25 کشته در سانحه هوایی فوتبالیست‌های برزیل
۴۳۲۰۶۸
۰۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۳
۲۲۴۷
بر اساس اخبار منتشر شده انتظار می‌رود ۲۵ نفر در حادثه واپیمای حامل بازیکنان تیم فوتبال چاپِکونز جان خود را از دست داده باشند.
خبرگزاری تسنیم: هواپیمای حامل بازیکنان تیم فوتبال چاپِکونز که از بولیوی عازم فرودگاه مدلین واقع در شهر ریونگروی کلمبیا بود، دچار سانحه شد و در این کشور سقوط کرد. این هواپیما 72 مسافر داشت که اعضای تیم چاپِکونز، فینالیست جام سودآمریکانای امسال هم جزو آنها بودند. چاپِکونز طبق برنامه قرار بود بامداد پنجشنبه به وقت تهران در فینال جام سودآمریکانا به مصاف اتلتیکو ناسیونال کلمبیا برود.

کمیته عملیات اضطراری و فرودگاه رینگرو با انتشار بیانیه‌ای مشترک دلیل اصلی سقوط این هواپیما را مشکل الکتریکی اعلام کرده‌اند، این در حالی است که گزارش‌های اولیه دلیل سقوط هواپیما را کمبود سوخت اعلام کرده بودند.

طبق گزارش‌های منتشر شده این هواپیما که 72 سرنشین و 9 خدمه داشت، در لحظه سقوط منفجر نشده و هواپیما به دو نیم تقسیم شده و همین امیدها را برای زنده ماندن افراد بیشتری افزایش می‌دهد.
 
25 کشته در سانحه هوایی فوتبالیست‌های برزیلی

فیلیپه ماچادو، مدافع فصل گذشته صبای قم هم که عضو این تیم برزیلی است، اما سرنوشتی نامشخص دارد.

ساعت دقیق سقوط هواپیما 21:45 اعلام شده است و آخرین خبرهای رسمی و تأیید شده نشان می‌کند 13 نفر در این حادثه زنده مانده‌اند، این در حالی است که شهردار منطقه لاکخا اعلام کرده که تعداد کشته‌شدگان این حادثه هوایی حدود 25 نفر هستند.

مارکوس دانیلو (دروازه‌بان تیم چاپِکونز)، خیمنا سوارس (از مهمانداران هواپیما)، آلن راشل (مدافع تیم) و جکسون فولمن (دیگر دروازه‌بان تیم) از کسانی هستند که از این حادثه جان سالم به در برده‌اند.
 
25 کشته در سانحه هوایی فوتبالیست‌های برزیلی

آلن راشل، مدافع تیم فوتبال چاپِکونز که از اولین کسانی بود که به بیمارستان منتقل شد، هم‌اکنون وضعیت پایداری دارد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج