واکسن آنفلوآنزا؛ بزرگترین تقلب در تاریخ پزشکی
۴۱۷۳۹۳
۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۵
۲۵۳۴
واکسن آنفلوآنزا بزرگترین تقلب پزشکی در تاریخ است زیرا این واکسن‌ها، حاوی فرمالدئید و جیوه، دو نوروتوکسین قوی هستند که تست‌های آزمایشگاهی نیز وجود آن را اثبات می‌کند.
خبرگزاری فارس: به گزارش yournewswire؛ به راستی چرا؟ یک سم، یک جعل پزشکی، با چیزی جز اهداف دُگم و افسون به کمک بازاریابی هوشمندانه، حمایت می‌شود و هر ساله کل جمعیت جهان را تحت فشار قرار می‌دهد تا مورد استفاده قرار بگیرد؟!

واکسن‌ها یک نوع دارویی هستند که در آن هیچ شواهد علمی مبنی بر ایمنی بخشی یا اثربخشی به طور کامل ثابت نشده است: نه در سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA)، نه در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها CDC و نه در رسانه‌ها، این ایمنی بخشی اثبات نشده است.

کنگره آمریکا، یک قانون را تصویب کرد تا از صنعت واکسن با مصونیت قانونی مطلق حمایت شود؛ حتی زمانی که این شرکت‌ها دست به تولید و فروش محصولات معیوب که منجر به آسیب و کشتن مردم می‌شود، نیز حمایت‌ها وجود دارد.

حال مشخص شده است؛ تولید کنندگان واکسن آنفلوآنزا، سال‌ها به ما درباره مقدار جیوه سمی در این نوع واکسن دروغ می‌گفته‌اند؛ همه می‌دانند جیوه برای تزریق به بدن انسان، سمی است؛ این حقیقت علمی، جز توسط منکران غیرمنطقی و مخالف با علم، مورد بحث و جدل قرار نمی‌گیرد؛ پس چرا تولید کنندگان واکسن آنفلوآنزا، جیوه را حذف نمی‌کنند؟!

برای اثبات وجود جیوه در واکسن آنفلوآنزا، به چهار سند انکار ناپذیر توجه کنید:

1)عکس از یک جعبه واکسن آنفلوآنزا 2013/2014 که مشخص شده است، از جیوه به عنوان یک ماده نگهدارنده در واکسن استفاده شده است.

 واکسن آنفلوآنزا؛ بزرگترین تقلب در تاریخ پزشکی

2) عکس از اطلاعات واکسن آنفلوآنزا که یک بار دیگر اقرار به واکسن حاوی جیوه را تکرار می‌کند.

3) یک تصویر دیگر از وب سایت مرکز کنترل بیماری‌ها CDC، اذعان می‌کند که واکسن آنفلوآنزا حاوی مواد زیر است: آلومینیوم، آنتی بیوتیک‌ها، پروتئین تخم مرغ، فرمالدئید، منو سدیم گلوتامات (MSG) و تیمروسال Thimerosal که یک ترکیب شیمیایی حاوی جیوه است.

4) نتایج آزمایشگاهی دقیقا همان سطح جیوه ادعا شده توسط تولید کننده را تایید می‌کند.

 واکسن آنفلوآنزا؛ بزرگترین تقلب در تاریخ پزشکی
 
واکسن آنفلوآنزا؛ بزرگترین تقلب در تاریخ پزشکی 

در ضمن، جعبه واکسن  آنفلوآنزا، مضر بودن این واکسن برای زنان باردار را مشخص نکرده است؛ از آنجایی‌که این واکسن حاوی جیوه است برای استفاده در زنان باردار اصلا ایمن نیست؛ در حالی‌که این موضوع روی جعبه تذکر داده نشده است.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:03 - 1395/08/15
دروغ دروغ دروغ. همه جا و همه چیز دروغ شده. فقطم بخاطر پول.
United States
02:04 - 1395/08/15
امواج پارازیت هم خطرناکترازجیوه هست
Iran, Islamic Republic of
10:05 - 1395/08/15
خوب الان چی کار کنیم بزنیم یا نه
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1395/08/15
تيمروسال بعنوان ماده نگهدارنده به واكسن مولتي دوز اضافه شده ،واكسن هاي سينگل دوز كاملا ايمن بوده و جيوه ندارند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج