست ضریب هوشیشم 5 .تورو خداواسش دعاکنیدبچه کوچیک داره.التماس دعا.
Iran, Islamic Republic of
23:49 - 1393/05/26
سلام. انشاالله همه ی بیمارها به حق مادرم فاطمه زهراشفا بیان و حالشون خوب شه.بابای من سوم ماه رمضان داشت ازسردرس برمی گشت که موتوربهش زد خونریزی مغزی کردرفت تو کما،منو مامانم خواب وخوراک نداریم چون این بیماران خیلی بالاپایین میشن، الان بهتر شده وداره پیشرفت میکنه دعا کنید تند پیشرفت کنه وکامل بشه وبرگرده بالای سرم.
خدا هیچ خونه ای رو بدون مادرو پدر نکنه.
Iran, Islamic Republic of
23:48 - 1393/05/27
مادر منم روز سوم هست که توی کما هست. هوشیارش 5 هست ولی دکترا جوابش کردن. براش دعا کنید لطفا. حالم خیلی خرابع
پاسخ ها
سیده
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۰
نگران حرف دکترها نباشید،آنها وسیله هستند.مهم خداست که آدمو جواب نکنه.اگه به خدا توکل کنید وامید داشته باشید، بدون جواب نمی ذارتتون،کارما هم الان اینه.
Iran, Islamic Republic of
01:41 - 1393/06/01
عزيزان براي بابك ما دعا كنيد خيلي جوانه دو روز تو كماست خواهش ميكنم
Iran, Islamic Republic of
21:39 - 1393/06/01
سلام پدر خانومم اار تاریخ 92/07/08 در اثر تصادف به کما رفت و تا اوایل اسفند تو کما بود با ضریب 3 تا 7 العانم بهتره ولی قدرت تکلم و حرکت بدن رو از دست داده ایشالله خدا همه مریضا رو شفا بده براش دعا کنید ممنون
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1393/06/04
براي مادر من هم دعا كنيد بيش از 1 ماه تو كماست، تومور مغزي داره و سكته هم كرده دعا كنيد برايش حداقل زجر نكشد. تمام پشتش زخم شده و با انتي بيوتيك هايي كه به او مي زنند هم كهير زده و تب بسيار بالايي دارد، دوستان دلم خيلي شكسته من هيچ كسي رو ندارم. خواهش مي كنم برايش دعا كنيد
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1393/06/14
خدا کمک همه بیمارا بکنه تا خوب بشن .برا پسر عمه ما هم دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
10:40 - 1393/06/19
مادرم بعد از 40 روز در ICU پنج شنبه به رحمت خدا رفت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۳
خدا رحمتشون کنه و به شما صبر جمیل عنایت بفرماید
Iran, Islamic Republic of
10:44 - 1393/06/20
سلام برادرم در اثر سکته قلبی 15 روزه تو کماست سطح هوشیاری 6 است براش دعا کنید خدا را قسم میدم به حق مرتضی علی همه بیماران را شفا دهد
Iran, Islamic Republic of
18:43 - 1393/06/27
پدر من بر اثر تصادف 18 روزه تو کماست وبهوش نیومده.باورش خیلی برامون سخته که پدرم رودر این وضعیت می بینیم.خیلی براش دعا کنید.دلم خیلی براش تنگ شده......
Germany
19:00 - 1393/06/27
سلام.منم هفت سال پیش تصادف کرده بودم.29روز تو کما و 18 روزم تو ای سی یو موندم. کسی که تو کماست براش دعا کنید کاری که خانوادم برا من کردن.همه چیز دست خداست
پاسخ ها
سیده
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
باسلام،خدا روشکرکه سلامتیتون روبه دست آوردید.اگرامکان داره بیشتر توضیح بدید چون پدرمن تیرامسال تصادف کرد وتقریبا مثل شمابه هوش آمد. اما الان ذهنش خوب کارنمیکنه ودستش سری داره که البته پدرم ازهرلحاظ از اولش بهتر شده امانمی دونیم اطرافیان رومیشناسه یانه شماهم این مشکلات رو داشتید؟وکی وچطور برطرف شد
باتشکر
Iran, Islamic Republic of
23:56 - 1393/06/29
خدایا همه میگن چند سال.. چند ماه

پسر عموم هوشیاری 3 داره و 2 بار جراحی مغز کرده.به علت ضربه مغزی

الان دکترا گفتن 95 درصدش از بین رفته و5 درصدش احتمال داره برگرده والان با دستگاه نفس میکشه.

3 روز تو کماست.. 20 سالشه . توروخدا دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1393/07/10
ازهمه دوستان وعزیزان تقاضا دارم برای خواهرزاده ام عرفان که درمسابقه ورزشی به کما رفته دعا کنند انشاءاله خداوندهمه مریضای شما را هم شفا بده امین
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1393/07/23
باتشكرازاطاعات،خوبتان
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1393/07/25
پدر من 5 روزه تو کماست براش دعا کنین
Iran, Islamic Republic of
19:24 - 1393/07/29
با سلام
دوست من شش روز قبل در اثر تصادف به حالت کما رفت و دو روز قبل خبر مرگ مغزی اش رو دادند. امروز برای اهدای اعضاش بردند. براش دعا کنید که تمام اعضاش از طرف بدنهای مختلف پذیرفته بشه
Iran, Islamic Republic of
02:02 - 1393/08/06
سلام واسه دوستم ساعد دعا کنید دیروز بر اثر تصادف رفت کما سطح هوشیاریش 4 هست. لطفاااا خواهش میکنم دعا کنید :(
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1393/08/17
سلام برای پسر19 سشاله اس که بر اثر تصادف تو کما رفته دعاکنید الا4روزه توکماست اولش ضریب هوشیش3 بود شد5 وحالا 8 خواهش میکنم
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1393/08/23
سلام واسه دوست منم تورو خدا دعا کنید اونم با خواهرش رفته بودن دریا اونجا غرق شده بعد از نجاتشون خواهرش تو کما رفته سطح هوشیاریش 4 هست امیدوارم همه اونای که تو کما هستن به هوش بیان صدقه سرشون دوست منم به هوش بیاد
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1393/08/24
پدرم 7روزه تو کماست خواهش میکنم براش دعا کنید دارم روانی میشم
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1393/09/09
سلام . توروخدا برا پسر عمه منم دعا کنن تو کماست ضریب هوشیش 3 و 22 سالشه جونه سرباز بود تورو خدا دعا کنین..
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1393/09/10
سلام تو رو خدا واسه مامان منم دعا کنید الان نه ماه و ده روز شد حال همتونو خوب می فهمم کار شب و روزمون دعاست اوضاع زندگیمونم کلا بهم ریخته واسه همتون دعا می کنم
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1393/09/13
خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من
ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت...
Iran, Islamic Republic of
09:34 - 1393/09/19
سلام برای یه زایر کربلا امام حسین (ع)که در مسیر بوده ودچار سانحه شده هم دعا کنید.
Iran, Islamic Republic of
03:37 - 1393/09/20
سلام ، برای امیر حسین ، برادر خانمم که 27 سالشه و همسر و یک فرزند کوچک داره ، دعا کنید . دو روز قبل بر اثر تصادف و ضربه شدید یه سرش به کما رقته ، ضریب هوشیش رو 3 اعلام کردند و علائم حیاتیش فقط با دستگاهه ، پزشکان هم اعلام کردند فقط خدا می تونه اونو نجات بده . خدایا همه بیماران رو بحق این روزهای عزیز ، شفا بده - آمین .
Iran, Islamic Republic of
20:04 - 1393/09/22
برای دوست من دعا کنید اسمش بهرام
Iran, Islamic Republic of
01:39 - 1393/09/24
واسه مامانه منم دعا کنید خواهشمیکنم 18 روره مه هوشیاریش در اثر ضربه رو چهار و پنجه خدایا همه بیمارارو شفا بده قربونت برم همه چی دسته خودته خدا جونم
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1393/09/25
از تمام کسانی که به این سایت سر میزنند برای تمام مریضها دعا کنند‌ دوست من بهرام بهرامی امروز شش روزه درکما بسر میبرد براش دعا بکنید که برگرددخدایا دعای هیچ کس را بی جواب نزار
Iran, Islamic Republic of
09:08 - 1393/09/26
اللهم اشف کل مرضا
خدایاهمه مریضاروشفابده
پسرعمه منم یک هفتةس توکماس سطح هوشیاریش 4 بود ازدیروز اومده رو6
داکنید هرچه زودتر برسه ب 15
بیاین دعاکنیم همه دوستانی ک کامنت گذاشتن واونایی ک نذاشتن همه،مریضاشون خوب بشن وسلامتی کاملشونو بدست بیارن مجتبی مام همینطور
امام زمان روقسم میدیم ب مادرپهلو شکستةشون شفای همه مریضارواز خدابگیره
از ته دلت صلوات هدیه کن برا اقا امام زمان وبرای قبولی دعاهامون
اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
اللهم اشف کل مرضا
Iran, Islamic Republic of
21:07 - 1393/10/11
برای پسر خاله ی من هم دعا کنین جوان ۲۳ساله ایکه الان ۱۳روزه توی کماست
Iran, Islamic Republic of
02:44 - 1393/10/13
برای زن عمویم دعا کنید ده روزه تو کمال لطفا برای سلامتی اون وتمام مریضیها پنج مرتبه سهم هرکس آیه امن یجیب و ده مرتبه صلوات
Iran, Islamic Republic of
07:02 - 1393/10/19
تورو خدا واسه عشق منم دعا کنید الان ۲هفتس تو کماس
Iran, Islamic Republic of
20:20 - 1393/10/20
تو رو خدا برا برادر من مجید هم دعاکنید بابای امیرحسین وزهرا کوچولو 3روزه به کما رفته 31سالشه
Iran, Islamic Republic of
22:34 - 1393/10/20
دايي منم17روزه كماس براش دعا كنيد
Iran, Islamic Republic of
11:01 - 1393/10/26
برادر. من 5سالش بود 18روز تو کما موند بعد در گذشت
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1393/10/28
مادربزرگم بعدازسکته قلبی توکمای عمیق رفته براش دعاکنید
Iran, Islamic Republic of
01:04 - 1393/11/03
بابام چند ساعته رفته کما براش دعا کنید عقد پسرش فردا بود
Iran, Islamic Republic of
18:46 - 1393/11/13
توروخدابرای مادربزرگم دعاکنیدمحتاج دعاتونیم خیلی زن خوبیه اگه زبونم لال نباشه زندگیمون نابودمیشه.
التماس دعا
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1393/11/20
مطلب خیلی خوبی بود . برا مادر منم دعا کنید . چن ساعته توکماست و هوشیاریش ۳ هست
Iran, Islamic Republic of
01:08 - 1393/11/27
سلام پسر دایی من دیشب تصادف خیلی سختی کرده و الان باسطح هوشیاری خیلی پایین به کما رفته از همه شما دوستان عاجزانه تقاضامندم برای این جوان از صمیم قلب دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
01:37 - 1393/11/28
یکی از عزیزانم 2 هفته است در اثر تصادف تو کماست چند روزه که دکترا میگن مرگ
مغزی شده 25 سالشه تازه یک ماه از ازدواجش گذشته واسش دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
08:47 - 1393/12/07
سلام خواهش میکنم پسر عموی منم دعا کنید او تصادف کرده یه پسر 8 ساله هم داره الان 4 روزه تو کماست ممنون از همتون
Iran, Islamic Republic of
18:15 - 1393/12/11
سلام .....برا پدر بزرگ منم دعا کنین ...منم بر مریضای شما دعا میکنم
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1393/12/13
برا دوست عزیز منم دعا کنید تک فرزند خانوادشونه پنج روزه تو کماس .خدا همه ی مریضا رو شغا بده
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1393/12/14
توروخدا تورو خدا واسه دوستم که الان سه روزه تو کماست دعا کنین .مثه داداشمه...
Iran, Islamic Republic of
02:11 - 1393/12/18
عزیزان عسل برادر زاده ی من که دراثر قند بالا ، 15 روز تو کما بود ، به خواست خدا ودعای دوستان به هوش اومد، الهی خدا بیماران شمارو هم شفابده!امیدتونو از دست ندید
Iran, Islamic Republic of
09:36 - 1393/12/19
نامزدم در اثر تصادف به کما رفته.دوستان خواهش میکنم براش دعا کنید.الان سه هفته است ک منتظر برگشتنشم
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1393/12/22
عزیز ترین کسم مادرم بعد از عمل قلب باز بهوش نیامده خیلی مهربان ما همه بی او میمیریم. برای من هم دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
11:25 - 1393/12/23
برای پسر دوستم دعا کنید از چهارشنبه تو کماست'۷سالشه!ااسمش محمد صادق هست'هوشیاری ۴'
Iran, Islamic Republic of
08:34 - 1394/01/08
برادر زادم از طبقه ششم از روی داربست افتاده ،ضریب هوشیش شش هست،پزشکش جواب درست نمیده ،دو روز یک چشمشو باز کرده بود و عکسالعمل نشون میداد ،ولی باز برگشت به حالت قبل ،بیست روزه که تو کماست ،امکان داره از دنیا بره ؟
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1394/01/12
سلام واسه دوست من ک باهم به همراه خونواده هامون اومدیم شمال الان از صبح رفته توی کما دعاکنید ! دوستم یه دختر 4 ساله داره ! خدایا همه مریضهارو شفا بده ! نینای ما رو هم دوباره ب اغوش هلنا برگردون
Iran, Islamic Republic of
21:23 - 1394/01/14
سلام پسردایی من تصادف کرده تو کماست براش دعا کنید.
Iran, Islamic Republic of
09:27 - 1394/01/15
امروز 16 روزه همسرم تو کماست براش دعا کنید.
Iran, Islamic Republic of
01:18 - 1394/01/21
سلام نامزدم عمل پیوند ریه انجام داده 26 روزه تو کماست اول برامون دعا کنید توروخدا بعد بگید ضریب هوشیش 6 هست چقدر امید داره بخدا زندگیم و روحیم متلاشی شده نمیدونم چکار کنم براش پاک روانی شدم
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1394/01/23
سلام واسه پدر منم دعا کنید الان نزدیک هفت ماه توکماس ممنون
Iran, Islamic Republic of
08:30 - 1394/01/26
سلام,کامنت همه را خواندم ازخداوند میخواهم که همه بیماران را به حق فاطمه زهرا علیه السلام شفا دهد.وهمگی را به اغوش خانواده هایشان باز گرداند.امین
Iran, Islamic Republic of
21:43 - 1394/01/27
سلام توروخدابرای داداشم دعاکنید14روزه توکماست ضریب هوشیش رو7 زندگیمون ازهم پاشیده خواهش میکنم.
Iran, Islamic Republic of
17:56 - 1394/01/30
سلام تورو به مقدساتتون برای همه مریض ها دعاکنید برای عماد ماهم همینطور خدایا به خاطر دخترک هفت ماهش فاطمه زهرا برشگردون
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1394/02/03
سلام خدا رو قسم میدم به عصمت خانم زهرا سلام ا...علیها تمام مریضهارو شفای عاجل و عافیت کامل عنایت بفرماید شمارو به خدا برا بابای من هم که از سه فروردین با دستگاه نفس میکشه و ....... دعا کنید که باصحت کامل به اغوش خانواده برگرده
Iran, Islamic Republic of
10:10 - 1394/02/08
برای دخترخته من که یک هفته است درکما است دعاکنید
Iran, Islamic Republic of
12:50 - 1394/02/13
برا آقا مهدی جنگی مداح اهلبیت هم دعا کنید سطح هوشیاری 3 هست با دستگاه زندس خیلی دست بخیر بوده دعا کنید ممنون
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1394/02/22
سلام بهزاد هستم از مشهد. مادرم هیجده روزه رفته توی کما دعا کنید خانوم فاطمه زهرا صفا بده
Iran, Islamic Republic of
20:48 - 1394/02/26
سلام خواهرم 20 روزه تو کما سطح هوشیاریش 5به علت بالارفتن قندخون وعفونت دربدنش 17 سالشه بچه اش 5ماهه براش دعا کنید خدا خواهرم وهمه مریض هارو شفا بده امین یارب العالمین
Iran, Islamic Republic of
20:39 - 1394/03/01
سلام دخترخاله من تومور مغزي بدخيم داره۳تابچه داره ۴۰سالشه براش دعا کنين ،خدايا همه مريضا رو شفا بده
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1394/03/02
برا عشق منم دعا کنید روز تولد امام علی تصادف کرد رفت تو کما تو رو خدا دعا کنید بهوش بیاد نباشه میمیرم
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1394/03/02
سلام برای دوستم خانم طاهره علویان که مادر دو دختر و یک پسر است دعا کنید سه روزه تو کماست. تو رو خدا دعا کنید.
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1394/03/04
سلام لطفا برای یکی از دوستان ما هم دعا کن ید الان 3 روز تو کما ست هوشیاریش روی 3 هست سنش 32 سال هست
Iran, Islamic Republic of
18:41 - 1394/03/05
سلام.پدرم امروز 23 روزه بر اثر یه لحظه ایست قلبی به کما رفته لطفا برای همه مریضها از جمله پدر من دعا کنین واقعا زندگی برامون برزخ شده التماس دعا
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1394/03/12
بخون به یاد مرضا:
امن یجیب موسی الرضا دعا و یکشف السو
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1394/03/15
سلام لطفا برای دانشجوی دکتراشهید بهشتی علی فرزانه خو دعا کنید که به خاطر نجات یک ماشین دیگه خودش را فدا کرد و20روزه توکماست وخانوادش خیلی پریشانند.ممنون......
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1394/03/22
سلام...لطفا برای دوست منم دعا کنین 39 روزه داخل کماست.. پیاده موقع رد شدن از خیابون به خاطر کورس گذاشتن دوتا ماشین دیگه تصادف کرده...
الهی به حق مادر پهلو شکسته مون همه مریض ها شفا پیدا کنن...
Iran, Islamic Republic of
20:55 - 1394/03/25
سلام دایی منم بعد از عمل قلب رفته توکما ۱۳روزه براش دعا کنید برای همه مریضا خدا همه شفاه بده امین
Iran, Islamic Republic of
00:26 - 1394/03/30
پدر منم 4 روز تو کما بود ولی طاقت نیاورد و تنهامون گذاشت.
شرایط سختیه.خدا همه مریضارو شفا بده امین
Iran, Islamic Republic of
00:41 - 1394/03/30
ایشاله که خدا همه مریضارو شفا بده هیچ کسو از در بیمارستان ناامید برنگردونه.پسردایی عزیزم 19سالشه تصادف کرده امروز دو روزه که تو کماست هوشیاریش 4.تو رو خدا براش خیلی دعا کنید.خدایییااااااا .همه مریضارو شفا بده محمد مارو برگردون
United States
16:07 - 1394/03/31
پدر منم 4 روز تو کما بود ولی طاقت نیاورد و تنهامون گذاشت.
شرایط سختیه.خدا همه مریضارو شفا بده امین
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1394/04/01
سلام‌برای‌دایی‌من‌که‌الان‌۳‌ساله‌هوشیاریش‌۸‌دعا‌کنین
Iran, Islamic Republic of
04:33 - 1394/04/03
خدایا بخق این ماه همه این بیمارا زوشفابده آمین
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1394/04/04
خدایا همه ی مریضارو شفای خیر بده مخصوصا کسانی که با ما همدرد هستند محمد پسر دایی عزیزم که 20سالشه باسطح هوشیاری 4الان 1هفته هست که توکماست اون تنهاپسر خانوادست وداییم هم9ماهه که فوت شده اون تنها امید خانوادشه،از همتون میخوام که از صمیم دل براش دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
02:14 - 1394/04/04
سلام برای داداش منم دعاکنید 25روزه تو کماس تصادف کرده ضریب هوشیش 4داداش علی بچه کوچیک داره 29سالشه علی
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1394/04/07
با سلام . از همه عاجزانه ميخوام براي خواهر زاده من سيد مجتبي هاشمي نژاد كه الان حدود يك هفته تو كما است .تو اين روز هاي عزيز دعا كنيد . با تشكر . محمد دارايي
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1394/04/15
برای همه عزیزانی ک عزیزی رو در کما دارن دعا میکنم شمام برای یه پسر17 ساله دعا کنین4روزه تو کماست.
United States
15:16 - 1394/04/18
سلام مادرم هفت روز که توکماست توروخدادعاکنین دیگه دارم دق میکنم
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1394/04/23
تو رو خدا تو این ایام عزیز برای داداشم که 4 روزه در اثر تصادف به کما رفته دعا کنید. خدا همه مریضا رو شفا بده
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1394/04/25
برادر منم یک هفتست که تو کماست براثر تصادف،دوتا بچه یک ساله و چهارساله داره ،التماس دعا برای سلامتیه داداشم دارم اوضاع خوبی نداریم خواهش میکنم برادرمو فراموشنکنید
Iran, Islamic Republic of
06:51 - 1394/04/26
دوست منم 4 روزه تو کما هس داشتم دیوونه میشدم. کامنتارو که خوندم حالم بهتر شد فکر میکردم فقط من این مشکل رو دارم
خدا همه ی مریضا رو شفا بده ان شاالله
Iran, Islamic Republic of
11:06 - 1394/04/26
برای برادرم که یک هفته است در اثر تصادف در کماست دعا کنید؟
Iran, Islamic Republic of
07:44 - 1394/05/05
اميدوارم همه نيازمندان شفا پيدا كنند.براي دوست و قوم عزيز منم دعا كنين كه سطح هوشياريش 3.ايشالا كه خدا معجزه كنه.التماس دعا
Iran, Islamic Republic of
18:15 - 1394/05/05
قبلا ازکناراين مسايل ساده ميگذشتم امالان بانمان وجود دعاميکنم هم اوناکه توکماهستن زودتربيدارشن خيلي سخته پسرعمم دوروزه توکماس سطح هوشياريش امروزصب رف روسه الان غروبي رفته شش براش دعاکنين بيداربشه:'(
Iran, Islamic Republic of
01:31 - 1394/05/11
تو رو خدا برای نجمه ی ماهم دعا کنید الان چند روزه تو کماست شوهرش دیوونه شده کلافه اس دعااااااا کنید مردم
Iran, Islamic Republic of
16:48 - 1394/05/18
برای خانمی که در صانحه تصادف به کما رفته دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
00:28 - 1394/05/19
سلام براکیان عزیزمون که براثرتصادف ده روزه رفته تو کما دعا کنید فقط هیجده سالشه خدابه همه مادرا رحم کنه وهیچ مادری جیگرگوششو رو تخت بیمارستان نبینه
Iran, Islamic Republic of
02:45 - 1394/05/21
لطفا برا خواهر عزیزم که ۷ماهه بر اثر ایست قلبی تو کماست،دعا کنید.۳۲سالشه،۲تا بچه داره،خیلی خوب ومهربون بود،هممون داریم دیوونه میشیم
Iran, Islamic Republic of
14:01 - 1394/05/23
برا آقا رامین هم دعا کنید امام رضا خودت شفاش بده 18روزه تو کماس مامانش داغونه
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1394/05/23
مامان رامین 18روزه پشت در ای سی یو توحیاط زیر آفتاب توی این گرما نشسته امروز روز توست صاحب الزمان مامانش هرروز دو رکعت نماز برا سلامتی شما خونده حالا خودت همه ی مریضا از جمله رامین رو شفا بده این پیام رو برا تو میفرستم
Iran, Islamic Republic of
09:15 - 1394/05/27
سلام نوه عموم سطح هوشیاریش نزدیک 10 تصادف کردن 4 سالشه لطفا دعا کنین بهوش بیاد همه مون داغوونیم خدایا توروبه فاطمه زهرا بهوش بیاد التماس دعا
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1394/05/27
برادر زاده شوهرم در اثر تصادف تو کماست با سطح هوشیاری 7.بخاطر امام زمان براش دعا کنین.خدارو قسم میدم به پهلوی شکسته فاطمه زهرا تمام بیمارا رو شفا بده .آمین
Iran, Islamic Republic of
15:46 - 1394/05/28
پسر عمه منم تو کوما تورو خدا

براش دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1394/05/28
خدا هرچه به صلاح بيماران هست الهى همون بشه در بسته رو زياد نكوبيد اتفاق ديگه اى پيش مياد برادر شوهرمن ٢٢روزه كما هستش وضريبهشى ٣ فقط دعا
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1394/06/03
سلام
ان شا الله خدا به همه صبر بده و مریضارو همه شفا بده
همسر منم کما رو تجربه کرد به خاطر تصادف خیلی وحشتناک واقعا سخت و دردآور گذشت اون ایام بعد عمل اول هوشیاریش 6 بود به لطف پروردگار و ائمه از کما دراومد و بعد 1 ماه از بیمارستان مرخص شد الان 8 ماه از اون اتفاق میگذره هنوزم درگیر مشکلات اون کما رفتن هستیم اما خدارو هزارمرتبه شکر میکنم که به جوونی خودش و من رحم کرد
امیدتون از دست ندین واقعا دعا گره گشاست
ذکر صلوات و دعای معراج معجزه میکنه
به حق اقا صاحب الزمان همه دلشاد بشین
Iran, Islamic Republic of
09:48 - 1394/06/07
سلام . بابای منم بر اثر خونریزی مغزی تحت عمل جراحی قرار گرفت الان 14 روزه با ضریب هوشی 8-9 تو کماست . خیلی ناراحتم شرایط خیلی سختی هست همیشه فکر میکردم برا من اتفاق نمیفته ولی الان......... رسیدگی پرسنل بیمارستان افتضاح هست .دعا کنید براش خواهش میکنم
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1394/06/12
برای مادر منم دعا کنید سطح هوشیاریش روی ۸ سه روزه فقط از پشت شیشه میبینمش
Iran, Islamic Republic of
10:36 - 1394/06/15
جان مادرتون واسه عشقم دعاکنید تو کماس
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1394/06/17
سلام.برا دایی منم دعا کنید .الان 5 روزه که تو کماست.ضریب هوشیاریش رو3هستش.دعا فقط گفتن دعا کنید.ازهر عزیزی که داره این پیاما رو میخونه میخوام برا تمام این عزیزان ونیزعزیز من دعا کنه که برگرده.خیلی سخته.....
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1394/06/18
برای پسر عموم هم دعا کنید الان 3 روزه که تو کجاست و ضریب هوشی شم 3هست
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1394/06/25
مادر جوانم بدون دلیل ایست قلبی کرده الان یک ماهه کماس حالم اصن خوب نی توروخدا قدر ماماناتونو بدونین مواظبشون باشین جلوی چشام تلف شدو الان توو کماس من اگه احیا کردنو بلد بودم شاید الان وضعیت اینجوری نبود یکدفه ایست قلبی کردو مغز اسیب شدید دیده امام زمان تمامه مریضارو شفا بده
Iran, Islamic Republic of
19:36 - 1394/06/25
واسه عموی منم که هشت روزه کماست دعاکنید
Iran, Islamic Republic of
00:27 - 1394/06/26
عشق منم تو کماست,,, توروخدا براش دعا کنید.
Iran, Islamic Republic of
18:16 - 1394/06/30
تو رو خدا هر کسی که این متن میخونه برای خواهر مظلوم من هم دعای مخصوص کنه. متاسفانه در تاریخ 21 شهریور تصادف کردیم. خودم راننده بودم خواهرم و پسرش عقب نشسته بودند. متاسفانه پسرش که فوت کرد . خودشم الان ده روزه که تو آی سی یو. هوشیاریشم هشته. بد جور احساس گناه میکنم. عذاب وجدان داره خفم میکنه. تو رو خدا دعاش کنید زودتر سالم برگرده خونه. مادرم خیلی بی قرارشه.خود منم داغون شدم. اسمش سمیرا.
التماس دعا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
عزیز دلم چقدر سخته واقعااا
براتون از ته دل دعا کردم انشالله خدا کمکتون کنه خواهرتونم هر چه زودترسلامتیش برگرده
اتفاقه پیش میاد نباید اینجوری فکر کنین
Iran, Islamic Republic of
02:02 - 1394/07/06
سلام پدر من سكته قلبي كرده و با ضريب هوسي ٣ يك هفته در كماست اميدم به خداست براش دعا كنيد آمين با ول العالمين
Iran, Islamic Republic of
23:48 - 1394/07/06
سلام خواهش دارم واسه همه مریضا دعا کنید واسه دختر کوچولوی همسایمون که عارفه ساداته هم دعا کنین حالش خیلی بده التماس دعا
Iran, Islamic Republic of
09:00 - 1394/07/07
داداشم توکماس برای سلامتیش دعاکنید.ممنون
Iran, Islamic Republic of
09:23 - 1394/07/09
پدر شوهر منم به خاطر سکته قلبی یک هفته ست که توی کماست براش دعا کنید.ممنون
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1394/07/12
سلام به همه . از خداوند بزرگ برای تمام انسانها سلامتی آرزو دارم . امیدوارم و از خدا میخوام به حق بزرگی و کرمش همه ی مریض ها شفا پیدا کنن . منم پسر عموی عزیزم سجاد ، ۲۴ سالشه الان ۳ روزه توی کماست . جاش خیلی خالیه دلم براش تنگ شده خیلی . براش دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1394/07/16
سلام خواستم بگم فقط فقط بخدا توکل کنید منم عزیزترین کسم حدود ئه هفته تو کما بود باضریب هوشیاری 7 ولی الحمدالله الان خوب شده انشاالله خدا همه مریضا رو شفا بده
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1394/07/19
سلام هموطنان عزیز..برای دختر ۱۷ساله دعا کنید رفته تو کما قراربوده امروز نامزد کنه ..لطفا دعا کنید به هوش بیاد ...‍
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1394/07/28
ابراهیم کریمی اسم دوستم هست که دوروز رفته کما براش دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1394/07/29
نگران نباشيد
فقط دعا كنيد براي همه عزيزاتون كه توي كما هستن
برادر من بعد بر اثر سكته مغزي بعد از 16 روز با سطح هوشياري 3 كم كم به هوش اومد
دكترا گفتن كه حتماً نيمي از بدنش فلج شده يا دچار عارضه مي شه
اما امروز با سلامت كامل برگشته سره كارش ، پيش بچه هاش و زنش
الله اشفي كل مريض
Iran, Islamic Republic of
11:01 - 1394/08/02
لطفا برای سلامتی خانم فندرسکی که براثر تصادف به کما رفته دعاکنید
Iran, Islamic Republic of
08:54 - 1394/08/05
بهترین کار اینه که عده ای مومن را (نه افراد بی تقوا) دعوت کنن و حدیث کسا یا زیارت عاشورا بخونن برای شفای بیمار. نه یک بار،بلکه چند بار.
پاسخ ها
حافظه
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۵
واقعا موثره ممنونم
Iran, Islamic Republic of
21:14 - 1394/08/05
سلام دوستان توروخدا برا همسر منم دعا کنید دوماه تو کما بود وقتی بیدار شد هوشیاریشو از دست داده الان شانزده ماه تو دنیای نباتی به سر میبره اون فقط سی وچهار سالشه بر اثر برق گرفتگی اینجور شده دوتا هم بچه دارم تورو جان عزیزانتون براش دعا کنید خیلی سخته داغون شدم نمیدونم چیکارکنم التماس دعا
Iran, Islamic Republic of
02:14 - 1394/08/06
سلام مادر منم چند روز تو کماست دعاش کنید .
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1394/08/10
سلام الان هشت روزه هست خواهرم با بچه هاش تصادف کردن ی دختر یک سالش فوت کرد پسر 5 سالش الان تو کماست تو رو خدا حمد شفا بخونید واسه همه مریضا و دعا کنید پسر خواهرم برگرده
Iran, Islamic Republic of
17:30 - 1394/08/11
سلام دایی منم رفته تو کما لطفا براش دعا کنید.خدا همه مریضارو شفابده
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1394/08/25
برا دومادمون دعا کنید رفته کما
Iran, Islamic Republic of
11:07 - 1394/08/28
سلام بر حسين و ياران باوفايش.
خدا انشاء ا... همه بيماران را شفا دهد.
دوستان.يكي از همكارانمون توي اداره هفته پيش حالش بد شد وقتي بيمارستان بردند. توي كما رفت .و الان 8روز هست توي كما هست. همه همكاران براش دعا مي كنند .يك بچه دو ماهه داره. و مرخصي داشته ولي اومد اداره تا كار انجام بده.
التماس دعا.
Denmark
15:46 - 1394/09/05
سلام ان شاا خدا همه مریض ها رو شفا بده عموی منم شفا بده،دوستان همه کلمنت ها رو خوندم خیلی نامید بودم به شفایی عموم امیدوار شدم همتونو درک میکنم چون همدردیم از جواب دکترها نامید نشید چون اونها هم محتاج خدان پس فقط توکل کنید خودش درد میده درمانم میده
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1394/09/07
برای عشق منم دعا کنید،دوهفته توی کماست.
دارم دیوونه میشم.
توروخدا
Iran, Islamic Republic of
22:34 - 1394/09/10
سلام, خواهش میکنم برای عموی منم دعا کنین دیشب تصادف کرد و الان که شب اربعینه تو کماست, راننده هم فرار کرده, تو رو خدا به حق این شب عزیز برای شفای همه مریضا و برگشت عموی منم دعا کنین
Iran, Islamic Republic of
10:06 - 1394/09/14
سلام تروخدا براي برادر من هم كه 3 روزه تو كماست دعا كنيد ائن فقط 22 سالشه
Iran, Islamic Republic of
08:01 - 1394/09/15
واسه مامانم دعا کنید.رفته تو کما..همه چیزش خوبه ولی بهوش نمی اد ضریب ۳،دعا کنید برگرده نمیخام از دستش بدم....زندگیم سیاه شده داداشای کوچولوم بی تابی میکنن دعا کنید،ای خدا خودت خوبش کن
Iran, Islamic Republic of
19:00 - 1394/09/24
تو رو خدا قدر مادراتون رو بدونین من 3 سالم بود پدرم فوت کرد مادرم تو شهر غربت منو یه داداشم که معلول جسمی و ذهنیه رو با اوج مشکلاتش بزرگ کرد دیگه نوبت جبران کردن ما بود که دو تا سکته مغزی کردن یه سکته خفیف قلبی امروزم 12 روزه بین کما و هوشیاری هوشیاریشم 7 خدا فقط به داداشم و جوونی خودش رحم کنه 53 سالشونه.بخدا داغونیم همگی.فقط مادرم رو داشتم واسه دلخوش بودن به این زندگی. خدایا تو رو خدا کسی رو نا امید از در خونت برنگردون انشاا..
عاجزانه ازتون التماس دعا دارم.
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1394/09/29
مادرم تا امروز سه روزه بعلت سکته مغزی به کما رفته برای شفاعش دعا کنید منم دعا میکنم خدا تمام مریضا رو شفا بده
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1394/10/02
یامن اسمه دوا وذکره شفا
واقعا قدر مادراتون را بدونید مادرم یک هفته است بدلیل سکته مغزی به کما رفته خیلی دلتنگشم وافعا جای مادرم خالیه خدارا قسم میدم به سه ساله امام حسین حضرت رقیه همه مریضها رو شفا بده حال مادرم هرچه زودتر خوب بشه خدایا امید ما به درگاه توست ما راناامید نکن امین یا رب العالمین
Iran, Islamic Republic of
01:14 - 1394/10/05
دوست منم روز اربیعین تصادف کرده تو کماس ضریب هوشیش 9تک فرزنده مدرشم پارسال فوت شده مادرش داره دق میکنه واسش دعا کنین همش 19سالشه
تورو خدا دعاکنین
Iran, Islamic Republic of
13:35 - 1394/10/08
خدایا همه مریضهارو شفا بده مادرمو شفا بده دارم دیوونه میشم شب وروزم شده وگریه وتوسل مادرم به کمای عمیق رقته خدایا من جز مادرم کسیو ندارم تو رو به حق 5 تن امیدم رو ناامید نکن
Iran, Islamic Republic of
19:30 - 1394/10/13
برا همه دعا کردم,خدا شفا بده و صبر و سلامتی
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1394/10/16
خدایا، همه ی مریض ها رو شفا بده ...
همه کامنت ها رو خوندم ... امیدوارم هرچه زودتر حال عزیزانتون خوب بشه.
Iran, Islamic Republic of
21:18 - 1394/10/17
همسر 30ساله منم الان سی روزه تو کماست به علت تومور مغزی براش دعا کنید یه دختره دو ساله هم داریم
United States
16:52 - 1394/10/18
سلام خدا همه مریضارو شفا بده. پسر خواهر من ده سالشه الان یک هفته میشه تو کماست براش دعا کنید.
Turkey
23:04 - 1394/10/21
مامن من تو دیار غربته و الان از دیروز رفته تو کما ترو خدا به حق فاطمه زهرا واسش دعا کنید.. من تنها دختر خونم تو دیار غربت و فقط اونو دارم.. از صمیم قلبهاتون واسش دعا کنید. بد دردیه غربت نشینی
Iran, Islamic Republic of
08:51 - 1394/10/24
یا من اسمه دواء و ذکره شفاء
با امید شفا همه بیماران لطفا برای دایی عزیزتر از جان منهم دعا کنید .
Iran, Islamic Republic of
07:28 - 1394/10/28
امیدوارم همه ی شما عزیز به مراد دلتون برسید ..منم مثل شما این دوران زجر آور و سخت رو گذراندم و درکتون میکنم پدر من روز ولادت امام علی تصادف کرد و 4 ماه کما بود ضریب هوشیاری 3 بود بالاخره به هوش اومد...الان 6 سال از اون اتفاق تلخ میگذرد و پدرم زنده متحرکه ....اول حافظ کار نمیکردم تا کمکم بهتر شد هنوز نمیتونه درست بحرفه...هنوز نمیتونی خوب راه بره و تعادل نداره...نمیتونی قاشق چنگالشو نگه داره....الان بعضی اوقات به خدا میگم خدایا چرا از ما نگرفتی که این شرایطشو نبینیم...تو که میخواستی اینطوری نگهش داری راحت میکردی......دیگه نا امیدم...خیلی سخته تنها مرد و عشق زندگیتونو تو شرایط ببینین
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1394/11/04
همسرمنم ده روزتو کماست براثرایست قلبی دکترامیگن اکه به هوش بیاد زندگی نباتی خواهد داشت ایا درست میگن ـتوروخداواسش دعاکنید
Iran, Islamic Republic of
08:58 - 1394/11/05
بابای من 5 روزه باضربه یشدید رفته کمای عمیق باش دعا کنید
France
23:54 - 1394/11/07
پردم داخل کماس براش دعاا کنید لطفا:'( :'(
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1394/11/11
عموی نازنین من هم چند روزیه تو کماست با سطح هوشیاری 3. تو رو خدا واسش دعا کنید.
Iran, Islamic Republic of
15:41 - 1394/11/18
برای اقا سهیل ی پسر 22ساله دعا کنین دیروز 17بهمن 94 تصادف کرده ضری هوشیش 5 خیلی دلم میسوزه،باباش خیلی گناه داره،با هزار تا گرفتاری بزرگ شده خیلی زجر کشیده .خدا تمه رو شفا بده ب این اقا سهیل هم شفا بدت و ب جونیش رهم کنه امین
Iran, Islamic Republic of
16:57 - 1394/11/20
دوست من دوروزه رفته کما تصادف کردن براش دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
07:57 - 1394/11/24
واسه شوهرمننم دعا کنید،پسر 4سالش منتظره،و پسری که سه ماهه دیگه به دنیا میاد
خدا همه مریضاروشفا بده
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1394/11/29
پدر منم معلمه بخاطر بچه ها عصبانی شده ایست قلبی کرده رفته توکما
دعاکنین بهوش بیاد
خونه بدون پدرهیچ صفایی نداره
ایشالاهمه مرضاشفاپیداکنن خیلی انتظار سخته
Iran, Islamic Republic of
18:22 - 1394/12/02
سلام دوستان،پسر عموی منم یه هفته است تو کماست تصادف کرده،تورو خدا هرکی این متنو خوند براش دعا کنه.
خدایا همه میریضا رو شفا بده...
آمییییییین
Iran, Islamic Republic of
00:05 - 1394/12/03
سلام
دوستم جواد یحیایی رفیقم داداشم ۷روز رفته تو کما بر اثر تصادف مادر و خواهرش چشم براهش هستن لطفا براش دعا کنین
Iran, Islamic Republic of
10:43 - 1394/12/14
سلام
ایشالا خدا همه شونو شفا بده
من خودم تجربه سه روز کما رو دارم درکتون میکنم..
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1394/12/17
سلام پدر بزرگ من 3 روز هستش که تو کماست خواهشن براش دعا کنید واقعا مرد بزرگواری بود.
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1394/12/19
برای بابای من دعا کنید نزدیک یک هفتس تو کماست خیلی شرایط بدی داریم فقط دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1394/12/21
سلام من خودم تجربه سه روزه کما دارم و خیلی اطلاعات در این باب دارم خیلی دوست دارم اطلاع رسانی کنم
Iran, Islamic Republic of
05:52 - 1394/12/22
همسر من الان 5روزهست که توی کما هست .برای همسرم دعا کنید.
Iran, Islamic Republic of
17:01 - 1394/12/23
سلام.اگه دنبال مهمترین و جنجالی ترین اخبار دنیای برزخ کسی هست بنده میتوانم کمک کنم با تجربه سه روزه کما.
پاسخ ها
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۱
خدا همه مریضا رو شفا بده ایشالا
شما هم لطف کنید از تجربتون بگید
Iran, Islamic Republic of
21:29 - 1394/12/23
لطفابرای یه دختربچه 4ساله دعاکنیدبراثرتومور رفته توکماضریب هوشیش3...
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1394/12/24
دوستان برای یکی از مدافعین حرم دعا کنید
دوتا بچه ی ۷ و ۳ ساله داره…
بعد جراحی مغزی برای دروردن ترکش از مغزش رفته به کما و سطح هوشیاریش ۵
خانوادش مخصوصا مادرش خیلی بیتابه
خدارو قسم میدم ب پهلوی شکسته ی زهرا
خدارو قسم میدم به یتیمی و بی مادری بچه های علی
خدارو قسم میدم ب دل ام البنین
داغ جوون داغ پدر داغ مادر رو دل هیشکی نذاره و این مرد غیور ماهم زودتر از کما بیاد بیرون و عید سر سفره هفت‌سین کنار بچه هاش باشه
تورو قسم ب دلای شکستتون براش دعا کنید
خدا همه مریضارو شفاعت کنه
Iran, Islamic Republic of
20:05 - 1394/12/29
بسم رب العباس...سلام دوستان.پدرمن به علت تداخل داروئی مسموم شده به کمارفته...الان 35روزه درکما بسر میبره باضریب هوشی 8..امشبم شب عیده...توروخدامارو ازدعای خودتون بی نصیب نزارید..منم به مدت 20روزه بصورت مستمر بالای سرش هستم...فرداهم سال تحویل دربیمارستانم..آی سی یو جا ندارن اوردنش داخل بخش...تورو به دستای بریده شده علمدار کربلا دعاش کنید...45سال بیشتر سن نداره
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1395/01/11
برای برادر عزیز منم دعا کنید بر اصر خونریزی مغزی به کما رفته از خدا میخوام دوباره به زندگی برگرده
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1395/01/13
خواهر زاده منم در اثر تصادف الان 40 روزه تو کماست با هوشیاری 4 لطفا براش دعا کنید اسمش وحید . اگر کسی تجربه واطلاعاتی برای بهبودی و نجات از این وضعیت داره لطفا راهنمایی بکنه ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1395/01/18
با سلام
هر کسیکه پیام منم میخونه التماس دعا دارم برادرم 24 سالشه و 6ماه هنوز ازدواج کرده الان 9 روزه تو کماست با ضریب هوشیه 5
تو رو خدا براش دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
03:19 - 1395/01/19
منم 14"روز کما بودم خدا شفام داد از خدا میخوام همه مریضا شفا بده امین...
Iran, Islamic Republic of
10:50 - 1395/01/23
آیا میدونستید اگه سیاسیون و دولتمندان اگه لذت مرگ رو تجربه کرده بودند حتی یک روز هم درنگ نمیکردند و با انحدام کره زمین و نابودی بشر همه رو به اون دنیا میفرستادند و یک لحظه هم اینجا نمدموندند اما متاسفانه الان دارند توی سیارات دیگه هم میخان حیات و زندگی پیاده کنند.مرگ همگانی خیلی زیباست من تجربه کردم
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1395/01/24
عموي منم كماست! براش دعا كنيد
Iran, Islamic Republic of
12:32 - 1395/01/25
خدا همه مریضارو شفا بده . برای دختر دایی منم دعا کنید تا الان 17 روزه که تو کماست . ضریب هوشیاریش 7 هست .
Iran, Islamic Republic of
22:01 - 1395/02/03
پسر عمه یی منم همش 17 سالشه و ضریب هوشیش بین 5 و 6 الان 6 روزه تو کماست..انگشتشو تکون داده و اشک ریخته...ولی بازم ضریب هوشیش پایینه...تروخدا دعا کنید واسش ...
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1395/02/11
سلام برای داداشم دعا کنید دو هفته به علت سوختگی و عفونت به کما رفته خیلی زجر کشیده
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1395/02/18
دوستان پسر عموی من از دیشب تو کماست. اصلا هم ضربه به سزش نخورده فقط مشکل کبد داره، باید وزنشو‌کم کنه که بیونه پیوند‌کبد بشه. هوشیاریش روی دو هست. به نظرتون امیدی هست؟؟؟؟؟؟ خواهشا جواب بدید
Iran, Islamic Republic of
18:49 - 1395/02/20
ایشالا بحق علی همه شفاپیداکنن.پسرعمه منم2ماه توکماس.دوسش دارم میخاستیم ازدواج کنیم که اینجورشد لطفا برا اقامحمدعلی هم دعاکنیدضریت هوشیش9هستش
Iran, Islamic Republic of
01:07 - 1395/02/26
اینشالا به حق فاطمه زهرا همه مریضایی که در کما هستند شفا پیدا کنن. برادر منم 5 روزه که بعلت ایست قلبی در کماست و ضریب هوشیاریش 3 هستش. قبل از سال رگ های قلبشو دکترا باز کردن دو تا بچه داره. پدرم هم در یستر بیماریه و فعلا بهش واقعیت نگفتیم. لطفا برای سلامتیش دعا کنین.
Iran, Islamic Republic of
03:31 - 1395/03/03
ایا ضربه مغزی و خون ریزی شدید مغزی به عصب صورت نیز اسیب میرساند؟؟،،
Iran, Islamic Republic of
04:06 - 1395/03/04
توروخدا برا عشق منم دعا کنید الان پنج روزه تو کماس22سالشه ضریب هوشیشم8 ان شاءالله همه ی مرضا شفا پیدا کنن بحق‌اهل بیت
United Kingdom
21:23 - 1395/03/06
سلام من هم به تمام عزیزان محترم:امیدوارم به حق صاحب الزمان تمام مریضهای عزیزمان شفا بگیرند و باز گردنند به اغوش گرم و صمیمی خانوادهشان...اللهی آمین رب العالمین
Iran, Islamic Republic of
14:16 - 1395/03/10
سلام مرتضی سه روز توی کماست ضریب هوشی 6 براش دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
23:02 - 1395/03/10
سلام ، خواهش میکنم برای عموی من دعا کنید ، امروز براثر سکته مغزی تو کما رفته تو رو خدا دعا کنید منم برای شفای همه ی مریض ها دعا میکنم ای خدا قسمت میدم به حضرت زهرا ، به امام حسین خودت کمک کن ، خودت همه ی مریضا رو شفا بده
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1395/03/14
سلام امروز ده روزه که شوهر دوستم تو کما هستش بعد ماه رمضان عروسیش براش دعا کنین. انشالله همه مریضاها شفا بگیرن
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1395/03/24
سلام یکی ازدوستان من چندروزتوی کماست.به حق این روزای عزیزهرکس این پیام دیدبراش دعاکنه زودبهوش بیادخیلی پسرخوبیه.توروخدادعاکنید
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1395/03/25
واسه فرشته دعا کنید،تو راه مشهد تصادف کرده 2 روزه توکماس،خدا به بچه یک سالش رحم کنه
Iran, Islamic Republic of
13:28 - 1395/03/28
خانم داداش من هم 9روزه توکماست بخاطدخبرتصادف تنها فرزندش سکته کرد وتوکمارفت تورو بخدا براش دعاکنین هنوزخیلی جوونه.وخیلی خوب ومهربونه
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1395/04/04
سلام
پسر دایی من الان 4روزه تو کماس ازتون خواهش جیکنج واسه همه ی مریض ها دعا کنید بخصوص پسر دایی من طفلک هنوز 23سال داره
عاجزانه میخوام دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1395/04/05
وای خدا جونم
Iran, Islamic Republic of
02:44 - 1395/04/06
سلام خواهش می کنم برای پسرخاله ی من هم دعا کنید 22 سالشه الان 3 روزه تو کماست و ضریب هوشیش 3 هستش خیلی پایینه این مقدار اما قدرت خداوند و دعاهای شما عزیزان خیلی بیشتر از این اندازه هاست خواهش میکنم براش دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1395/04/06
سلام دوستان خداهمه مریض رو شفا بده پدر خانوم من یک ماه تو کما برای این عزیز دعا کنین که زوتر خوب بشه بچه هاش خیلی ناراحتن
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1395/04/08
خدایا به حق این شب و روز های مبارک وعزیز بر تن این بیماران وبیمار ما لباس عافیت بپوشان.آمین یا رب العالمین.
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1395/04/08
با سلام
دوستان امشب برای شفای همه مریضا دعا میکنیم...
برای دوست من امیر هم که دو روز پیش از داربست افتاده و رفته تو کما دعا کنید. خدا به دو تا دختر کوچولوش رحم کنه...
التماس دعا
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1395/04/09
سلام تو رو به این ماه عزیز بیاید همه با هم دعا کنیم که همشون خوب شن منم نامزدم باهام دعوا کرد قرص خورده رفته تو کما فقط یه فرصت از خدا میخوام بیستو دو سالمه اونم بیست سال برامون دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
04:52 - 1395/04/12
سلام منم با دوستم دعوام شد وچون صمیمی بودیم بد جور حالم خراب شد بعد از سر درد های شدیدو سرگیجه به کما رفتم الان دوباره به کما رفتم و باز برگشتم
Iran, Islamic Republic of
01:43 - 1395/04/13
تروخداااا واسه عشق منم دعا کنید دو روزه رفته تو کما دارم دیوونه میشم واسش
Iran, Islamic Republic of
21:38 - 1395/04/14
ای دکترای سی سی یو 4مرکز قلب تهران شوهرمن چرابهش دست زدید چرا اگه می دانستید درمان نداره اقای زینعلی اقای دکتررضایی ووووووحالاازکمادربیاریدش
Iran, Islamic Republic of
21:23 - 1395/04/21
باسلام برای خواهرزاده من هم دعاکنید الان بیشترازیک ماه توکماست ۲۴ساله ش
Iran, Islamic Republic of
01:45 - 1395/04/22
سلام ایشالله خدا به بزرگی خودش عزیز کسی رو نبره.
ماهم 4 روزه زندگیمون نابود شده خواهر زاده زن داداشم که یه دختر 8 ساله،تصادف کرده و تو کماس،امروز دکترا عملش کردن،مادرش الان حاملس،خدا به اون موجود پاک تو شکم مادرش رحم کنه و این بچه رو سام برگردونه،دوستان از ته دل واسه این طفل معصوم دعا کنید.
Iran, Islamic Republic of
00:10 - 1395/04/23
سلام انشالله خدا همه مريضارو شفا
مادر من هم ديروز صب به كما رفته از همتون عاجزانه تقاضا دارم براى بهبوديش دعا كنيد
Iran, Islamic Republic of
14:33 - 1395/04/23
سلام.خواهر زاده من 7 روزه تو کماست با ضریب هوشیه 4 براش دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1395/04/24
سلام خانم برادر من سه ماهه توی کماس هشیاریش هفته دوتا دختر دو ساله وشش ساله داره ترو خدا دعاش کنین خدا رحمش به بچه هاش بیاد یا امام رضا همه مریضا منتظر لطف و کرمتن کمک کن
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1395/04/28
سلام..منم تو کما بودم که به لطف خدا دوباره به زندگی برگشتم
البته اونا که تو کما هستن شاید یه چیزایی ببینن که دیگه نخوان به این دنیا برگردن
Iran, Islamic Republic of
02:23 - 1395/04/30
سلام عشق من دو روزه تو كماست بخاطر تومور مغزي ضريب هوشيش رو ٣ هست تو رو خدا تو رو به حضرت عباس واسش دعا كنيد دارم دق ميكنم
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1395/05/07
سلام برای برادر من دعا کنید بخاطر فشار خون بالا رفت تو کما ضریب هوشیش 3 هست دعا کنید الان 2 روزه ک تو کماست
Iran, Islamic Republic of
17:21 - 1395/05/16
به خدا خیلی ناراحت شدم ازخوندن کامنتا ازصمیم قلب دعامیکنم خدت همه مریضارو شفا بده برای بابای آقاسیامک هم دعاکنید بیستودوروزه توکماست
بسم الله الرحمن الرحيم يا منزل الشفا و يذهب الداء صل علي محمد و اله و انزل علي وجهي الشفاء »»
Iran, Islamic Republic of
16:26 - 1395/05/19
من تا حالا از کسی خواهش نکردم,ولی از ته دلم ازتون خواهش میکنم برای همه دعا کنین,
برای دایی منم دعا کنین,واقعا این قدر ادم خوبی هست که اگه چیزیش بشه ...........
فقط از خدا میخوام همه شفا پیدا کنن!
همههههه و کسی دچاره بیماری نشه
Iran, Islamic Republic of
21:10 - 1395/05/21
سلام من هر پیامی رو خوندم دعا کردم ما هم یکی از فامیلمون تو کماس تازه دوماده واسش دعا کنین
Iran, Islamic Republic of
17:15 - 1395/05/23
سلام، برای بابام دعا کنید . ده روزه رفته تو کما ضریب هوشیش ۳ مونده و تغییری نکرده ، انشالله همه مریضا شفا پیدا کنن
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1395/05/23
خدا به همتون صبر عطا کنه.
در ناامیدی بسی امید است
پایان هر شب سیاه سپید است.
فقط از درگاه خداوند شفای مریضاتون رو بخواهین.
شهیدان کسایی هستند که مقامشون بالاتره نزد خدا شهیدان رو واسطه قرار دهید بین خدا و خودتون، دعا کنید....التماس دعا برای همتون دارم چون خودم هم برادرم زیاد حالش خوش نیست.امیدوارم همتون مریضاتون شفا پیدا کنن و خونه هاتون چراغانی بشه☺☺☺☺
Iran, Islamic Republic of
01:18 - 1395/05/24
سلام،توروخدا واسه همکلاسی من که الان دوشبه توحالت کماست و21سال هم بیشتر نداره دعاکنید که به حق همین شبه عزیز حالش خوب بشه وباز بتونیم ببینیمش...
United States
03:49 - 1395/05/26
بنام خدا من نه پولی میخواهم و نه هدیه ای تجربه ای دارم از برای بیماران به کما رفته آنهم جوانان اگر دوست داشتید ... لعنت بر من باشد اگر پول یا هدیه ای قبول کنم.
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1395/06/01
اگر قابل باشم از خدا می خوام کل مریض ها رو شفا بده، امیدوارم همین روزا خبرای خوش بهتون برسه و کنار خانواده تون شاد باشین.
Iran, Islamic Republic of
16:42 - 1395/06/02
سلام یه سوال .
میشه بیماری که داخل کما هست منتقل کرد بجای دیگه یاخارج کشور
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1395/06/02
سلام از صمیم دل دعا میکنم خدابه عزت و جلالش و به آبروی چهارده معصوم و همه آبروداران درگاهش همه مریضا رو شفای عاجل بده انشالله. ازتون میخوام هر کسی که این کامنت رو میخونه برای خانم برادر منم که در حین سزارین اولین فرزندش به کما رفته و نوزادش دوهفته است به دنبال آغوش مادر بیقراری میکنه طلب شفا کنید و 5بار امن یجیب و مضطر اذا دعاه و یکشف السو بخوانید...ممنونم