ساعت هوشمند نوکیا را ببینید
۴۲۳۰۳۲
۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۱
۱۶۲۳ 
به نظر می‌رسید که شرکت نوکیا چند سال پیش روی ساعت هوشمندی با نام Nokia Moonraker کار می‌کرده اما مایکروسافت زمانی که نوکیا را خرید پروژه ساخت این ساعت هوشمند را متوقف کرد. امروز ویدیو و تصویری از این ساعت هوشمند به بیرون درز کرده که ما را با این محصول بیشتر آشنا می‌کنند.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: به نظر می‌رسید که شرکت نوکیا چند سال پیش روی ساعت هوشمندی با نام Nokia Moonraker کار می‌کرده که البته هیچ وقت راهی بازار نشده است. این ساعت هوشمند توسط نوکیا ساخته شده بود؛ اما عرضه‌ی آن به وسیله‌ی مایکروسافت به تاخیر افتاد تا اینکه کلا پروژه‌ی ساخت این ساعت هوشمند متوقف شد. در واقع مایکروسافت زمانی که نوکیا را خرید پروژه ساخت این ساعت هوشمند را متوقف کرد.
 
 ساعت هوشمند نوکیا را ببینید

امروز ویدیو و تصویری از این ساعت هوشمند به بیرون درز کرده که ما را با این محصول بیشتر آشنا می‌کنند. در این ویدیو رابط کاربری این محصول و دیگر ویژگی‌های آن نشان داده می‌شوند. ساعت هوشمند Moonraker در مرحله‌ی آزمایشی قرار داشته و چیزی‌هایی که الان از آن می‌بینیم قطعا نتیجه نهایی نبوده‌اند.

این ساعت هوشمند می‌توانست اعلان‌های مختلف را به کاربران نشان دهد. می‌توانست تماس‌های از دست رفته را پیش روی کاربران قرار دهد یا اعلان‌های فیسبوک را به نمایش در بیاورد و حتی می‌توانست قدم‌های کاربران را بشمارد.

در ادامه می‌توانید ویدیویی که از این ساعت هوشمند به بیرون درز کرده را مشاهده کنید تا بیشتر با این محصول آشنا شوید. دستگاهی که هیچ وقت راهی بازار نشد و کاربران هیچ وقت نتوانستند از آن استفاده کنند.
 
 
 
 در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید:
 
 ساعت هوشمند نوکیا را ببینید
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج