پلمپ 4 کافی شاپ در یزد
۴۱۰۱۱۲
۰۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۷
۱۸۸۹
رئیس پلیس امنیت عمومی استان یزد گفت: چهار قهوه‌خانه‌ و کافی ‌شاپ‌ در یزد پلمپ و ۲۶ مورد از این اماکن نیز اخطار دریافت کردند.
خبرگزاری میزان: رئیس پلیس امنیت عمومی استان یزد گفت: چهار قهوه‌خانه‌ و کافی ‌شاپ‌ در یزد پلمپ و ۲۶ مورد از این اماکن نیز اخطار دریافت کردند.
 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس؛ سرهنگ رضا رضایی اظهار داشت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی استان یزد پس از بازدید از چندین قهوه خانه و کافی‌شاپ در سطح شهر یزد، چهار واحد صنفی متخلف را پلمپ کرده و برای ۲۶ واحد صنفی دیگر نیز اخطار پلمپ صادر کردند.

وی عنوان کرد: در راستای ساماندهی و جلوگیری از فعالیت غیرمجاز کافی‌شاپ و قهوه‌خانه‌ها در سطح شهر یزد ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی با همکاری عوامل مرکز بهداشت شهرستان به بازدید از قهوه‌خانه و کافی شاپ‌ها در سطح شهر یزد پرداختند.

رضایی ادامه داد: ماموران از ۳۰ واحد صنفی مربوطه بازدید به عمل آوردند که در نتیجه برای ۲۶ واحد صنفی متخلف اخطار صادر و چهار قهوه‌خانه و کافی شاپ دیگر در بلوارهای ۱۷ شهریور، امامشهر، آزادگان و خیابان امام را نیز پلمب کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان یزد از شهروندان خواست در صورت مشاهده فعالیت غیرمجاز صنوف مختلف، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج