افضل: حکم کمیته انضباطی عادلانه بود
۴۳۱۶۷۲
۰۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳
۱۰۲۵ 
سرمربی تیم فوتسال مس سونگون تأکید کرد، جریمه کمیته انضباطی برای تیم فوتسال گیتی پسند عادلانه بوده است.
خبرگزاری تسنیم: رضا افضل در خصوص پیروزی 3 بر 2 تیم مس سونگون مقابل شهروند ساری اظهار داشت: دو تیم بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتند، تیم ما نیز در این دیدار از نظر تاکتیکی خیلی خوب ظاهر شد و بازیکنان‌مان دوندگی زیادی داشتند. واقعاً بازی کردن در زمین شهروند ساری با آن تماشاگران پرشورش خیلی سخت است، اما خوشبختانه توانستیم با تلاش بازیکنان‌‌مان در لحظات آخر سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم و به هدف‌مان‌ نزدیک‌تر شویم.

وی در پاسخ به این پرسش که «به نظر شما آرای صادره در مورد تخلفات تیم گیتی پسند در دیدار مقابل حفاری عادلانه بوده است یا خیر؟»؛ خاطر نشان کرد: به نظر من اگر نتیجه غیر از این اعلام می‌شد تیم حفاری ضرر می‌کرد. به غیر از حفاری تیم‌های رده دوم، سوم و چهارم نیز متضرر می‌شدند. این اتفاق باید جا بیفتد که هر تیمی عقب افتاد بازیکن ذخیره‌اش نباید وارد زمین شده و توپ را از روی خط دروازه در بیاورد. بهترین کار همین تصمیمی بود که گرفته شد، فرقی هم نمی‌کند تیم من باشد یا تیم دیگری. هر تیمی تخلف کرد باید با آن برخورد شد تا دیگر کسی آن تخلف را تکرار نکند.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون در خاتمه تصریح کرد: به نظر من این برخورد عادلانه بوده است. یک امتیازی دردی از تیم‌های دیگر دوا نمی‌کند، ولی درس عبرتی می‌شود برای سایر تیم‌ها تا دیگر این کار را تکرار نکنند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج