این ستاره های منفور!
۴۱۶۲۸۷
۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۲
۲۳۳۹۴
شاید شما از این ستاره ها نفرت نداشته باشید و حتی از آنها بدتان نیاید و برعکس از خیلی از آنها خوشتان بیاید، ولی باید بدانید که این سلبریتی ها در کشورشان حتی بیشتر از آدام سندلر منفور هستند.
برترین ها: نفرت کلمه خوشایندی نیست و ما نمی خواهیم در اینجا از آن استفاده کنیم. ولی به نظر می رسد که دیگران این کار را می کنند و این روزها همه از آدام سندلر متنفرند.
 
انگار این آقای بازیگر هر کاری می کند به مذاق هیچکس خوش نمی آید و هر فیلمی که در دهه گذشته بازی کرده، جزو بدترین فیلم های تاریخ سینما جا گرفته است.
 
وقتی از منتقدین علتش را می پرسیم می گویند جوک های او خسته کننده اند، صدای سندلر حوصله آدم را سر می برد و اصرارش بر صحبت از کلیشه ها از حالت معصومانه به سطح نژادپرستانه رسیده اند و روی مرز نفرت شناورند.
 
آیا آدام سندلر انسان بدی است؟ اصلاً اینطور است. ولی فیلم های او دیگر به قدری که قبلاً خوب بودند، کیفیت ندارند و سندلر که سبکش دهه نودی بود دیگر کهنه شده.
 
هر چند که شاید در بعضی فیلم ها هنوز بتواند بیننده را بخنداند و جنبه شیرینی هم شاید بتوان در فیلم هایش دید. آیا سندلر بدترین بازیگر هالیوودی است؟ قطعاً خیر. بعضی بازیگران هالیوودی هستند که از آدام سندلر منفورترند.

اگر از خود می پرسید که چه چیزی باعث می شود که یک سلبریتی منفور شود، باید بگوییم گاهی تنها چیزی که برای منفور شدن یک ستاره لازم است، یک شب یا روز بد است.
 
یک بار از کوره در رفتن در میان مردم می تواند یک بازیگر را در بدترین جای ذهن مردم قرار دهد. بسیاری از ستاره هایی که مورد نفرت و بیزاری مردم قرار دارند، به علت خودخواهی و کبر، ظاهر شدن در فیلم های بد یا موزیک بد ساختن، ... به این درجه از منفوریت رسیده اند! راه های زیادی برای به دست آوردن نفرت مردم وجود دارد.
 
شاید شما از این ستاره ها نفرت نداشته باشید و حتی از آنها بدتان نیاید و برعکس از خیلی از آنها خوشتان بیاید، ولی باید بدانید که این سلبریتی ها در کشورشان حتی بیشتر از آدام سندلر منفور هستند.

15. شایا لابوف
 
ستاره هایی که از آدام سندلر منفورترند! 

شایا آدمی است که مردم دوست دارند از او نفرت داشته باشند. او چیزی دارد که واقعاً انسان ها را اذیت می کند. او تابحال کارهای عجیب و غریبی متعددی انجام داده، دزدی ادبی کرده و با جمله ای دزدی، معذرت خواهی کرده است که تلاشی مذبوحانه برای کوچک شمردن جرمش و خنده دار نشان داده آن بود. حالا او در حال گذار به دوره دیگری است و باز هم در تلاش است توجه همگان را از خود به چیزهای دیگر معطوف کند.
 
یادتان می آید که او گفته بود در صحنه فیلمبرداری فیلم «بی قانون» تام هاردی را زده و بیهوش کرده بود؟ آیا خودش جلوی دوربین اعتراف نکرده بود که می خواسته نامزدش را بکشد؟ گاهی اوقات گویا لابوف فراموش می کند که مردم به این حرف ها گوش می دهند. شاید بهتر باشد دیگر کسی به آنچه او می گوید توجهی نکند.
 


14. مِل گیبسون
 
 ستاره هایی که از آدام سندلر منفورترند!

چند سال پیش، مل گیبسون در این لیست رتبه بالاتری می گرفت، ولی این آقا تقاصش را پس داده است. زمانی بود که مل با حالت مست صحبت های مسخره ای می کرد و در این دوره با از کوره در رفتن هایش و عصبانیت های ناگهانی اش، از خود دیوانه ای غیرقابل تحمل ساخته بود. مل در واقع فردی نژادپرست است و پیش داوری یکی از خصلت های اوست.
 
او تلاش کرده تا کارهایش را جبران کند و به نظر می رسد حالا خوشحال و خوشبخت باشد، زیرا در سال های گذشته تغییر کرده است. ولی مردم نمی توانند به این راحتی کارهای مل را فراموش کنند و احتمالاً این موضوع سالها او را رها نخواهد کرد.
 
هرچند طرفداران فیلم و سینماها بخشش بیشتری دارند و همانطور که رابرت داونی جی. آر.، وودی آلن و رومن پولانسکی را بخشیدند، مل را نیز می بخشند. اگر چند سال دیگر به مل فرصت بدهند که همچنان زیاد جلوی دوربین ها آفتابی نشود و سکوتش را حفظ کند و چند فیلم خوب و موفق دیگر از او دیده شود، شاهد خواهیم بود که در سال های آینده، اصلاً نام مل گیبسون در این لیست به چشم نخورد.
 


13. کریستن استوارت
 
 ستاره هایی که از آدام سندلر منفورترند!

دلیل اینکه چرا کریستن استوارت در دل مردم جا نگرفت هیچوقت معلوم نشد، هرچند یک دلیل پررنگ تر از بقیه به نظر می رسد و آن هم بازیگری افتضاح این خانم است. در واقع اگر لرزیدن و تته پته کردن را تعالی در بازیگری به حساب بیاورید، قطعاً استوارت باید تابحال چندین بار جایزه اسکار را می گرفت ولی متأسفانه چنین چیزی برای او امکان ندارد.
 
استوارت جلوی دوربین اصلاً راحت نیس و انگار از اینکه فیلمش را بگیرند خجالت می کشد، و شبیه افراد عادی که تجربه بازیگری و جلوی دوربین بودن را ندارند، رفتار می کند. آیا این خانم هنرپیشه خبر دارد که در این دنیا شغل های دیگری هم وجود دارد؟! کمی از نفرت مردم نسبت به استوارت از فیلم «گرگ و میش» می آید. این واقعیت که این سری فیلم های مسخره و وحشتناک این همه طرفدار جذب کرده هم مردم را عصبانی می کند. بگذریم از اینکه هر وقت کریستن استوارت در فیلم ها و تصاویرش دیده ایم، اخم به چهره داشته است.
 


12. مایلی سایرس

چیزهای زیادی درباره مایلی سایرس وجود دارد که خیلی ها دوست دارند و خیلی چیزها درباره اش هست که واقعاً نفرت انگیز است. مایلی از آن دسته سلبریتی هایی است که به خاطر موزیکش، شخصیتش و رفتارش، مردم یا از او متنفرند یا دوستش دارند.
 
او حرکتی دارد که با زبانش انجام می دهد و بسیار احمقانه است و خودش می گوید که این کار را می کند چون از لبخند زدن حس خوبی ندارد. مایلی بسیار رک و صادق است و از سبک زندگی اش خجالت نمی کشد، که هم جسارت می خواهد و هم ستودنی است، ولی در عین حال کمی نشان دهنده کبر و غرور است. موزیک او نیز چندان چنگی به دل نمی زند، هر چند که از هر چند آهنگش یکی خوب درمی آید.
 
 ستاره هایی که از آدام سندلر منفورترند!
 


11. تیلور لاتنر
 
 ستاره هایی که از آدام سندلر منفورترند!

چرا مردم از تیلور لاتنر متنفرند؟ دلیلش این است که او بازیگر خوبی نیست. هرچند که خودش انسان بسیار خوبی به نظر می رسد. شاید دلیل نفرت مردم از لاتنر این باشد که او در مدت بسیار کوتاه بازیگری اش، موفقیت عظیمی داشته است و بعد از فیلم «گرگ و میش» درست مثل کریستن استوارت، بدون اینکه استعداد خاصی در بازیگری داشته باشد، برای خودش نام و نشانی دست و پا کرده است و مردم از همه چیز و همه کسانی که با سری کتاب ها و فیلم های «گرگ و میش» ارتباط دارند متنفرند.
 
وی یکی از معدود بازیگرانی است که از آدام سندلر منفورتر است و حتی با سندلر در یک فیلم همبازی بوده و در آن فیلم از او هم بدتر بازی کرده است. امیدواریم لاتنر خود را هر چه بیشتر از «گرگ و میش» دور کند و با کسب تجربه های بیشتر و غنی تر در این صنعت، در چشم مردم کم کم محبوب شود.
 


10. گوئینث پالترو
 
 این ستاره های منفور!

تابحال امواج زیادی از نفرت مردم نصیب پالترو شده که خودش هم دلیلش را نمی داند. او می گوید مردم دوستش ندارند چون او زندگی راحتی داشته است. او اعتراف می کند که وقتی بچه بوده زندگی مرفهی داشته، ولی اصرار دارد که برای بدست آوردن همه چیزهایی که از بازیگری نصیبش شده، زحمت کشیده است. ممکن است حق با او باشد، ولی دختر بلایت دنر و بروس پالترو (کارگردان) بودن هم به او کمک کرده است، پس می توان درک کرد که چرا مردم معتقدند همه چیز برای این خانم خیلی راحت رقم خورده است.
 
ولی این زندگی گوئینث نیست که مردم از آن متنفرند، بلکه حالت حرف زدن او درباره زندگی اش است که مردم را عصبانی می کند. می توان به راحتی گفت کرد که پالترو پرمدعا ترین و متظاهر ترین بازیگر هالیوودی است.
 
وقتی پالترو از این حرف می زند که پاریس چقدر زیباست و از جایی که زاغه نشینان غربی آمریکا می نامند بهتر است، برای مردم آمریکا بسیار نفرت انگیز و عصبی کننده است. ولی اگر می گوید برای رسیدن به نقطه ای که هست خیلی زحمت کشیده، حرفی دیگری نمی زنیم و ادعایش را قبول می کنیم.
 


9. جنیفر لوپز
 
 ستاره هایی که از آدام سندلر منفورترند!

جنیفر یکی از آن دسته ستاره ها و سلبریتی هایی است که مردم واقعاً از او خوششان نمی آید. قطعاً لوپز در طول سال ها فیلم های بد و افتضاحی بازی کرده است. او زیبا است و در این سن خیلی خوب مانده، ولی بیش از هر چیز، موزیکش است که از همه بدتر است.
 
همه اینها شاید دلایلی باشند بر آنکه کسی از او خوشش نیاید، ولی چرا مردم از او متنفرند؟ شاید زندگی خصوصی اش باشد که کاملاً آن را علنی کرده. این خانم سه بار ازدواج کرده و سه بار طلاق گرفته و با بن افلک نامزد بوده و شان کامز و اخیراً کاسپر اسمارت در زندگی او بوده اند و خیلی های دیگر که اینجا از آنها نام نمی بریم.
 
عده ای هم هستند که درست یا غلط ادعا می کنند جی. لو. استعدادی در موسیقی ندارد و اگر مردم به محق بودن یک ستاره به ثروتش شک داشته باشند، قطعاً از او خوششان نمی آید.
 


8. کیم کارداشیان
 
 ستاره هایی که از آدام سندلر منفورترند!

جماعتی که به خاطر هیچ معروف شده اند، همیشه مورد نفرت مردم قرار دارند. کیم کارداشیان در محیطی بینهایت مرفه و ثروتمند بزرگ شده است. پدرش به خاطر دفاع از او. جی. سیمپسون در پرونده دادگاهی عظیم و جنجالی سال 1995، برای خودش اسم و رسمی دست و پا کرد.
 
این باعث شد که کیم با جماعت پولدارها معاشرت کند و با کسی مانند پاریس هیلتون که خود زمانی منفور بود و حالا فراموش شده، دوست شود. ولی تا سال 2007 مردم واقعاً او را ندیده بودند تا اینکه نوار خصوصی او با ری جی خواننده در اینترنت پخش شد و کم کم مردم او را شناختند.
 
با تکیه بر این شهرت 15 دقیقه ای، تهیه کننده برنامه های رئالیتی تلویزیون با این خانواده مرفه تماس گرفتند تا درباره زندگی آنها برنامه ای بسازند. برنامه های دیگری که با این فرمول ساخته شدند نیز موفق از آب درآمدند و با توجه به اینکه خانم های کارداشیان جذاب قلمداد می شدند، موفقیت این برنامه ها محرز بود و به این ترتیب بود که کیم کارداشیان تبدیل به پدیده فرهنگی محبوبی شد. حالا این خانم افرادی را استخدام می کند تا برای کارهایی انجام دهند، بعد اسمش را روی آنها می گذارد و طوری وانمود می کند که انگار خودش مغز متفکر پشت کارها بوده است، ولی بیایید صادق باشیم.
 
اینکه طوری وانمود شود که کیم کارداشیان برای خودش شعور و هوش دارد در واقع توهین به شعور و هوش مردم است. درست مثل پاریس هیلتون، کارداشیان فقط یک اسم است که به هیکلی بیش از حد دستکاری شده وصل است و مشخص است که مشاورین مالی کیم دائماً به او گوشزد می کنند: کیم راه اصلی را ادامه بده. بنابراین او به پست کردن سلفی های عریان در هر هفته ادامه می دهد تا راه اصلی و اولیه را دنبال کند.
 


7. جاستین بیبر
 
ستاره هایی که از آدام سندلر منفورترند! 

به نظر نمی رسد که کسی به استعداد جاستین بیبر شک داشته باشد. موزیک او را دوست داشته باشید یا نداشته باشید، این آقای جوان میلیون ها طرفدار دارد و این بر کسی پوشیده نیست. بنابراین ظاهراً یک جای کارش درست است. دلیل اینکه او اینقدر منفور است کاری است که او با شهرتش کرده است.
 
به جای اینکه میلیون ها دلار پول را برای امور نیک خرج کند و الگو و نمونه مثبتی برای این تعداد طرفدار جوان و تأثیرپذیر باشد، جاستین پولش را خرج خودروهای سوپراسپورت و کورس گذاشتن با آنها در خیابان های خلوت در ساعات شب می کند.
 
او در هر فرصتی پولش را به رخ می کشد و تظاهر می کند که جوان بزهکاری است که از استراتفورد، در اونتاریوی کانادا فرار کرده است، دهکده کوچک و زیبایی که با فستیوال های تابستانی شکسپیری اش معروف است. بیبر تازه به دوران رسیده ای است که حالا حالا باید روی خودش کار کند تا بدنامی هایی که در طول این سالها لایه لایه روی وجهه او چسبیده پاک کند.
 


6. بیل کازبی
 
 ستاره هایی که از آدام سندلر منفورترند!

اوایل دهه شصت بود که بیل کازبی با مجموعه کمدی استندآپ خود به شهرت رسید. در دهه هفتاد و هشاد کازبی یکی از شناخته شده ترین کمدین های تلویزیون بود و برنامه های «آلبرت چاق و بچه های کازبی» و «شوی کازبی» او خیلی معروف و محبوب بودند.
 
در سال 2014، نام کازبی دوباره خبرساز شد، زیرا هانیبال بورس کمدین شروع به متهم کردن او به تعدی و تجاوز نمود. او این موضوع را مطرح کرد که چندین و چند ادعای تجاوز علیه کازبی وجود دارد، ولی این آقا همچنان وجهه عمومی اش خدشه دار نشده است.
 
پس از آن، مردم بیشتر روی واقعیت ها دقیق شدند و زنان بیشتر و بیشتری جسارت پیدا کرده و قدم پیش گذاشتند تا ماجرای خود با کازبی را تعریف کنند. تا امروز بیش از 60 زن ادعا کرده اند که از سوی کازبی مورد آزار جنسی، تجاوز، ضرب و شتم، کودک آزاری، و کل طیف های انحراف جنسی قرار گرفته اند. این اتهامات به اوایل دوران شهرت کازبی در دهه شصت برمی گردند. حالا دوران خوبی برای کازبی نیست و با شروع دادگاه هایش اوضاع از این هم بدتر خواهد شد.
 


5. کانیِه وِست
 
 ستاره هایی که از آدام سندلر منفورترند!

منفورتر از بیل کازبی، کانیه وست است که در رتبه پنجم این لیست قرار می گیرد زیرا او قطعاً متکبرترین و خودخواه ترین ستاره ای است که روی این زمین پا گذاشته است. او و کیم کارداشیان خوب همدیگر را پیدا کرده اند. ارائه ریز دلایل نفرت مردم از کانیه وست غیرممکن است. او یکی از آن رپرهایی است که بیهوده و بی جهت معروف شده و به اندازه شهرتش هنر در چنته ندارد. یک آلبوم با یکی دو آهنگ ریتم دار منتشر کرده و رسماً بر این باور است که بهترین رپر دنیاست.
 
قافیه های تک سیلابی، تنظیم خودکار و سبک مسخره و ابتدائی تمام چیزی است که از هنر این آقا می توانید انتظار داشته باشید، با این حال او انتظار دارد که همه جوایز موجود را به او بدهند و وقتی این امر محقق نمی شود، زمین و زمان را به هم می ریزد. تنها دلیل اینکه مردم از آهنگ های تو خوششان می آید این است که هر کسی حتی بچه ها هم می توانند با تو رپ بخوانند.
 


4. جیدن اسمیت
 
 ستاره هایی که از آدام سندلر منفورترند!

هر چه بیشتر جیدن اسمیت حرف می زند، در لیست منفورترین ستاره ها رتبه بالاتری بدست می آورد. در واقع او و خواهرش ویلو رتبه مشترک این لیست را دارند، زیرا هر دو به شدت به هم شبیه هستند. اعتماد به نفس افراطی این خواهر و برادر یک دفعه به وجود نیامده و به آنها تزریق شده است.
 
بنابراین نام والدین شان، ویل اسمیت و جیدا پینکت-اسمیت وسط می آید که در این قضیه با آنها شریک هستند. شاید این بچه ها احمق یا متظاهر باشند، ولی در واقع پدر و مادرشان هستند که به آنها الهام بخشیده اند و مقصر اصلی آنها هستند.
 
جیدن حس می کند که بهترین راه برای اثبات اینکه چقدر باهوش و تکامل یافته است این است که بقیه مردم و جامعه را کنار بگذارد. به همین منظور تلاش می کند نشان دهد چقدر اطرافیانش کودن هستند. مشکل اینجاست که او از کلماتی استفاده می کند که معنای آنها را نمی داند و چیزهایی می گوید که معتقد است مفاهیم عمیق و ژرفی هستند ولی تنها کاری که از پسش برمی آید فهم غلط و ناچیز و ابتدائی از دنیا اطرافش است. جیدن اسمیت با 18 سال سن هنوز خیلی جوان است، ولی باید کم کم درک کند که کلماتی که ادا می کند با وجهه و شخصیتی که از خودش می سازد نسبت مستقیم دارند.
 


3. آن هاتاوی
 
ستاره هایی که از آدام سندلر منفورترند! 

خانم هاتاوی به همان دلیلی منفور اس که دانش آموز شاگرد اول یا ممتاز مدرسه میان بچه های تنبل منفور است. او کسی است که طبق قانون جلو می رود و کلمه به کلمه آن را اجرا می کند، به کسانی که از قانون سرپیچی می کنند غر می زند و چیپس هایش را یکی یکی و با نظم و ترتیب می خورد!
 
او انسان خودخواهی است در حالی که در واقعیت تظاهر به فروتنی می کند و هر روز بیشتر از دیروز تظاهر و ریا می کند و زندگی اش را لبریز از رنگین کمان و پروانه می خواند و آن را به رخ دیگران می کشد و طوری رفتار می کند که انگار بهترین چیزی است که تابحال هالیوود به خود دیده است. در حالیکه خانم آن هاتاوی یکی از بازیگرانی است که بی خود و بی جهت معروف شده و به هیچ وجه شهرتش با میزان کیفیت بازیگری و استعدادش همتراز نیست.
 
مصاحبه های او بینهایت خجالت آور و آزاردهنده اند و سوالی که پیش می آید این است که آیا او پشت درهای بسته هم نقاب عالی و بی نقص بودن را زمین نمی گذارد؟! حقیقت این است که این موضوع برای هیچکس مهم نیست و خود خانم هاتاوی هم برای کسی مهم نیست. خود او یک بار گفته بود وقتی بچه بوده دلش می خواسته راهبه شود!
 


2. کاترین هایگل
 
 ستاره هایی که از آدام سندلر منفورترند!

این روزها رسانه ها این سوال را مطرح می کنند که چرا دیگر کسی به هایگل نقشی نمی دهد. شاید این خانم بازیگر برای همیشه از صحنه هالیوود نرود، ولی اگر خوش شانس باشیم برای مدتی طولانی او را نخواهیم دید. این هنرپیشه ناسپاس که با نقش هایش در فیلم «باردار» و سریال «آناتومی گری» شناخته می شود، جلوی دوربین ها و عموم مردم این سریال و فیلم و نقش هایی که در آنها بازی کرده و سازندگان را مسخره کرده، زیرا بر این باور است که خودش از آنها بهتر است.
 
بعد از فیلم سینمایی «باردار»، به نظر می رسید که او به سوی شهرت سینمایی راهی شده، ولی این خانم دهانش را باز کرد و با شکایت و ناله کردن در مورد  نقشش و نحوه نشان دادن زنان در این فیلم، درست روی چیزی که می توانست بزرگترین شانس زندگی اش باشد، تف کرد. در مورد سریال «آناتومی گری» که موجب ثروتمند شدن این خانم شد، باید بگوییم هایگل از دریافت جایزه امی سر باز زد تا بتواند علناً نویسندگان سریال را به باد انتقاد بگیرد و آنها را شرمنده کند.
 
هدفش از این کار طولانی کردن مدت زمان ماندن کاراکترش در سریال بود و نتیجه این شد که کاراکترش را از سریال حذف کردند. کاترین هایگل نابازیگری متکبر، از خود متشکر و خودپسند است که قطعاً ویژگی های اخلاقی مذموم دیگری هم دارد که با آنها او را منفورتر نمی کنیم.
 


1. کریس براون
 
 ستاره هایی که از آدام سندلر منفورترند!

کریس براون مطمئناً یکی از منفورترین انسان های روی زمین است. در سال 2009، این آقا ریحانا را که آن زمان دوستش بود به شدت مورد ضرب و شتم قرار می دهد و مجرم شناخته می شود. بعد از آن او در برنامه های تلویزیونی و کل اینترنت دیده می شد که گریه می کرد و خود را قربانی جلوه می داد. دو سال بعد او گریه می کرد و شکوه می کرد که چرا مردم این قضیه را فراموش نمی کنند، اینکه او نامزدش را به طرز فجیعی کتک زده است.
 
او حتی اظهار داشت که آن شب را به یاد نمی آورد و بعد گفت که بدیهی است که آن شب را یادش می آید، پس از آن گفت که آن شب را خیلی محو به خاطر می آورد. باید به این آقا گفت حماقت تو را به جایی نمی رساند. به دنبال این ماجرا، براون یک سری حملات دیگر به افراد دیگر انجام داد و فرانک اوشن و چند شهروند دیگر را نیز مورد ضرب و جرح قرار داد.
 
اخیراً هم به پلیس اجازه ورود به خانه اش را نداده، که پلیس مجبور شد با حکم وارسی نزد او بازگردد. سپس پلیس و هلی‌کوپترها ملک او را محاصره کردند و قائله ای به پا شد که با روشی آرام تر و مدنی تر قابل حل بود. شاید این کارها روشی برای جلب توجه کردن و فروختن آلبوم هایش باشد، ولی در واقع براون با این اطوار، از خود چهره ای نابالغ و منفور ساخته است.

 
منبع: وبسایت therichest.com
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 66
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
09:43 - 1395/08/16
لطفن به کریستین استیوارت چیزی نگید من عاشقشم یعنی خیلی دوسش دارم چهرش جذابههههههههههههههههههههه
پاسخ ها
راحیل
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۷
چرا ایتهمه منفی؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
09:52 - 1395/08/16
فکر نمی کنم 100 درصد مطمئنم تمامی حرف هایی که زدی تماما نظر شخصی خودت بوده و بس !!!! افرادی مثه جنیفر لوپز که استعدادش توی خوانندگی و موزیکاش برای همه مشخصه چطور به خودت اجازه می دی که بیای و اینجوری توهین کنی
یا استوارت اگر بازگر خوبی نیست چرا هنوز هم کارگردان ها بهش پیشنهاد کار می دن و یا هاتاوی... واقعا که ...
پاسخ ها
ندا آر
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۶
این متن ها ترجمه هستن
بهاره
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۷
به جای عصبانیت یکم خبرهای اینترنت رو بخون .اینم یکی ازوناس
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
فشارت نیوفته بیسواد این متن ترجمه شدست
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1395/08/16
عزیزان این متنها ترجمه س لطفا دریابید
پاسخ ها
eli
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۶
پس چرا منبع رو ذکر نکردن ؟
Iran, Islamic Republic of
10:22 - 1395/08/16
منم از هیچکدومشون خوشم نمیاد و بنظرم خیلی حرفات درسته
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1395/08/16
به هر حال شهرت همیشه از راه محبوبیت به دست نمیاد گاهی منفور بودن آدما باعث معروفیتشون میشه
Iran, Islamic Republic of
11:45 - 1395/08/16
همه خالی بندی بود واقعیت نداره
پاسخ ها
سپیده
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۷
ترشحات ذهن بیمار نویسنده
mostafa
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
از دم چرت
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1395/08/16
حامد زمانى چى شد پس !!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۶
یخ کنی با نمک!!
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1395/08/16
این نویسنده ی باهوش پروفسور مزخرفنوشته . بجز 3-4تاشون همه محبوووووووووبن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۷
به نظر من نویسنده باید اسم خودشو در صدر این لیست می نوشت!
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1395/08/16
همش درست بود :/
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1395/08/16
از كريستين استوارت متنفرم خوشحالم كه اسمش تو ليست بود كلى خيالم راحت شد
پاسخ ها
ساره
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۶
خب پس حالا دیگه برو به زندگیت برس
Iran, Islamic Republic of
12:42 - 1395/08/16
من از کیم کاردیشان متنفرم
فقط عکس و سلفی میگیره با دخترش
Iran, Islamic Republic of
12:55 - 1395/08/16
منم از اینا خوشم نمیاد بخصوص کارداشیان
ولی از ان هاتاوی و ویل اسمیت خوشم میاد ، واقعا بازیگزای خوبین.
Iran, Islamic Republic of
12:58 - 1395/08/16
کاملا درسته من خودم خیلیاشو قبلا جایی خونده بودم
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1395/08/16
پ اوناهم محسن افشانی و الناز شاکردوست دارن؟!
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1395/08/16
نظر ما ایرانی ها برای اونا مهم نیست
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1395/08/16
سارا خانم ويل اسميت نيستن پسر ويل هستش
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1395/08/16
چرت محض
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1395/08/16
سارا اون جيدن اسميت پسر ويل اسميته نه خوده ويل
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1395/08/16
واقعا یه مشت بی اخلاقن. فقط ظاهر درست کردن اگه نه از لحاظ باطنی اسم انسان رو نمیشون روشون گذاشت.
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1395/08/16
هر کی کارگردانا تحویلش بگیرن نشونه بازی خوبش نیست. خیلی دلایل دیگه ای میتونه داشته باشه...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۷
اونجا ایران نیست دوست عزیز
اگه مثه اینجا بود فیلم هاشون هم مثه فیلمای آبکی ایرانی میشد!
سحر
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۸
دوست عزیز فیلم آبکی اینترستلر رو ببین تا بفهمی ایران و خارج خیلی هم فرق ندارن.
Iran, Islamic Republic of
14:04 - 1395/08/16
اقای مصطفی خیلی از خود مردم اونجا هم همین نظر رو دارن. همه از پستی متنفرن,ایرانی و غیر ایرانی نداره.ضمنا این متن ترجمه ست.
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1395/08/16
ادام سندلر ديگه چرا
Iran, Islamic Republic of
17:57 - 1395/08/16
واقعا از برترین ها این مطلب بعیده هر چقدر هم اینا به قول شما منفور باشن دور از اخلاقه که شما بیاین اینجا و پشت سرشون حرف بزنید و بدیشون رو بگین درست نیست باعث بشین حتی کسایی هم که اینا رو نمیشناسن با خوندن این مطلب با بدی هاشون اشنا بشن شما خودتون دوست دارین یکی بیاد پشت سرتون عیب گویی کنه ?
من طرفدار هیچکدوم از اینا نیستم و نمیشناسمشون ولی ما مسلمونیم این کارا دور از اخلاقه
پاسخ ها
بهاره
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۷
اینا خبرهای روز دنیاس .بعدشم یکی که سلبریتی میشه همه راجع به بد و خوب شخصیتش حرف میزنن....
Eminem
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
بهاره خانم متاسفانه ما توی ایران فقط بدی هاشونو میبینیم
Iran, Islamic Republic of
18:13 - 1395/08/16
تمام گفته ها درست بودند.اون کاترین هایگل مسخره و کریستن استوارت یخمک از همه درست تر.
Iran, Islamic Republic of
18:46 - 1395/08/16
كريستين استوارت يه جورايي نچسبه
Iran, Islamic Republic of
20:31 - 1395/08/16
ببن اینا جاستین بیبرو فقط درست گفتی بقیش چرت بود
در ضمن ب ما چ.مربوطه ک تو جامعه امریکا و اروپا.کی منفوره کی.محبوب ...از شما بعید بود این گزارش برترین های عزیز
پاسخ ها
بهاره
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۷
ماها خوشمون میاد مثبت اشتباه دادم.دوست نداری نخون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
بهاره بودی پاییزه بودی؟ کی با تو حرف زد احمق هر وقت گفتن جسد تو بپر وسط
Iran, Islamic Republic of
20:55 - 1395/08/16
سلام خواهشا قبل از گذاشتن مطلب يه خورده بررسي بشه واقعا جنيفر لوپز متنفره!!!!از برترين ها انتظار نداشتم
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1395/08/16
من بازی کریستن توگرگ ومیش رودوسدارم خوب بودکه
Iran, Islamic Republic of
10:05 - 1395/08/17
آدم متکبر و خودپسند و فخر فروش حتی اگه یه ستاره ی محبوب هم باشه .بعد از مدتی منفور میشه.اخلاق و مردم داری خیلی مهمه.مثال عینی ندارم.کلی گفتم.
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1395/08/17
بازم حق ایرانیا رو خوردن عباس جدیدی باید اول میشد
Iran, Islamic Republic of
15:34 - 1395/08/17
از کجات آوردی این اخبار مسخره و دروغو؟؟؟
ستاره های منفور؟ الان جنیفر منفور یا کیم؟
Iran, Islamic Republic of
18:11 - 1395/08/17
همشون عشقن
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1395/08/17
من واقعا از آن هاناوی خوشم میاد..بظرم خیلیم جذابه
Iran, Islamic Republic of
23:09 - 1395/08/17
با سلام عرض ادب خدمت نویسنده ی محترم
به اعتقاد شخصی من سایت برترین ها همانند اسمش در بین سایت های ایراتی برترین میباشد . اینجانب میخواهم در کمال ادب و احترام متن شما رو نقد کنم
اصالت رسانه در صداقتش میباشد همانگونه شما عزیز استحضار دارید و کاملا مسلط تر از بنده هستید هیچ رسانه ای تقریبا در جهان پیدا نمیشود مگر اینه ذره ای سلیقه و جهت گیری داشته باشد به عنوان مثال از خانم جنیفر لوپز به عنوان ستاره منفور یاد کردید که میخواهم با چند مسالی از کار های خیر ایشان به شما بگویم که نتها منفور نیست بلکه محبوب هم هست البته در نظر دارم که شما متن رو ترجمه کردید صرفا جهت شفاف سازی میباشد حرفام
1)سرپرستی 15000 هزار یتیم
2)طی هر کنسرت 30% از پول کنسرت به خیریه ها
3)افتتاح بیمارستان در محله برانکس که خودش در اونجا بزرگ شده هزینه های بیمارستان کاملا رایگان
4)سال 2012 زیباترین زن جهان از نگاه مجله people که یکی از ایتم های این مجله میزان محبوبیت سلبیریتی میباشد
5) دارای پرفروش ترین اهنگ های سال همانند on the floor
6) در سال 2013 بیشترین نام سرچ شده در یوتیوب
7) و اینکه اون مجله گفته جنیفر استعداد نداره کاملا خنده دار کافیه شما جوایز 3گانه رو که به کسی میدن که در بازیگری خوانندگی و رقاصی بسیار حرفه ای هست نگاه بندازیذ متوجه میشید که اولین کسی که این جایزه گرفته جنیفر لوپز بعد دوره بعدیش سلنا گومز
پاسخ ها
Mons
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
اینهمه وقت گزاشتی اینارو نوشتی؟
ما که همه میدونیم جیلو محبوبه.
این مطلبم چرت و پرتی بیش نی
Iran, Islamic Republic of
00:03 - 1395/08/18
جاستین یه تازه به دوران رسیدس
کانیه وست‌م بعد از اون کاری ک با تیلور سوئیفت کرد ازش متنفر شدم
کریستین استوارت ک ماهه:)
Iran, Islamic Republic of
17:07 - 1395/08/28
من که از همشون بدم میاد.متن جالبی بود.
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1395/09/09
واقعا احمقانه تر از این متن نیست...خخخخ باید به حال نویسنده گریست.
Iran, Islamic Republic of
14:32 - 1395/11/10
بگین ببینم کانیه وست با تیلور سوئیفت من چی کارکرده؟من طاغتشو دارم
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1396/06/25
جنیفر لوپز واقعا خوبه نباید اینطوری درموردش مینوشتید
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1396/06/25
جنیفر حقش نی
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1397/03/12
کیم کارداشیان خوب به خاطر هیچی معروف شده.
جاستین بیبر هم یه زمانی منفور بود الان ادم بهتری شده اما همینطوری که گفتین سالها باید کار کنه تا بدی های که بهش چسبوندن پاک کنه
Iran, Islamic Republic of
16:29 - 1397/03/12
مثل همیشه ترشحات ذهن بیمار نویسنده...
کجا افرادی مثل جنفیر لوپز و یا کریستن استورات منفور اند؟
یا شما انتظار دارید کسی مثل جاستین بیبر با ۲۵۰ میلیون دلار ثروت پراید سوار بشه.؟!
چرا هیچ وقت از خوبی های همین ستاره های به قول شما منفور پست نمیزارید؟
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1397/03/12
مثل همیشه چرت و پرت
نظرمم که هیچ وقت نزاشتین.
اینها ترجمه نیست وگرنه منبع داشت
اینها ترشحات ذهن بیمار و خسته نویسنده هستش
شما هم باور میکنین.
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1397/03/21
باز بقیه یه فیلمی چیزی بازی کردن این کارداشیان چیکار کرده مثلا
Germany
18:15 - 1397/06/07
فقط با کانیه وست موافقم چون سال ۲۰۱۰وقتی تیلور سویفت برنده بهترین ویدیو سال شد اومد بالا ی استیج و گفت که این جایزه حق تیلور نبوده ولی جنیفر لوپز رو اصلا روتون شده بنوسید کسیه که دو بار بهترین هنرمند قرن شده اونوقت شما میگین همه ازش متنفر هستند واقعا که
Iran, Islamic Republic of
21:18 - 1397/06/08
اونجوریام نیست! :/
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1398/01/29
کریستین عالیه
آن هتوی ستاره خوبی نیست ولی بازیگر خوبیه
در مورد بقیه کاملا درست بود
واقعا مرسی که کیتی پری بیچاره رو تو این لیست جاندادید
جای سلنا و آریانا خالیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
ادمی که فن کیتی پری باشه و از سلنا و ریحانا بدش بیاد باید بره تو صدر همین لیست:)))
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج