هشدار! شیشه محافظ دوربین ال جی V20 میشکند
۴۱۱۷۸۶
۰۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۵
۲۹۰۰
کاربرانی که همواره دوست دارند اولین کسانی باشند که از یک محصول و یا تکنولوژی نو استفاده کنند، احساس برتر بودن دارند، اما برخی مواقع نیز با مشکلاتی پیش بینی نشده روبرو می‌شوند.
وب سایت دیجی رو - حسین محمود زاده: کاربرانی که همواره دوست دارند اولین کسانی باشند که از یک محصول و یا تکنولوژی نو استفاده کنند، احساس برتر بودن دارند، اما برخی مواقع نیز با مشکلاتی پیش بینی نشده روبرو می‌شوند.
 
 انتشار گزارشاتی مبنی بر شکننده بودن شیشه محافظ دوربین ال جی V20
 
گوشی ال جی V20 نیز از جمله محصولات اخیر در بازار گوشی‌های هوشمند بوده و با توجه به اتفاقات ناگواری که برای فبلت کمپانی هموطن این شرکت کره‌ای، یعنی سامسونگ پیش آمد، ال جی این پرچمدار خود را تحت تست‌های شدیدی قرار داده است تا از عملکرد صحیح آن مطمئن شود. اما با این حال به نظر می‌رسد، ال جی V20 هم نتوانسته محصولی بی‌نقص باشد و برخی کاربران گزارشاتی مبنی بر مشکل شکننده بودن شیشه محافظ دوربین پشتی این محصول و خرد شدن آن با وارد شدن کوچک‌ترین ضربه، منتشر کرده‌اند.
 
 انتشار گزارشاتی مبنی بر شکننده بودن شیشه محافظ دوربین ال جی V20

گوشی هوشمند ال جی وی 20البته هنوز خیلی زود است که در مورد همه گیر بودن این مشکل قضاوت کنیم و یا آن را یک حادثه اتفاقی و انگشت شمار قلمداد نماییم. با این حال چندی قبل یکی از کاربران وب سایت یوتیوب با نام کاربری JerryRigEverything، اقدام به انجام تست‌هایی بر روی گوشی ال جی V20 نمود و این طور که در ویدیوی منتشر شده توسط وی نشان داده شده بود، شیشه محافظ دوربین پشتی این محصول پس از وارد کردن چند خراش جزئی، خود به خود ترک برداشت و شکست. خوب شاید با خود بگویید چه کسی بر روی گوشی خود خراش می‌اندازد تا با چنین مشکلی مواجه شود، اما باید به این نکته توجه داشته باشید که خراش برداشت شیشه به صورت تصادفی، مثلاً در تماس با کلیدهای درون جیب کاربر نیز می‌تواند اتفاق افتاده و موجب شکستن آن شود.
 
 انتشار گزارشاتی مبنی بر شکننده بودن شیشه محافظ دوربین ال جی V20

از طرف دیگر بر اساس گزارش‌هایی که در سایت Reddit منتشر شده است، برخی کاربران ادعا کرده‌اند گوشی ال جی V20 خود را به صورت ترک برداشته تحویل گرفته‌اند و حتی قبل از اینکه از آن استفاده کنند این مشکل وجود داشته است. برخی دیگر نیز خبر از مواجهه با آسیبی مشابه، پس از تنها چند روز استفاده از گوشی و بدون اینکه ضربه‌ای به آن وارد شده باشد یا به زمین افتاده باشد، داده‌اند.

مشکل شکستن شیشه محافظ دوربین ال جی وی 20گوشی هوشمند ال جی V20 یکی از بهترین محصولاتی است که کمپانی کره‌ای ال جی در چند سال اخیر عرضه کرده است. اما اگر چنین مشکلاتی در مورد این محصول همه گیر باشد، می‌تواند صدمه‌ای جدی به این برند و پرچمدار جدید این شرکت وارد کند. در حال حاضر بهتر است دارندگان ال جی V20 و یا کسانی که قصد خرید این محصول را دارند، با خرید یک قاب محافظ مناسب تاحدودی از روی دادن چنین مشکلاتی جلوگیری نمایند.

توجه: در تماسی که وب سایت phonearena با یکی از نمایندگان ال جی داشته است، وی خبر از پیگیری مشکل اخیر توسط این کمپانی کره‌ای داده است و باید منتظر ماند و دید نتیجه این تحقیقات و پیگیری‌ها به کجا خواهد انجامید.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج