درز جزئیات احتمالی به‌روزرسانی جدید کلش‌آوکلنز
۴۲۴۰۷۴
۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۱
۱۴۹۲
یکی از کاربران کنجکاو وب‌سایت Reddit که منبع موثقی برای فاش کردن اطلاعات قبل از انتشار رسمی آنها از سوی شرکت‌ها محسوب می‌شود به تازگی اخبار جالبی از یافته‌های خود درباره بسته‌ به‌روزرسانی جدیدی که قرار است در آخرین ماه میلادی برای کلش‌ آو کلنز عرضه شود، منتشر کرده است.
وب سایت کلیک: یکی از کاربران کنجکاو وب‌سایت Reddit که منبع موثقی برای فاش کردن اطلاعات قبل از انتشار رسمی آنها از سوی شرکت‌ها محسوب می‌شود به تازگی اخبار جالبی از یافته‌های خود درباره بسته‌ به‌روزرسانی جدیدی که قرار است در آخرین ماه میلادی برای کلش‌ آو کلنز عرضه شود، منتشر کرده است.
 
 درز جزئیات احتمالی به‌روزرسانی جدید کلش‌آوکلنز

این اخبار هنوز به طور رسمی تائید نشده‌اند اما از آن جایی که فرد مورد نظر که با نام کاربری Chief Spencer در وب‌سایت Reddit فعالیت می‌کند سابقه مثبتی در انتشار چنین اخباری دارد توانسته با بررسی کدها و فایل‌های بازی این اطلاعات را کسب کند؛ بنابراین بعید نیست که همه پیش‌بینی‌های وی محقق شوند.

اما چه خبرهای خوشی برای در انتظار دوستداران کلش آو کلنز است؟ اول از همه این که مجسمه پادشاه وحشی‌ها (بربری‌ها) به بازی اضافه خواهد شد. برای تهیه این مجسمه باید ۵۰۰ جواهر خرج کنید. یک پادشاه وحشی قرمز رنگ هم در راه است و زمانی که یک بسته جواهر خریداری می‌کنید، این پادشاه قرمز رنگ به همراه یک ملکه تیراندازی قرمز هم به شما اهدا می‌شود.

 درز جزئیات احتمالی به‌روزرسانی جدید کلش‌آوکلنز

در بسته جدید به‌روزرسانی یک کارگاه ساخت و تعمیر کشتی هم به بازی اضافه خواهد شد که البته در نسخه چهارم خانه اصلی (Town Hall) و با صرف ۵۰۰۰۰ سکه طلا بازگشایی خواهد شد. احتمالا محافظت از این کارگاه به چالش‌های روزانه اضافه خواهد شد، برای مثال دزدان به آن حمله خواهند کرد و جواهرات شما را سرقت خواهند کرد. یکی دیگر از ویژگی‌های جالب نسخه جدید اضافه شدن آیتم‌های دریایی مثل پری دریایی، دزدان دریایی و زیردریایی به بازی است.
 
اگر خبر اضافه شدن تم دریا به بازی صحت داشته باشد احتمالا باید منتظر دیدن ساختمان‌های آبی باشیم و بعید نیست وارد جنگ‌های دریایی با سایر کاربران هم شویم. ضمنا اضافه شدن نیروهای هوایی دفاعی را نباید فراموش کرد؛ البته این که کاربران به چنین امکانی نیاز داشته باشند هنوز محل تردید است.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:29 - 1395/08/25
همین ک میام کلش رو ترک کنیم اپ جدید میاد .
Iran, Islamic Republic of
08:12 - 1395/09/08
‌بازی رو فیلتر کردین دیکه اره؟خب دیگه مشکلات حل شد مردم هجوم خواند اورد به بازی ها ایرانی هه این راهش نیس مسئولین
Iran, Islamic Republic of
20:21 - 1395/09/08
اخه یکی نیست بگه این یه بازیه از چی میترسین
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1395/10/07
نمی دونم این بازی چه بدی به شما کرده بازی خوب بسازید تا مردم بیان بازی ایرانی کنن نه اینکه بازی ها رو ممنوع کنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج