به ‌اشتراک‌گذاری صفحات وب با دستور صوتی
۴۱۴۹۷۸
۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۱
۱۳۷۰
با کمک Google Assistant ممکن شد
تا امروز اطلاعات زیادی در مورد اینکه دستیار گوگلGoogle Assistant چه کا‌رهایی انجام می‌دهد منتشر شده است اما هر چه کاربران بیشتر با گوشی های Pixel خود آشنا می‌شوند، قابلیت‌های پنهان بیشتری نیز کشف می‌شود.
وب سایت آی تی ایران: تا امروز اطلاعات زیادی در مورد اینکه دستیار گوگلGoogle Assistant  چه کا‌رهایی انجام می‌دهد منتشر شده است اما هر چه کاربران بیشتر با گوشی های Pixel خود آشنا می‌شوند، قابلیت‌های پنهان بیشتری نیز کشف می‌شود.
 
 به ‌اشتراک‌گذاری صفحات وب با دستور صوتی

یک کاربر پیکسل، Corey Stock فیلمی منتشر کرد که در آن نشان می‌داد با فرمان صوتی به دستیار گوگل صفحه مرورگر کروم خود را به روی گوگل پلاس به انتشار می‌گذارد. کاربر برای انتشار نهایی مطلب، دوبار به صفحه نمایش خود ضربه می‌زند و مطلب در صفحه گوگل پلاس منتشر می‌شود. البته فعلا این قابلیت به روی دو وب‌سایت گوگل پلاس و توییتر عمل می‌کند و فعلا نمی‌توان برای انتشار سریع مطلب به روی سایت‌هایی مانند فیس بوک، جیمیل، هنگ‌اوت و دیگر شبکه های اجتماعی از این طریق اقدام کرد.

ذکر این نکته هم ضروری است که برنامه دستیار گوگل به تازگی منتشر شده و تا مدت‌ها مسئولین گوگل از تجربیات کاربران برای محک زدن آن استفاده خواهند کرد و قاعدتا در آینده به روز رسانی های زیادی خواهد داشت.

جالب است بدانید Google Assistant باهوشترین دستیارشخصی هوشمند موبایل است که در بازار وجود دارد و می‌تواند محیط اطراف را احساس کند و نسبت به آن واکنش نشان دهد، همچنین قابلیت برقراری مکالمه دو طرفه و پیگیری سوال‌هایی که قبلا مطرح شده‌اند را نیز دارد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج