لاغرها بخوانند، چطور 3ماهه 10 کیلو اضافه کنیم؟
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۴۲۸۱۳
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
۱۷۳۴۷۳
برخلاف رژيم افراد چاق، رژيم‌هايي كه براي افزايش وزن افراد لاغر تجويز مي‌شود، معمولا زمان‌بر هستند و شايد حتي از يك ماه تا 3 ماه زمان لازم باشد تا وزن فرد لاغر زياد شود.
مجله سیب سبز: برخلاف رژيم افراد چاق، رژيم‌هايي كه براي افزايش وزن افراد لاغر تجويز مي‌شود، معمولا زمان‌بر هستند و شايد حتي از يك ماه تا 3 ماه زمان لازم باشد تا وزن فرد لاغر زياد شود. به ياد داشته باشيد برای حل مشكل لاغري بايد صبور باشيد.

شما هم فکر می‌کنید هیچ‌کس دوست ندارد چاق شود؟ شاید در این دوره و زمانه که بیشتر اطرافیان ما به دنبال راهی برای رفع اضافه‌وزنشان می‌گردند، دیدن کسی که دوست داشته باشد چاق شود، کمی عجیب باشد اما چه بخواهید و چه نخواهید، تعداد افراد لاغر که دوست دارند کمی چاق شوند، اصلا کم نیست و تا به حال تعداد بسیار زیادی از آنها به دفتر سیب‌سبز نامه و ایمیل فرستاده‌اند و درخواست رژیمی برای چاق شدن کرده‌اند، به همین خاطر ما هم سراغ دکتر ‌رضا راست‌منش، متخصص تغذیه و رژیم‌درمانی رفتیم تا علل لاغری و چاق نشدن برخی افراد را بررسی كنيم و همچنین با راه‌حل‌هایی برای رفع لاغری آشنا شویم.
 
لاغرها بخوانند، چطور  3ماهه 10 کیلو اضافه کنیم؟

علت را پیدا کنید !

از بچگی لاغر بوده‌اید؟

لاغري مي‌تواند ريشه در دوران مختلف زندگي داشته باشد، از زندگي جنینی گرفته تا لاغري دوران خردسالي،‌ لاغري دوران قبل از بلوغ،‌ لاغري دوران بلوغ و لاغري دوران ميانسالي و كهنسالي. بدترين و مقاوم‌ترين نوع لاغري،‌ لاغري‌هاي دوران جنینی و دوران قبل از بلوغ است چراكه بنيان بدن در اين 2 دوره شكل مي‌گيرد. از جمله عوامل متعددي که می‌تواند در لاغری دخیل باشد می‌توان به علل رواني (نگراني‌هاي شديد،‌ اضطراب، افسردگي، حسادت، رقابت...)، علل غذايي (كم‌غذايي، بدغذايي، مشكلات سوء جذب غذايي،‌ بي‌اشتهايي،‌ بد اشتهايي)،‌ علل پزشكي و هورموني (پركاري تيروئيد،‌ كمي هورمون رشد، پاسخ ناكافي بدن به هورمون رشد، جذب اندک، سوء جذب...) و علل دارويي (مانند مصرف موادي كه باعث افزايش سوخت و ساز شده يا جذب را كاهش می‌دهند، همچنین مصرف موادی که باعث افزايش تخريب چربي و عضله و كاهش توان بدن برای ساخت اندام مي‌شوند) اشاره کرد که از مهم‌ترین علل لاغري هستند، البته لاغري‌هايي با علل ژنتيك و كمياب هم وجود دارند.

هرچه می‌خورید، چاق نمی‌شوید؟

باید شرایط چاقی را داشته باشید

با توجه به علل مختلف لاغری که گفته شد، درمان و چاق شدن به‌شرطی امکان‌پذیر است که با پزشک متخصص مشورت و شرح حال دقيق فرد لاغر بررسی شود. شاید این جمله را از زبان برخی افراد لاغر شنیده باشید که «چرا با اينكه من خوب غذا مي‌خورم، اما باز هم لاغر هستم؟» ولي وقتی عادات غذا خوردن و سبک زندگی آنها توسط پزشک بررسی می‌شود، مشخص می‌شود نه‌تنها غذايي كه مي‌خورند، كافي و مناسب نیست، بلکه شرايط لازم بدني براي افزايش وزن را هم ندارند و تمام این موارد در کنار هم برای چاق شدن لازم هستند. مصرف هركدام از مواد غذايي آن هم در يك نسبت بهينه و به موقع، البته در شرايطی مناسب، برای افزایش وزن لازم هستند که در این میان بستر مناسب هورمونی هم یکی دیگر از موارد مهم زمینه‌ساز چاقی به شمار می‌رود.

لاغري دوران قبل از بلوغ،‌ لاغري دوران بلوغ و لاغري دوران ميانسالي و كهنسالي. بدترين و مقاوم‌ترين نوع لاغري،‌ لاغري‌هاي دوران جنینی و دوران قبل از بلوغ است

فکر می‌کنید ضعیف هستید؟

همه لاغرها بیمار نیستند !

واقعیت این است که تعداد کمی از افراد دچار لاغری مفرط هستند که این لاغري مفرط به نوعی باعث كاهش اعتماد به نفس و بدشكلي بدن می‌شود و شاید شنیده باشید که برخی از این افراد به هیچ‌وجه خود را زیبا نمی‌دانند و با عباراتی مثل «عین چوب خشک شده‌ام!» یا «لباس در تنم زار می‌زند!» و...  خودشان را توصیف می‌کنند! معمولا سيستم ايمني این افراد ضعیف است و در مقابل كوچك‌ترين عوامل بيماري‌زا تحریک می‌شود.

بی‌اشتها هستید؟

ریشه‌اش را پیدا کنید

كم‌اشتهايي با اينكه مي‌تواند علت لاغري باشد، اما در بیشتر موارد نشانه‌اي از يك مشکل مهم ديگر در بدن است و اینکه بخواهیم به زور قرص و شربت اشتها‌آور و هزار راه دیگر فقط اشتها را برگردانیم، می‌تواند بسيار خطرناك باشد و باعث اتلاف وقت طلايي در رسيدن به هدف شود. گاهی ممکن است کودک شما هيچ‌گونه كمبود غذايي نداشته باشد، با وزنی مناسب به دنيا بيايد، دارويي مصرف نكرده باشد،‌ مشكل پزشكي نداشته باشد،‌ فعاليت بدني زيادي كه منجر به لاغري شود نيز نداشته باشد اما صرفا به دلیل استرس شب‌های امتحان و رقابت شديد و مداوم با همكلاسي‌ها، میزان هورمون كورتيزول (هورمون استرس) در او بسیار بیشتر از سایر کودکان باشد که حضور سطح بالاي هورمون كورتيزول، ساخت پروتئين و چربي را در بدن مختل کرده و مشكل لاغری شدید را در کودک ایجاد می‌کند اما مشخص شدن این مشکل، جز با انجام آزمایش هورمونی توسط پزشک، امکان‌پذیر نیست!
 
لاغرها بخوانند، چطور  3ماهه 10 کیلو اضافه کنیم؟

خود درمانی نکنید

شاید شما فقط به این فکر کنید که فرزندتان بی‌اشتهاست و تنها راه‌حل‌تان هم شربت اشتها‌آور باشد! همین امر می‌تواند فرصت رشد بهتر و حتی قد بلند شدن فرزندتان را از او بگیرد! یا مثلا فکر کنید مصرف هرچه بیشتر پروتئین و مکمل‌های پروتئینی برای چاق شدن شما کافی است اما یادتان باشد مصرف پروتئين مازاد بر نياز،‌ خود از طريق افزايش اثر ديناميك پروتئيني، باعث كاهش وزن مي‌شود! پس لطفا خوددرمانی را فراموش کنید و هرچه سریع‌تر به پزشک متخصص مراجعه کنید تا معضل لاغری‌تان، همیشگی و با راه‌های سالم درمان شود.

به خاطر داشته باشيد تنها زياد خوردن باعث خلاصی از لاغري نمي‌شود. بعضي از ميوه‌ها،‌ آبميوه‌ها،‌ عرقيات و عادت‌هاي غذايي و عادات زندگي خود باعث لاغري مي‌شوند، بنابراین هیچ نسخه یکسانی براي همه افراد لاغر وجود ندارد که بتوان آن را به همه توصیه کرد. شرایط هر فرد باید توسط متخصص بررسی شود تا با توجه به شرایط اختصاصی او، رژیم تجویز شود و به این ترتیب است که می‌توانيد از شر لاغری خلاص شوید!

برخلاف رژيم افراد چاق، رژيم‌هايي كه براي افزايش وزن افراد لاغر تجويز مي‌شود، معمولا زمان‌بر هستند و شايد حتي از يك ماه تا 3 ماه زمان لازم باشد تا وزن فرد لاغر زياد شود. عوض و بدل كردن كارشناس تغذيه با اين تصور كه رژيم غذايي اين كارشناس موثر نبوده يا ترك عجولانه رژيم با اين تصور كه «جواب نمي‌دهد!» از اشتباهات رايج هستند. به ياد داشته باشيد برای حل مشكل لاغري بايد صبور باشيد.
انتشار یافته: 130
در انتظار بررسی:22
Iran, Islamic Republic of
00:14 - 1391/11/23
خسته نباشید !!!...
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۳
من خیلی لاغر هستم میخواهم روی فرم بیام چکار باید بکنم
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1391/11/23
خوب پس راهکارش کو؟
دقت کردین تیتراتون ربطی به متناتون نداره!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۳
داره تبدیل به یه نشریه زرد میشه
حدیث
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۳
++++++من هم اومدم اینو بگم دیگه شما زحمتشو کشیدید++++
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
سه ماه که هیچ من سه سطر از این سایت خوندم شدم 300 کیلو
واقعا که مردم رو سرکار گذاشتن این چه وضعیه آخه یه جوری نوشته تو سه ماه ده کیلو من فکر کردم حالا میخواد یه لیست بلندبالا بده بگه اینا رو کوفت کنین تا چاق بشین
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1391/11/24
من موندم اون ده كيلو اضافه وزن كجاست
Iran, Islamic Republic of
09:46 - 1391/11/25
ای بابا 10 کیلو پیشکش تا 5 کیلو بگید که چکار کنیم. آها متوجه شدید دوستان میگه که برید پیش دکتر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
سلام من از عرق یونجه استفاده کردم تو یه ماه پنج کیلو اضافه کردم بهتون پیشنهاد می‌کنم قبل هر وعده یه لیوان
United States
12:48 - 1391/11/25
تيترِ دروغ برا اراجيفتون نزاريد.
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1391/11/26
بجای اینکه بنویسید ده کیلو اضافه کنید بنویسید برید دکتر دیگه.
Germany
14:10 - 1391/11/26
khob be jaye en titr
mineveshti ,to ra khodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa linke mano negah konid.
Iran, Islamic Republic of
00:30 - 1391/12/09
دروغ به تیترامونم کشیده شده
وقته ملتو به چه قیمتی میخواین بگیرین؟
Iran, Islamic Republic of
02:02 - 1392/04/08
خاك به سرتون يك ساعت وقتم گذاشتم به هيچ دردي هم نخورد
Iran, Islamic Republic of
19:16 - 1392/07/07
واقعا واسه ساتتون و کسایی که این تیتر هارو میزنن متاسفم ... فکر فرداتون بکنید..
Iran, Islamic Republic of
00:59 - 1393/01/03
خجالت آوره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هرچی دوستای گلم گفتن حقتونه تازه خیلی بیشتر،خودتون مسخره اید ..
پاسخ ها
ی بنده خدا
Germany
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
واقعا اصن یه وضیعتیع
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
عقغعفغعغفعغع
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1393/04/06
بچه ها یکی از دلاneda73یل لاغری انگله حتما ی آزمایش انگل بدید تا وقتی انگل دارید چاق نمیشید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
راست میگه
Iran, Islamic Republic of
16:33 - 1393/04/06
بچه ها یکی از دلایل لاغری انگله حتما ی آزمایش انگل بدید تا وقتی انگل دارید چاق نمیشید
United States
18:05 - 1393/04/07
الان اینی که گفتی چه ربطی به 10 کیلو اضافه وزن داره؟؟؟؟؟؟خدایی یه ساعته گرفتینمون
Iran, Islamic Republic of
09:43 - 1393/04/25
بی خیییییییییییییییال دیگه
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1393/04/30
خیلی خندیدیم . همین باعث چاقی میشه دوستان
Iran, Islamic Republic of
00:49 - 1393/05/08
من دكتر رفتم همراه با ورزش باز هم چاق نشدم چييييييكاااااااار كنم؟
پاسخ ها
سود
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۱
منم به زور چاق میشم دکتر رفتم کلی دارو داد یه دوسه کیلو اضاف کردم اما حالم بدشد ترک کردم.ولی باشگاه بدنسازی رفتم ومربی بهم دستور داروی خونگی داد ۳کیلو اضاف شدم هنوزم دنبال می کنم تو دوماه اضاف کرد.۱۰۰گرم پودر جوانه گندم.۴۰۰گرم شیر خشک خارجی اگه نیدو باشه بهتره.۴۰۰گرم پودرسفیده تخم مرغ و۲یا ۳قاشق پودر کاکاو هروز بعد ورزش بریز تویه لیوان شیر یا اب بخور من خودم قند هم اضاف کردم.شیر خشک ایرانی نگرید چون وقتی با مواد ترکیب کنی بعد یه مدت ترش میکنه موادتون.این مواد روکه گفتم باهم ترکیب کنید اول پودر سفیده تخم مرغ ۲جوانه۳کاکایو اخر شیر خشک مواد روتوی ظرف در بسته واگر درشهرتون هوا گرمه حتما داخل یخچال نگه داری کنید ووقتی میخواید استفاده کنید ۱۰دقیقه بعد از غذا با شیر یا اب مصرف کنید بخورید البته این دستور برای بعضای زود جواب میده برا بعضایا مث من دیر جواب میده ولی خوبه
Iran, Islamic Republic of
06:51 - 1393/08/08
واقعا مسخره بود این چه وضعیه اه متاسفم.
Iran, Islamic Republic of
07:42 - 1393/11/13
همه دارين باهم نون غرض ميدين ..
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1394/01/06
مااومدیم از دانسته های همدیگه استفاده کنیم نه بهم توهین کنیم دوستان خوبم
Iran, Islamic Republic of
20:35 - 1394/01/25
واقعا خیلی بد بود خجالت بکشین انگار خودمون نمیدونیم دکتر باید بریم
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1394/01/25
واقعا خجالت بکشین اینترنت مونم تموم شد انگار خودمون نمیدونیم باید بریم دکتر پس این ده کیلو کجاس ؟بی مصرفا
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1394/05/18
واسه چاقی خیلی کارا کردم نشد که نشد تورو خدا راهنماییم کنید خسته شدم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
منم هرکاری کردم چاق نمی شم
Iran, Islamic Republic of
11:12 - 1394/05/28
مسخره هااااااااااااااااااااااااااا
Iran, Islamic Republic of
02:24 - 1394/06/10
خاااااااک چرا ملتو سر کار میزارین آخه
Iran, Islamic Republic of
21:23 - 1394/06/13
قرص زینک سولفات /آمریکایی/بخورید عرض سه ماه12کیلو میریدروش
پاسخ ها
پریا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۳
عوارض نداره ؟مخصوص چاق شدنه؟یابرای درمان چیزدیگه استفاده میشه
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1394/09/12
خدایی مسخره کردین مارووووووووووو
Iran, Islamic Republic of
21:40 - 1394/10/16
خداییش این چه ربطی به ده کیلو چاق شدن داشت،ملتو گرفتین
Iran, Islamic Republic of
10:15 - 1394/10/29
خدایی هر کار کردم دکتر هم رفتم دگزا متازون بهم داد فکر کردم چاق شدم الان ناراحتی کلیه کرفتم چشمام خیلی ضعیف شده واقعا نکنین
پاسخ ها
زینب
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
حالا مگه چه شده که این همه مریضی گرفتی
Iran, Islamic Republic of
01:21 - 1394/11/10
خیلی استفاده کردیم من الان یهو ده کیلو وزنم اضافه شد سپاس
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
چطو
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1394/11/22
خسته نباشید بااین راهنمایاتون مسخره ها
Iran, Islamic Republic of
17:08 - 1394/11/23
من نامزدم گفته اگ تا عید هشت کیلو اضاف نکردم ترکم میکنه خخخخخخخ . حتی قسم خورده و میدونم اینکارو میکنه :|
چکار کنم خو باو. نمیشم چاق
Iran, Islamic Republic of
17:42 - 1395/02/17
برید بمیرید..مثل آدم بنویسید چطوری چاق شیم..ن اینکه چرندیات تحویلمون بدید
Iran, Islamic Republic of
16:48 - 1395/08/28
10کیلو لاغر تر شدم بجا چاق......... با این راهنمایتون
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1395/09/27
تا اومدم این همه متن خوندم ۱۰کیلو لاغرتر شدم،واقعا خسته نباشید
Iran, Islamic Republic of
15:49 - 1395/09/29
ای مرده شور لینک مزخرفتونوببرن.مردمو الاف کردین
France
00:08 - 1396/01/16
سلام، من موندم نوشته بود تو سه ماه ده کیلو اضافه کنید،اما ندیدم جایی نوشته باشه یا درباراش چیزی نوشته باشه،نظر های شما خیلی بیشتر به دردم خورد، منم رفتم دکتر اما جواب نداد،اما خودم تونستم از ۶۵کیلو به ۷۳رسیدم، تو چهار ماه اونم با خوردن سیب زمینی آبپز سس مایونز پر چرب و کراتین و قرص های ویتامین انواعش مخصوصا مینی رال ،شمایی که میخوای وزن اضافه کنی یه کم خرج داره هر روز این کارا رو انجام بده نتیجه میگیری،من گرفتم،البته ورزش یادتون!حداقل ۳۰دقیقه،
Iran, Islamic Republic of
18:08 - 1396/03/28
با سلام خدمت کارشناسان و دوستان عزیز من تا هفت سال پیش یکصد و سیتلاش کیلو بودم بدونه مشگل از کار و ورزش هم کم نداشتم کار موفق سنگین وورزش فوق سنگین به مدت ده سال ثابت بودم گرمی هم کم نکردم ولی دوست داشتم سنگین نباشم جوانی عیش و نوش به سراغ مواد رفتم الان رسیدم به هفتاد کیلو در حال ترک یکساله مواد هستم اما نمیتوانم وزن اضافه کنم اشتها ندارم ببیست چهارساعته یک وعده غذا درحد یک بچه میخورم دلم میخواهد اما نمیتوانم راهنمائی بفرمائید دکتر رفتم جواب نگرفتم لطفان اگر امکان داردایمیل جواب بفرمائید ممنونم
Iran, Islamic Republic of
19:27 - 1396/04/11
من ک نفهمیدمـ دیپلم بالا صحبت میکنیـ برم یک سایت دیگعـ اونجا ک گفتی علت رو پیدا کنید اگه میدونستیم الان اینجا نبودیم دوست من این سایتم ببند تعطیلش کن کلا بیخیال شو تو این کاره نیستی
Iran, Islamic Republic of
20:33 - 1396/04/28
آها یعنی همین متنارو بخونی وزنت میره بالا
لابد این منظورشون بوده☺
وگرنه چیزی درمورد افزایش وزن نگفته این سایت فک کنم جادوه یا یه همچین چیزی یه عده آدم بی سواد بی کار بی خود نادون اینارو نوشتن
Iran, Islamic Republic of
18:14 - 1396/05/14
من با کپسول چاقی دراگون تونستم تو 40 روز 5 کیلو اضاف کنم گفته بودن که باید دو بار در روز از این کپسول استفاده کنی بعده ناهار و بعده شام اما من فقط بعده ناهار میخوردم
پاسخ ها
ملیحه
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
کپسول دراگون واسه ترک اعتیاد و مشکل زودانزالیه ک باعث تشنج یا مرگم میشه خدایی نکرده... لطفا اطلاعات و راه های غلط به بچه ها ندین و تحقیق کنین.. سپاس
امیررصا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۹
من هم استفاده کردم به همین شرایط ولی بعد دوسه روز استفاده،سردرد گرفتم،شبا هنگام خواب پاهام درد میکرد،نمیتونستم بخوابم اصلا،دیگه استفاده نمیکنم
Iran, Islamic Republic of
08:05 - 1396/07/12
من کلی گشتم تامطلب پیدا کردم اماحالا که متن وبازکردم همه چی گفته بودید الا راهکار چاق شدن....10کیلو توسه ماه کجاش بود؟؟
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1396/08/11
من 45کیلو وزن دارم میخوام چاق بشم اما اصلا نمیشه و نمیتونم افسرده شدم دیگه
Iran, Islamic Republic of
01:40 - 1396/08/18
برو بمیر با این راه حل گذاشتنت
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1396/11/04
سلام من 40کیلو هستم میخوام چاق شم پیش دکتر ماما رفتم وبا اصرار زیاد من قرص پرگناکر رو برام تجویز کرد خیلی زود به زود گرسنم میشه تازه هفت روزه شروع کردم بهم گفت بعد از هر وعده غذایی بستنی بخورم تا عید وقت دارم چاق شم وگرنه شوهرم تصمیم دیگه ای میگیره خدا به دادم برسه
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1396/12/10
دم شما گرم
دو ساعت نشستم مطلب شمارو خوندم
دو کیلو وزن کم کردم که بفهمم چطوری تو سه ماه ده کیلو وزنم زیاد شه
اخرشم دیدم
ههیییییییییچچچچچچییییییی
Iran, Islamic Republic of
08:55 - 1397/01/07
ای بابا قرار شد دستورالعمل جاق شدن و
بدین‌که
France
12:28 - 1397/03/03
خدا خیرتون بده
من اولش باورم نمیشد ولی بعد از اینکه این متنو خوندم رفتم خودمو وزن کردم دیدم ده کیلو اضافه شده
چقد جادویی هستین شما
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1397/03/30
الان این چه راه کاری داد که سه ماهه 10کیلو چاق بشن؟خودتونو مسخره کردید واقعا که
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1397/03/30
لطفا اطلاعات کاملی بدین اینکه چند تا گیاه معرفی کنید رو عطاری سر کوچمون بصورت حضوری و رایگان در اختیارمون میذارن دوست خوبم ....
Iran, Islamic Republic of
14:34 - 1397/04/09
بابا اصن شما بیا نظر نده،چطوره؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۵
حق باشماس
United States
23:45 - 1397/04/16
من ١٧ سالمه و وزن و قدم به ترتيب ٤٥ و ١٧٤ عه:|
حداكثر افزايش وزني كه داشتم تا ٤٧ بوده ..
يكي فكري ب حال من كنههههه:|
Iran, Islamic Republic of
19:13 - 1397/04/25
من ۱۶۲قدم وزنم ۴۷چجوری چاق شم هرکی میدونع بگه
پاسخ ها
پهلوانپور
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۹
درود دوست عزیز ..من خودم این مسئله رو داشتم..
میتونی با استفاده از یه مکمل غذایی خوب وزنتو ببری بالا..
من خودم آزمایشش کردم تا مطمئن بشم سالمه بعد استفاده کردم..
زینب
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
اگه راهی بیدا کردی به منم بگو
United States
09:34 - 1397/04/28
من تو سه ماه ده کیلو اضافه کردم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۲
ببخشید میشہ راھ حلشم بہ من بگید
United Arab Emirates
01:13 - 1397/04/29
سلام.استفاده ازکپسولهای امگا۳یاهمان روغن ماهی وخوردن قرص سمروهمتادین۱ساعت قبل ازغذامیتواندباعث افزایش وزن شود.من۲ماه۳کیلواضافه کردم
Iran, Islamic Republic of
10:25 - 1397/05/11
تو این متنا های که گذاشتین هرچی بود به جز راهکار چاق شدن .خودتونو مسخره
Iran, Islamic Republic of
17:25 - 1397/05/15
هرهر هرهر متنتون مسخره بود
Iran, Islamic Republic of
10:36 - 1397/05/23
دوستان عزیزم میتونین از عطاری دارو برای چاق شدنتون بگیرین من گرفتم چاق شدم .پودر بود.
پاسخ ها
مسا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
اسم پودر رو بگو خب ممنون میشم
Canada
17:39 - 1397/06/08
وای مرسی از مطلب خوبتون
من همینکه مطلبو خوندم ده کیلو و سیصد گرم بهم اضافه شد!
واقعا در حد معجزه بود!
دیگه نمیخواد سه ماه وقتمو بگیره!
خدا خیرتون بده اینقد شماها بفکر مردمین!
درست عین مسئولینمون صداقت ازتون میباره!
Iran, Islamic Republic of
01:29 - 1397/06/10
من چاق نمیشم چیکا کنم قدم ۱۵۸خودم ۳۹کیلو
پاسخ ها
سپیده
Germany
۰۴:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
یاحسین
چطور زنده ای؟!!!
عروس مرده هستی لابد
من خودم ۶۰ کیدو بودم ی مدت افشرده شدم . شدم ۴۵. هرکی من میدید ی تیکه ای مینداخت. فقط یکم پول لازم داری و وقت گذاشتن برای خوردن. اصلا نگو اشتها ندارم ک خیلی مزخرفه. هیچکی مثل من کتهش وزن نداشت. اونم تو چندماه. الان شدم ۶۰ و تصمیم دارم بشم ۶۵.
شیر پرچرب روزی دو لیوان و اجیل و مربا و کره رو حتما در کنار هر چیزی ک روزانه خ انواده مصرف میکنن مصزف کن. حداقل ماهی ۲ تا ۳ کیلو چاق میشی.
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1397/06/26
واقعا که خاک تو سرتدن بااین راهنمایی هاتون
Iran, Islamic Republic of
03:38 - 1397/07/11
من 168 و 38 امیدوار باش به خودت
United Arab Emirates
13:35 - 1397/07/18
دوستانی ک میخایید چاق شید
برید کپسول چاقی مگاویت بگیرید بدون ضرر ۱۸ سال ب بالا
Iran, Islamic Republic of
21:31 - 1397/07/29
من متولد 1371 ,هستم اما چهل دو کيلو هستم و خيلي بد اشتها هستم ونميتوانم غذا بخورم همه آزمايشي دادم چيزي نبوده خيلي بده که نميتونم چيزي بخورم
France
12:06 - 1397/09/22
من وزنمم خوبه بازم میخوام اضافه کنم هر نوع مکملیم ک واسه اضافه کردن وزن بوده مصرف کردم ولی بیشتر از 86نشده وزنم کسی هست نظری داشته باشع ک کمکم کنه ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
20:17 - 1397/09/27
سلام من ۱۸سالمه قدم۱۸۰ ووزنم ۵۰ کیلو هست به شدت کسر وزن دارم ازهمه خجالت میکشم چیکارکنم تا۲۵ کیلو وزن اضافه کنم؟
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1397/09/28
اخه یکی نیست بگه شما نظر ندید طوری میشه کسخلا
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1397/10/24
خاک توسرتون با این جواب دادنتون
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1397/10/30
ادم بیخیال و شاد باشه چاق میشه هر چی هم که بخوری ولی شاد نباشی انگار نه انگار و کنار گذاشتن موبایل و دوری از فضای مجازی دنیا 2 روزه شاد باشید اگه نمیتونین و حوصله ورزش ندارین برقصین تو خونه
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1397/12/14
ورزش کنید با وزنه بعد از ورزش سیب زمینی اب پز با سفیده ی تخم مرغ ابپز بخورید روزی ده تا ۱۵ تا سفیده ی تخم مرغ بخورید بعد از ورزش سنگین
Iran, Islamic Republic of
02:33 - 1397/12/16
اومدین راهنمایی کنین زحمت کشیدین ريدين
Iran, Islamic Republic of
17:05 - 1398/01/13
مردشور خودتون و نظراتون و بشورن زحمت کشیدین ینی ریدین
Iran, Islamic Republic of
17:07 - 1398/01/13
ینی خواهران برادران اینا همشون ریدن با این راهنماییاشون بوش در اومده
Iran, Islamic Republic of
12:35 - 1398/01/29
یه چیزی بیشتر از ریدن شما ریدین
Iran, Islamic Republic of
00:00 - 1398/03/19
سن 18قد 166وزن 55 چکارکنم چاق شم?
Iran, Islamic Republic of
22:06 - 1398/04/11
متأسفم براتون یعنی دروغ به این بزرگی هم داشتیم که ۱۰ کیلو اضافه بشه
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1398/05/12
براتون متاسفم با این راهتون
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1398/05/13
خاک تو سرتون کصافتا همش دروغ میگید
United Arab Emirates
12:15 - 1398/06/14
خداییش همتون باحالیییین دمتون گرم
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1398/09/22
من ۱۶۷قدمه با وزن ۵۳ میشه کمکم کنید ده کیلو چاق شم
Iran, Islamic Republic of
18:49 - 1398/12/22
من روششو می خواستم چطوری چاق بشم
Iran, Islamic Republic of
18:49 - 1398/12/22
من روششو می خواستم چطوری چاق بشم
Iran, Islamic Republic of
00:57 - 1399/01/07
خیلی ممنون از توصیه هاتون من الان یهویی ده کیلو چاق شدم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر