120 میلیون هزینه هر دیدار در نقش جهان
۴۲۷۶۵۷
۰۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۰
۱۰۲۱ 
باشگاه سپاهان برای هر دیدار در ورزشگاه نقش جهان 120 میلیون تومان در نظر گرفته است.
ورزش سه: ورزشگاه نقش جهان در فاز اول پس از بهره برداری در اختیار اداره تربیت بدنی استان اصفهان قرار داشت و باشگاه سپاهان برای بازی در این ورزشگاه مبلغی را به این حساب این اداره واریز می‌کرد.

پس از آغاز مراحل بازسازی ورزشگاه نقش جهان این استادیوم در اختیار شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی قرار گرفت و پس از 9 سال در اختیار شرکت فولاد مبارکه سپاهان قرار داده شد.

 تیم فوتبال سپاهان در این مدت با پرداخت پول به ازای هر دیدار در ورزشگاه فولادشهر که ورزشگاه اختصاصی ذوب‌آهن است به میدان می‌رفت و قرارداد منعقد شده با سپاهان به گونه‌ای بوده که حتی در صورت بازی در زیر نور به مبلغ تعیین شده، اضافه می‌شده است.

پس از بهره برداری از ورزشگاه نقش جهان و به دلیل هزینه 50 میلیاردی شرکت فولاد مبارکه برای بازسازی نقش جهان، این استادیوم به مدت 20 سال در اختیار این شرکت خواهد بود و باشگاه سپاهان می‌تواند از زمین فوتبال آن به صورت انحصاری استفاده کند. به همین دلیل باشگاه سپاهان برای بازی کردن تیم همشهری در این ورزشگاه درخواست مبلغ 120 میلیون تومانی کرده است، که البته باشگاه ذوب‌آهن از آن امتناع کرد؛ اما شرکت فولاد مبارکه در طول مدت مالکیت می‌تواند از اجاره ورزشگاه به اشکال مختلف مثل بازی‌های ملی احتمالی درآمد داشته باشد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج