«عاشقانه» با محمدرضا گلزار و مهناز افشار
۴۱۰۵۳۲
۰۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۲
۲۴۱۹
فیلمبرداری مجموعه «عاشقانه» به کارگردانی منوچهر هادی در‌حالی ادامه دارد که تا‌کنون همه بازیگران این سریال جلوی دوربیبن رفته‌اند.
وب‌سایت فیلم نت نیوز: فیلمبرداری مجموعه «عاشقانه» به کارگردانی منوچهر هادی در‌حالی ادامه دارد که تا‌کنون همه بازیگران این سریال جلوی دوربیبن رفته‌اند.

 مجموعه «عاشقانه» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی مهدی گلستانه در حال حاضر در مرحله فیلمبرداری قرار دارد و گروه تولید با اتمام فیلمبرداری بخش های مربوط به شمال کشور به تازگی به تهران آمده‌اند.
 
بنا به اعلام مشاور رسانه ای پروژه، این سریال در تهران لوکیشن های متعددی دراد و از روز گذشته سازندگان ادامه فیلمبرداری را با حضور تمامی بازیگران در چند منطقه مختلف از شهر از سر گرفته‌اند.
 
محمدرضا گلزار، ساره بیات، پانته آ بهرام، بهاره کیان افشار، حمیدرضا پگاه، فرزاد فرزین، علیرضا زمانی نسب، (با حضور) حسین یاری، مسعود رایگان و هومن سیدی، (با معرفی) سارا رسول زاده و (با حضور) مهناز افشار در نقش گیسو بازیگران اصلی «عاشقانه» هستند.
 
تاکنون تمامی بازیگران این مقابل دوربین رفته‌اند و هنوز بازی هیچکدام از بازیگران به پایان نرسیده است. ضمن اینکه قرار است در روزهای آینده یک بازیگر دیگر نیز به گروه اضافه شود.
 
مجموعه «عاشقانه» ١۵ قسمی برای پخش از شبکه نمایش خانگی در حال تولید است.
 
تیزر این مجموعه 15 قسمتی که برای شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود را اینجا بینید: 
 
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید. 
 
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج