اوباما زمان زیادی را صرف گفتگو با ترامپ می‌کند
۴۳۱۶۳۳
۰۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۳
۱۸۰۲
گزارش‌ها حاکی از آن است که باراک اوباما، رئیس جمهور در حال کناره‌گیری آمریکا طی روزهای اخیر به دلیل بی‌تجربگی ترامپ و "نیاز او به راهنمایی‌های بیشتر" زیادتر از آنچه که تصور می‌شد زمان صرف گفتگو با او کرده است.
خبرگزاری ایسنا: گزارش‌ها حاکی از آن است که باراک اوباما، رئیس جمهور در حال کناره‌گیری آمریکا طی روزهای اخیر به دلیل بی‌تجربگی ترامپ و "نیاز او به راهنمایی‌های بیشتر" زیادتر از آنچه که تصور می‌شد زمان صرف گفتگو با او کرده است.

به نوشته روزنامه ایندیپندنت، ژورنال، کلیان کانوی، مشاور ارشد دونالد ترامپ و مدیر سابق کمپین انتخاباتی او فاش کرد: ترامپ به عنوان رئیس جمهور منتخب آمریکا در هفته‌های بعد از پیروزی ناگهانی‌اش در انتخابات مرتبا با باراک اوباما گفتگو کرده و جدیدترین گفتگو آنها که روز یکشنبه گذشته انجام شده حدود 45 دقیقه طول کشیده است.

کانوی گفت: رئیس جمهور منتخب آمریکا و اوباما درباره یکسری مسائل شامل سیاست‌های مربوط به کوبا که با درگذشت رهبر انقلابی این کشور فیدل کاسترو فوریت بیشتری پیدا کرده به گفتگو پرداختند.

کانوی در یک مصاحبه تلویزیونی گفت: درخصوص سیاست مربوط به کوبا هنوز هیچ چیز قطعی نیست و ترامپ به رایزنی با مشاورانش از جمله باراک اوباما که حامل گرم شدن یخ روابط با کوبا بود ادامه می دهد.

وال استریت ژورنال پیش از این گزارش داده بود که اوباما قصد دارد بیشتر از زمانی که روسای جمهور قبلی آمریکا با رئیس جمهورهای منتخب بعدی زمان صرف گفتگو کرده‌اند، به گفتگو به ترامپ بپردازد چراکه طبق این گزارش ترامپ به راهنمایی بیشتری احتیاج دارد.

کانوی گفت: کشور ما عادت به اینکه یک تاجر موفق رهبرش باشد، ندارد و این وضعیت فرق می کند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
-
10:58 - 1395/09/09
این بخاطر در خواست ترامپ است که با اوباما گفتگو میکند واین کارش برمیگردد به شاخصه مدیریت موفق او.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج