ساعت هوشمندی که با حرارت بدن کار می کند
۴۲۴۹۷۵
۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۵
۲۲۳۱
درحال حاضر همه ما به کار عادی و روزمره شارژ کردن تلفن عادت کرده ایم. گوشی های ما بین اپلیکیشن هایی که انرژی را تخلیه می کنند و به تدریج عمر باتری را کم می کنند، دائما بین دست های ما و شارژرها دست به دست می شوند.
برترین ها: درحال حاضر همه ما به کار عادی و روزمره شارژ کردن تلفن عادت کرده ایم. گوشی های ما بین اپلیکیشن هایی که انرژی را تخلیه می کنند و به تدریج عمر باتری را کم می کنند، دائما بین دست های ما و شارژرها دست به دست می شوند. ساعت های هوشمند کمی متفاوت هستند. برخلاف تلفن های همراه، ساعت هوشمند یک وسیله پوشیدنی است، متصل کردن آن به شارژ به بیش از یک تلاش نیاز دارد و بعضی ها ممکن است شارژ کردن آن را کلا فراموش کنند.
 
صنایع ماتریکس، استارتاپی است که راه حلی برای این مشکل یافته است: پاورواچ، گجتی که با حرارت بدن شارژ می شود. آن ها این چنین توضیح می دهند: «برخلاف ساعت های هوشمند امروزی که نیاز دارند هرروز یک یک روز در میان شارژ شوند، پاورواچ ماتریکس هرگز نیاز ندارد از مچ دستتان برای شارژ شدن باز شود.» پاورواچ قابلیت های زیادی دارد، از پیگیری کالری هایی که روزانه می سوزانید، نظارت بر میزان فعالیت ها و تناسب اندام تا خواب. هم چنین از طریق اپلیکیشن به تلفن همراه شما متصل می شود. این ساعت که از آلومینیوم هواپیما و تسمه های نایلونی نظامی ساخته شده کاملا ضدآب و بادوام است. تیم پشت این ساعت هوشمند این گجت را به منظور آزمایش تکنولوژی ژانراتور ترموالکتریک خود ایجاد کرده اند. به عبارت ساده تر، یک ژانراتور ترموالکتریکی، دستگاهی است که حرارت را به انرژی تبدیل می کند. به این منظور ژنراتور باید دو دما را حفظ کند، دمای بالا و دمای پایین. به همین دلیل قسمتی که در تماس با پوست شماست گرم می ماند درحالیکه سطح آن سرد است. در نهایت این تفاوت ساده در دما همان چیزیست که باعث کارکردن ساعت می شود. و زمانی که روی مچ شما نیست و انرژی تولید نمی شود، ساعت به خواب می رود. اما به دلیل وجود یک باتری داخلی ، تاریخ و ساعت تحت تاثیر قرار نمی گیرند و همه چیز دقیقا سر جای خود می ماند. درحال حاضر قیمت سفارش این ساعت ها 170 دلار است.
 
ساعت هوشمندی که با حرارت بدن کار می کند 
 
ساعت هوشمندی که با حرارت بدن کار می کند 
 
ساعت هوشمندی که با حرارت بدن کار می کند 
 
ساعت هوشمندی که با حرارت بدن کار می کند 
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج