رونی به خاطر حواشی اخیر محروم نخواهد شد
۴۳۰۷۴۴
۰۷ آذر ۱۳۹۵ - ۰۲:۱۷
۱۱۸۳
کاپیتان تیم ملی انگلستان به خاطر حاشیه هایی که اخیراً برای او در هتل محل اقامت تیم ملی انگلستان رخ داد، مجازات نخواهد شد. در این مطلب به جزئیات اتفاقات آن شب و نتیجه تحقیقات اتحادیه فوتبال انگلستان در این باره می پردازیم.
طرفداری: وین رونی - کاپیتان تیم ملی انگلستان - به خاطر تصاویری که در ابتدای ماه نوامبر او را در لابی هتل محل استقرار تیم ملی کشورش در وضعیت غیر عادی نشان می دادند، مجازات یا محروم نخواهد شد. 

به گزارش سایت M.E.N، در بین بازی های تیم ملی انگلستان مقابل اسکاتلند و اسپانیا، گرت ساوتگیت - سرمربی موقت "سه شیرها" - یک شب استراحت و آزادی را در اختیار بازیکنانش قرار دارد. در همان شب، مهمانان یک جشن ازدواج نیز در لابی هتل محل اقامت بازیکنان تیم ملی انگلستان حضور داشتند. در آن شب عکس هایی از رونی در حالت مستی و در کنار مهمانان آن مراسم گرفته و در رسانه های انگلستان منتشر شد، عکس هایی که عواقب و حاشیه های زیادی را برای او به دنبال داشتند.

رونی پس از انتشار عکس ها به خاطر رعایت نکردن اصول حرفه ای مجبور به عذرخواهی شد، هرچند پس از بازی با آرسنال، او در مصاحبه ای اعلام کرد که هجمه رسانه ها به خودش را بیش از اندازه می داند و همچنین اظهار داشت که از ابتدای دوران بازی اش همواره با چنین هجمه هایی دست و پنجه نرم کرده است. او پس از عملکرد خوبش در مقابل فاینورد، بار دیگر با سوال خبرنگاران درباره آن شب روبرو شد و بار دیگر ناراحتی اش را از ادامه پیدا کردن آن ماجرا به وسیله رسانه ها نشان داد.

رونی به خاطر حواشی اخیر محروم نخواهد شد

در همین حال، تحقیقات اتحادیه فوتبال انگلستان در این باره و توضیحات وین رونی و تاکید او بر روی این مساله که وی بی اجازه در آن مراسم ازدواج حضور نیافته، مسئولان رسیدگی به این پرونده را متقاعد کرده که کاپیتان سه شیرها مرتکب خطایی مستحق مجازات نشده است. اتحادیه فوتبال انگلستان دریافته است که آن عکس ها در نواحی عمومی هتل به وسیله مهمانان از وین رونی گرفته شده است، نه پس از پذیرش شدن او در بخش رسمی هتل. از این رو، اتحادیه فوتبال انگلیس از وین رونی به خاطر منتشر کردن آن عکس ها عذرخواهی کرده است.

همچنین گرت ساوتگیت در آن شب به بازیکنانش دستوری مبنی بر باقی ماندن در اتاق ها و خوابیدن نداده بود. وین رونی در آن شب، بر خلاف 12 تن از هم تیمی هایش، در هتل ماند تا از چشم رسانه ها و عکاسان به دور باشد.  گزارش ها حاکی از این است که جوردن هندرسون و آدام لالانا بیش از 200 مایل از هتل نزدیک به واتفورد دور شدند تا به یک استریپ کلاب در بورنموث بروند. باقی آن دسته از بازیکنان نیز شب را در لندن گذراندند.

وین رونی پس از دیدار با فاینورد درباره آن شب گفت:

من حتی پایم را در مراسم عروسی نگذاشتم و واقعا مایه افسوس است که پس از چنین پیروزی خوبی باید در این مورد صحبت کنم. 
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج