ربات‌های حمل‌ونقل خودران در کارخانه های بی ام‌ و
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
استخدام_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_2
استخدام_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۴۲۸۲۸۷
۰۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۸
۱۸۷۷
ب‌ام‌و در حال کار زیاد در تمامی بخش‌ها و فرایندهای ساخت خودرو به منظور کاهش آلایندگی‌ها است. به عنوان نمونه برای مدل‌های i ب‌ام‌و کارخانه‌ی لایپزیک از انرژی تجدید پذیر در کل فرایند تولید استفاده می‌کند.
وب سایت پدال - شاهین احمدزاده: ب‌ام‌و در حال کار زیاد در تمامی بخش‌ها و فرایندهای ساخت خودرو به منظور کاهش آلایندگی‌ها است. به عنوان نمونه برای مدل‌های i ب‌ام‌و کارخانه‌ی لایپزیک از انرژی تجدید پذیر در کل فرایند تولید استفاده می‌کند. هرچند امروز این کمپانی آلمانی اعلام کرده که قدم دیگری در این جهت برداشته و اولین ناوگان از ربات‌های حمل‌ونقل خودران را در عملکردهای روزانه به کار گرفته است.

 ربات‌های حمل‌ونقل خودران در بخش‌های لجستیک ب‌ام‌و

به نظر می‌رسد که رانندگی خودران موضوع بزرگ دیگر صنعت خودرو باشد و درحالی‌که این قضیه قطعاً در جاده کمک‌کننده خواهد بود درعین‌حال می‌تواند به فرایند ساخت نیز کمک کند. ناوگان ابتدایی 10 ربات حمل‌ونقل هوشمند خودران STR در حال جابجایی قطعات از بخش‌های لجستیک در تأسیسات واکرسدورف هستند. چیز منحصربه‌فرد این است که ربات‌های مذکور نیازی به حلقه‌های القایی نصب شده روی کف زمین ندارند. این ربات‌ها به‌صورت آزادانه در سالن‌های لجستیک حرکت می‌کنند و از باتری‌های کارکرده‌ی ب‌ام‌و i3 نیرو می‌گیرند و قادر هستند تا محموله‌هایی به وزن 500 کیلوگرم را نیز حمل کنند.

 ربات‌های حمل‌ونقل خودران در بخش‌های لجستیک ب‌ام‌و

STR فاصله‌ی فرستنده‌های بی‌سیم را برای محاسبه‌ی موقعیت دقیق خود اندازه می‌گیرد. با استفاده از حسگرها برای شناسایی و واکنش به موقعیت‌های حیاتی، ربات قادر است تا مسیر خود را با انسان‌ها و دیگر وسایل نقلیه به اشتراک بگذارد. پس از 5 ماه استفاده‌ی آزمایشی این پروژه به تولید پیش سری انتقال یافته است، جایی که ده ربات خودران برای اولین بار در عملکردهای روزانه‌ی حمل‌ونقل به کار گرفته شده‌اند. در فاز توسعه‌ی بعدی، سیستم دوربین سه‌بعدی حتی ناوبری دقیق‌تری را میسر خواهد کرد.

 ربات‌های حمل‌ونقل خودران در بخش‌های لجستیک ب‌ام‌و

علاوه بر این قطارهای کشنده‌ی خودران نیز به‌صورت آزمایشی در سالن‌های تأسیسات دینگولفینگ ب‌ام‌و در حال کار هستند. این کشنده‌های خودران برای تأمین قطعات خط مونتاژ و مخصوصاً برای فواصل طولانی بین انبارها و نواحی مونتاژ مورد استفاده قرار می‌گیرند. از نقطه نظر فنی فرمان پذیری و ناوبری مستقل این کشنده‌ها به سیگنال‌های لیزری متکی است. با ارزیابی انعکاس آن‌ها، قطار کشنده پروفایل دوبعدی دیجیتالی را در دنیای واقعی تولید می‌کند و همین امر مانور دادن در سالن مونتاژ را در مسیرهای معینی میسر می‌سازد.

به منظور تولید هر چه کمتر آلایندگی حمل‌ونقل خودروها به مقصد نهایی خود با دقت بسیاری تحلیل می‌شود. این موضوع به ایجاد یک سری تغییرات در بخش‌های پشتیبانی و لجستیک منجر شده است. برای مثال یک معیار برای کاهش آلایندگی دی‌اکسید کربن افزایش حمل‌ونقل ریلی است. امروزه بیش از 60 درصد خودروهای جدید از طریق ریل کارخانه را ترک می‌کنند.

 ربات‌های حمل‌ونقل خودران در بخش‌های لجستیک ب‌ام‌و

علاوه بر این همکاری با سرویس‌های لجستیک باعث شده تا تراک های کاملاً الکتریکی در مونیخ و لایپزیک کار تحویل خودروها را انجام دهند. هدف ابتدایی موضوع شناخت بهتر تکنولوژی‌های رانندگی متفاوت و به دست آوردن تجربه است. در طولانی‌مدت گروه ب‌ام‌و در حال تلاش برای استفاده‌ی کم‌هزینه از تکنولوژی‌های رانندگی جایگزین است.

Jürgen Maidl رئیس بخش لجستیک گروه ب‌ام‌و می‌گوید: «بخش‌های لجستیک قلب سیستم تولیدی ب‌ام‌و هستند و استفاده از تکنولوژی‌های دیجیتال و نوآورانه یک فاکتور کلیدی در فرایندهای پیچیده‌ی لجستیک ماست. همچنین راه‌حل‌های پایدار و کارا نیز برای ما مهم هستند. ما قبلاً در حال تست تکنولوژی‌های آینده در تمام پروژه‌های خود بوده‌ایم.»
 
 
 
 در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید:
 
 ربات‌های حمل‌ونقل خودران در بخش‌های لجستیک ب‌ام‌و
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_3
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آف دکور _فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
آف دکور _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر