محکومیت زوج جنایت‌ کار در دادگاه
۴۱۸۹۴۹
۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۲
۳۴۰۴ 
دادگاه کیفری استان تهران مردی را که جوان مورد علاقه همسرش را به قتل رسانده ‌بود، به قصاص و همسر او را به شلاق و کار در خانه سالمندان محکوم کرد.
روزنامه شرق: دادگاه کیفری استان تهران مردی را که جوان مورد علاقه همسرش را به قتل رسانده ‌بود، به قصاص و همسر او را به شلاق و کار در خانه سالمندان محکوم کرد.
 
متهم یک سال قبل، بعد از اینکه همسرش را با مرد جوانی در پارک چیتگر دیده‌ بود، مرد را با ضربه چاقو کشته و جسدش را رها کرده ‌بود.
 
وقوع درگیری منجر به جنایت در پارک چیتگر، ساعت ١٩ روز ٢٤ مرداد به کلانتری عوارضی اعلام و با حضور مأموران در محل و بررسی‌های اولیه، مشخص شد جوانی ٣٠‌ساله بر اثر اصابت ضربه چاقو به ناحیه گردن و به علت خون‌ریزی شدید، فوت کرده است.
 
دختری ٢٤‌ساله به نام رعنا که در محل جنایت حضور داشت، عامل ارتکاب قتل را همسرش معرفی و عنوان کرد: «شوهرم با مقتول به نام «سیاوش» درگیر شد و پس از زدن چاقو به گردن او، با موتورسیکلت هوندا١٢٥ از محل فرار کرد».
 
رعنا پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی، اظهارات مختلف و متناقضی را مطرح کرد؛ اما در آخرین اعترافاتش گفت: «از چندی پیش با مقتول که همسایه سابق ما بود، ارتباط داشتم.
 
پس از گذشت مدتی، همسرم به من شک کرد و من نیز به همین علت از مقتول درخواست کردم ارتباطش را با من قطع کند؛ اما سیاوش که مدتی قبل با همسرش متارکه کرده بود، اصرار داشت من نیز از همسرم جدا شوم و با او زندگی کنم. روز حادثه با مقتول تماس گرفتم تا برای آخرین بار، با او صحبت کنم و بخواهم دیگر با من کاری نداشته باشد.
 
مقتول با خودرو پراید به محل قرار آمد و مرا سوار ماشین کرد. هر دو به پارک چیتگر رفتیم. درحالی‌که در ماشین در حال صحبت بودیم، ناگهان همسرم با موتور به ما نزدیک شد. من با دیدن او از ماشین پیاده شدم. مقتول نیز از ماشین پیاده شد. همسرم با چاقوی همراه خود، ضربه‌ای به گردن مقتول زد و از من خواست همراه وی از محل فرار کنم؛ اما من آنجا ماندم و او به‌تنهایی فرار کرد».
 
کارآگاهان با توجه به شناسایی محل سکونت عامل جنایت در محدوده میدان فلاح، به این محل مراجعه و در همان تحقیقات اولیه، اطلاع پیدا کردند قاتل ٣٢‌‌‌ساله به نام آرمان، از محل سکونت خود متواری شده است. مأموران هم‌زمان با آغاز اقدامات پلیسی برای دستگیری آرمان، با مراجعه به خانواده او و انجام مشاوره، از آنها درخواست کردند برای معرفی متهم به پلیس آگاهی همکاری کنند. سرانجام آرمان دو روز پیش با مراجعه به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ خود را معرفی و اعتراف کرد مقتول را با ضربه چاقو به قتل رسانده است.
 
آرمان در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: «روز حادثه سر کار بودم که همسرم با من تماس گرفت و اصرار کرد به خانه بروم؛ اما زمانی‌که به خانه رفتم، او حضور نداشت. به تصور اینکه اتفاقی افتاده، چاقویی را از آشپزخانه برداشتم و از خانه بیرون آمدم. همان موقع همسرم مجدد با من تماس گرفت و خواست به پارک چیتگر بروم. زمانی‌که به پارک رسیدم، همسرم را مشاهده کردم که داخل یک خودرو در حال صحبت‌کردن با مقتول بود.
 
پس از نزدیک‌شدن به آنها، همسرم با دیدن من از ماشین پیاده شد و به دنبال او مقتول نیز از ماشین پیاده شد. با او درگیر شدم و با چاقو ضربه‌ای به گردنش زدم که روی زمین افتاد و من از محل فرار کردم».
 
با توجه به اعترافات متهمان، کیفرخواست علیه آنها صادر و پرونده برای رسیدگی به شعبه ٨ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده ‌شد. هر دو متهم در دادگاه حاضر شدند. در ابتدای جلسه رسیدگی، نماینده دادستان کیفرخواست را خواند و خواستار محاکمه و صدور کیفرخواست علیه آنها شد. سپس مادر مقتول در جایگاه حاضر شد. او ضمن درخواست قصاص، گفت: اگر پسر من گناهکار بود و واقعا با همسر متهم رابطه داشت، می‌توانستند موضوع را به من بگویند و من خودم جلوی کارهای او را می‌گرفتم. این زن و شوهر دروغ می‌گویند و من درخواست قصاص دارم.
 
سپس نوبت به متهم ردیف اول رسید. او اتهام را قبول کرد و گفت: مدتی بود که با همسرم اختلاف داشتم. این اختلاف از وقتی که فرزندمان را از دست دادیم، بیشتر شد. همسرم افسرده ‌شده‌ بود و روزبه‌روز وضعیت بدتری پیدا می‌کرد و همین هم باعث درگیری بین ما شده ‌بود. تا اینکه یک روز متوجه شدم همسرم با شخصی ارتباط دارد. آن روز آنها را تعقیب کردم و دیدم وارد پارک چیتگر شده‌اند؛ وقتی این اتفاق افتاد، من هم نتوانستم خودم را کنترل کنم و درگیر شدم. مقتول به من حمله کرد و من هم برای دفاع از خودم، او را زدم.
 
سپس همسر متهم به‌عنوان متهم ردیف دوم، در جایگاه حاضر شد. او اتهام معاونت در قتل را قبول نکرد و گفت: من با مقتول که همسایه‌مان بود، رابطه ‌داشتم؛ البته فقط با هم صحبت می‌کردیم و گاهی بیرون می‌رفتیم. او به من گفت از همسرت جدا شو تا با هم ازدواج کنیم. من قبول نکردم و گفتم دیگر نمی‌خواهم با او ارتباطی داشته‌ باشم. تا اینکه به من گفت بیا همدیگر را برای آخرین‌بار ببینیم. به پارک چیتگر رفتیم. همسرم ما را تعقیب کرده و پیدایمان کرده‌ بود. بعد هم با مقتول درگیر شد و او را زد.
 
با پایان جلسه رسیدگی، هیأت قضات وارد شور شدند و در نهایت، متهم ردیف اول در قتل عمد، مجرم شناخته و به قصاص محکوم شد. متهم ردیف دوم هم در ارتباط نامشروع مجرم شناخته ‌شد و علاوه بر اینکه به ٩٩ ضربه شلاق محکوم شد، هیأت قضات در مجازات تکمیلی، او را به ١٢٠ روز کار اجباری در یک مرکز نگهداری از سالمندان و استحمام و نظافت آنها محکوم کردند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1395/08/17
باسلام،،،
جالبه،خیلی جالبه،،
باپسر همسایه رابطه داشتم،فقط صحبت،گاهی بیرون میرفتیم،،،
هه،شرمت باد کثیف
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1395/08/17
این سالمندان چه گناهی کردن که باید این قاتل ها و خیانتکارا بهشون رسیدگی کنن !!
Iran, Islamic Republic of
10:27 - 1395/08/17
این یعنی اخر .. خجالتم نمیکشه آشغال
Iran, Islamic Republic of
10:34 - 1395/08/17
تمام این اتفاقات زیر سر این زن رقم خورده اعدامش کنید
Iran, Islamic Republic of
11:06 - 1395/08/17
دو تا جوون بخاطر هوس یه زن زندگیشون نابود شده

امان از زن بد امان،،،،،،تو شوهر داشتی خوب یا بد اما شوهرت بود ،رفتی درد دل باپسر همسایه بعد میگی رفتم واسه همیشه تمومش کن ،شرم و حیات کجاست؟طلاق میگرفتی بعد میرفتی پی خوشگذرونی هات،این بدبختم قاتل نمیکردی,
Iran, Islamic Republic of
11:16 - 1395/08/17
خدای من.انگار مد شده زنه شوهر دار دوست پسرم داشته باشه.از وقتی اعضای خونواده باهم میشینن پای سریال های ترکیه ایی.شرم و حیا از زندگی ها رفته.یه زمانی اسم دوست پسر یرای دختر مجرد فاجعه بود.اما الان چی
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1395/08/17
باسلام،،
با طوطی و پانیذا کاملا موافقم،،
باز میگم همه از بی اعتقادیه که شرم و حیا از بین رفته،،
بلانسبت خانمها و آقایان محترم میشناسم زن و مردهایی که دوست پسر و دختر دارن
به قول استاد و اسطوره،،برنارفقیقان شرم باد
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1395/08/17
خیلی مسخره ست چه حکمی بهش دادن بنظرم من این زن متهم درجه یکه نه شوهرش فلک زده چه حالی بهش دست داده که زنش روبانامحرم تویه ماشین دیده خدایاخودت رحم کن
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1395/08/17
خیانت کثیف ترین کاریست که یک انسان میتونه انجام بده و اصلا قابل بخشش نیست
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1395/08/17
امان از این همه خیانت ما داریم کجا میریم!!!!!
Iran, Islamic Republic of
12:26 - 1395/08/17
کار همسر این خانم برای قتل آن آقا صحیح نبوده واصولا مسئله زنا درمیان نبوده وایشان احساسی برخورد کرده .ولی نباید دادگاه رای اعدام می داد .وبازهم خانواده هایی که حب فرزندان دارند واگر فرزندشان هرجنایتی کند با این شیطان همراه هستند .
Iran, Islamic Republic of
00:51 - 1395/08/18
زنه رو هم باید اعدام کنن.کسی که خیانت میکنه باید بمیره،بی چاره شوهرش..
Iran, Islamic Republic of
01:57 - 1395/08/18
اون‌زن‌کثیف‌باید‌اعدام‌بشه‌حالم‌بهم‌میخوره‌از‌این‌همه‌‌زنهای‌فاسد‌وکثیف‌‌خاک‌عالم‌بر‌سرت
Iran, Islamic Republic of
08:20 - 1395/08/18
دمت گرم کامروا ایندفعه مختصر ومفید صحبت کردی .دارم بهت امیدوار میشم
Iran, Islamic Republic of
22:27 - 1395/08/21
واقعامقصرزنه بوده هرکی جای شوهرش بودهمینکارومیکردخدامیدونه باچه وضعی زنشودیده ک نتونسته خودشوکنترل کنه بیچاره دستی دستی قاتل شدب خاطریه بیشرف خیانتکار!!!!
Iran, Islamic Republic of
00:18 - 1395/08/23
.. مقتول هم نباید بازن شوهر دار ارتباط میداشت اونم مقصر بوده وزن باید حکم سختی براش در نظر میگرفتن خدا شرمنده ش بکنه واقعا اعدام حقش نیست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج