حمایت کونته و گواردیولا از وین رونی
۴۲۶۱۱۹
۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۳
۱۱۸۸
آنتونیو کونته و پپ گواردیولا، سرمربیان چلسی و منچسترسیتی به حمایت از وین رونی در رابطه با حاشیه های مربوط به او در هفته اخیر پرداختند.
ورزش سه: هفته گذشه شب نشینی وین رونی خبرساز شد و حاشیه های فراوانی برای کاپیتان منچستریونایتد و تیم ملی انگلیس ایجاد شد.
 
آنتونیو کونته گفت: بعد از بازی ها، من به بازیکنانم آزادی کامل می دهم و چنین ممنوعیت هایی در چلسی وجود ندارد. اما می خواهم که بازیکنانم در مورد رفتارهای خود در اوقات فراغت احساس مسئولیت داشته باشند. چون من در گذشته فوتبالیست بوده ام، چنین اتفاقاتی را بعد از یک بازی از بازیکنان طبیعی می دانم و تا زمانی که من در چلسی هستم چنین مسائلی رخ نخواهد داد".
 
حمایت کونته و گواردیولا از وین رونی

پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی نیز در این رابطه گفت: "زمانی که من بازیکن تیم ملی بودم این اتفاق برای من رخ می داد اما خوشبختانه در آن مقطع روزنامه نگاران عکس نمی گرفتند. از نظر من این رفتار به اتحادیه فوتبال ربطی ندارد و بازیکنان خودشان باید مسئولیت رفتارشان را بر عهده بگیرند. این مسائل مربوط به زندگی شخصی بازیکنان است و نباید در آن دخالت کرد. من برای رونی احترام زیادی قائل هستم و نباید به این گونه از موارد پرداخت".
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج