گنج‌ یابی غیرمجاز در پوشش کانال تلگرامی
۴۱۹۲۱۵
۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۹
۲۴۴۲
رئیس پژوهشکده باستان‌شناسی کشور گفت: از یک کانال تلگرامی که به صورت غیرقانونی از لوگوی پژوهشکده استفاده کرده و از این طریق اقدام به فعالیت‌های گنج‌یابی می‌کند شکایت کردیم.
خبرگزاری مهر: رئیس پژوهشکده باستان‌شناسی کشور گفت: از یک کانال تلگرامی که به صورت غیرقانونی از لوگوی پژوهشکده استفاده کرده و از این طریق اقدام به فعالیت‌های گنج‌یابی می‌کند شکایت کردیم.
 
حمیده چوبک درباره اینکه یک شبکه اجتماعی با عنوان «پژوهشکده باستان شناسی» ایجاد شده و به انتشار اخبار باستان شناسی و گنج‌یابی می‌پردازد گفت: پس از مطلع شدن از چنین اقدامی، نامه شکایت نوشته و از طریق اداره حقوقی سازمان میراث فرهنگی و پلیس فتا پیگیری قانونی کردیم.

وی ادامه داد: یکی از کارکنان پژوهشکده این شبکه اجتماعی را به من نشان داد و متوجه شدم که در یک اقدام غیر قانونی از لوگوی پژوهشکده نیز استفاده کرده‌اند درصورتی که پژوهشکده باستان شناسی وجود چنین کانالی را نه تنها غیرقانونی می‌داند بلکه مطالب آن را نیز تایید نمی‌کند.

چوبک با بیان اینکه استفاده غیر قانونی از لوگوی یک بخش از سازمان دولتی جرم محسوب می شود گفت: ما تنها یک کانال با نام اطلاع رسانی پژوهشکده باستان شناسی داریم که در آن اخبار فعالیت‌های پژوهشکده درج شده است.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج