پزشکیان: دولت باید هوای مشتری را داشته باشد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_2
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۴۱۸۸۶۶
۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۸
۱۱۵۹
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نهایتا هر دولتی بخواهد موفق شود باید سعی کند که هوای مشتری را داشته باشد. قرآن هم می گوید " اَشِدّاءُ عَلَى الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم. یعنی نهایت مسلمانان باید بین خود با عطوفت و مهربانی رفتار کنند.
خبرآنلاین: نایب رئیس مجلس شورای اسلامی معتقد است اگر کسی در یک فراکسیونی رئیس شد الزاما براساس قدرت آن فراکسیون در جای دیگر هم مسئولیت پیدا کند. در واقع آن فرد هم در دستیابی به نوع جایگاهی که به دنبالش است موثر است.

مسعود پزشکیان نماینده تبریز ضمن بازدید از از غرفه خبرگزاری خبرآنلاین در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها، درباره اخبار مطرح شده پیرامون رایزنی اصلاح طلبان با حاکمیت برای مثبت تر کردن نگاه ها به سمت این جریان، گفت: نهایتا هر دولتی بخواهد موفق شود باید سعی کند که هوای مشتری را داشته باشد. قرآن هم می گوید " اَشِدّاءُ عَلَى الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم. یعنی نهایت مسلمانان باید بین خود با عطوفت و مهربانی رفتار کنند.

وی افزود: وقتی ما یک جهت، هدف، چارچوب و قانون داریم باید کاری کنیم که این هماهنگی شکل بگیرد، اگر اینکار را نکنیم بدون تردید شکست خواهیم خورد.

عضو فراکسیون امید مجلس درباره علت تشکیلاتی تر عمل کردن این فراکسیون نسبت به آغاز کار دوره دهم و میزان تأثیرپذیری این فراکسیون از کمک‌ها و هدایت‌های خارج از پارلمان، اظهار کرد: خارج از مجلس که خبری نیست پس این مسئله ریشه خارجی ندارد. اگر بود که آقای عارف ین حرف که اصلاح طلبان منسجم تر شده اند را نمی زد. به تدریج نمایندگان زبان یکدیگر را می فهمند با سلایق و دیدگاه های هم بهتر آشنا می شوند، طبیعتا همدیگر را پیدا می کند.

وی در پاسخ به این سئوال که پس باید منتظر بود که فراکسیون امید برای انتخابات هیأت رئیسه سال آینده مجلس و هیأت رئیسه کمیسیون های تخصصی بهتر عمل کند، اظهار داشت: این مسائل بیشتر به شخصیت افراد بر می گردد تا کاردکردهای فراکسیونی. مجلس این طور نیست که اگر کسی در یک فراکسیونی رئیس شد الزاما براساس قدرت آن فراکسیون در جای دیگر هم مسئولیت پیدا کند. در واقع شخصیت آن فرد هم در دستیابی به نوع جایگاهی که به دنبالش است موثر است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین درباره انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: برای ایران فرقی نمی کند کلینتون یا ترامپ رئیس جمهور آمریکا شوند. هر کدام آنها سر کار بیایند با ایران مشکل خواهند داشت.

وی درباره انتقادها به تشکیل فراکسیون مناطق ترک نشین در مجلس و احتمال قومیت گرایی گفت: برخی دارند این مساله را بزرگش می کنند. همه اش یک جلسه ای بود که دوستان نشستند و گفتند به یکدیگر کمک کنیم اما برخی مسائلی را درست کردند که از ذهنیت آنها شکل می گیرد حال آنکه این طور نیست و نباید هم باشد.

پزشکیان درباره برنامه تحلیلی بی بی سی راجع به تشکیل فراکسیون مناطق ترک نشین گفت: این برنامه را ندیدم البته یکی از خطراتی که وجود دارد این است که آن آدم ها بحث قومیت ها را تقویت کنند. این می تواند نقطه ضعفی باشد که اگر کسانی که این طور هستند متوجه نباشند عامل تفرقه شوند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شفا_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو