قابل پیش بینی ترین ویژگی ترامپ
۴۳۰۲۶۷
۰۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۸
۱۴۷۶
نوام چامسکی متفکر و تحلیلگر با آوازه آمریکایی، ترامپ را پدیده ای نوظهور و بسیار خطرناک و شری به مراتب بزرگتر از هیلاری کلینتون توصیف کرد و گفت که بزرگترین ویژگی قابل پیش بینی در مورد این پدیده نوظهور غیر قابل پیش بینی بودن او است.
خبرگزاری ایرنا: نوام چامسکی متفکر و تحلیلگر با آوازه آمریکایی، ترامپ را پدیده ای نوظهور و بسیار خطرناک و شری به مراتب بزرگتر از هیلاری کلینتون توصیف کرد و گفت که بزرگترین ویژگی قابل پیش بینی در مورد این پدیده نوظهور غیر قابل پیش بینی بودن او است.

نوام چامسکی که در زندگی خود شاهد تصدی 16 رییس جمهوری آمریکایی بوده در گفتگویی با نشریه الجزیزه با اشاره به بی تجربگی مطلق دونالد ترامپ در عرصه مسائل سیاسی او را یک نمایشگر خواند و گفت که مهمترین چیزی که در مورد دونالد ترامپ قابل پیش بینی است غیر قابل پیش بینی بودن او است.
 
این منتقد نیرومند تشکیلات سیاسی آمریکایی ترامپ را ابله و خود بزرگبین خواند وتاکید کرد که از نظر او ترامپ شری بمراتب بزرگتر از هیلاری کلینتون رقیب دموکرات او است.
 
وی اضافه کرد که گرچه به هیچوجه کلینتون را دوست نداشته است اما مواضع کلینتون را در همه زمینه های قابل تصور از ترامپ بهتر می داند.
 
وی افزود که هر فردی با یک درک درست اخلاقی باید بکوشد که ابتدا شر بزرگتر را از میان بردارد.
 
چامسکی که پیش از این نیز گفته بود، گرچه با بسیاری از سیاست ها و رویکرد های کلینتون مخالف است الزاما خود را موظف می داند که به کلینتون رای بدهد، در این گفتگو پیش بینی کرد که ترامپ تشکیلات سیاسی آمریکا را به وجه خطرناکی دگرگون خواهد کرد.
 
به گفته چامسکی، ترامپ همه تلاش خود را صرف حمایت از راست ها در آمریکا خواهد کرد و این حرکتی به عقب در تحولات سیاسی آمریکا بشمار می رود.
 
وی یکی دیگر از نتایج پیروزی ترامپ را سیطره جمهوریخواهان بر هر سه قوه دولت آمریکا دانست که به گفته او 'خطرناکترین سازمان در همه تاریخ جهان است.'
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج