زمان آغاز اکران جهانی «سلام بمبئی»
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۴۳۳۳۹۶
۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۰۱:۵۴
۲۴۷۷
بعد از انتخاب محمدرضا گلزار برای فیلم، به دنبال اسمی بودم که بمب خبری شود و به بنیامین رسیدم.
باشگاه خبرنگاران جوان: قربان محمدپور، کارگردان در گفتگو با خبرنگارحوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص سختی‌های فیلم سازی در هند، گفت: وقتی به کاری علاقه داشته باشی، سختی‌های آن هم شیرین می‌شود، البته ما سر ویزا گرفتن کمی اذیت شدیم، چون سازمان سینمایی بالیوود باید فیلمنامه ما را می‌خواند و آن را تصویب می‌کرد، سپس به سفارت هند در ایران نامه می‌داد، که این پروسه حدود سه ماه به طول انجامید.

وی ادامه داد: به جز این مسئله با سختی دیگری مواجه نشدیم، البته کار کردن در جایی نا شناخته با قدری اضطراب همراه است، چون نمی‌دانی که قرار است چه پیش بیاید، ولی هرچه جلو تر  رفتیم با فضای بالیوود بیشتر آشنا شدیم و نظم حاکم بر بالیوود به ما در پیشبرد کار کمک کرد.

وی در خصوص تفاوت‌های تولید فیلم در بالیوود نسبت به ساخت فیلم در ایران، عنوان کرد: در بالیوود نظم خاصی حاکم است و به غیر از یک سری امکانات، نگاه فیلمسازی و صنعت سینمایی نیز در بالیوود وجود دارد.

وی ادامه داد: در بالیوود فیلم ساز برای هر روزش برنامه دارد و همه چیز برای او آماده و مهیا است. لوکیشن‌های فیلم هر جایی که باشد، بازیگر های فیلم از نقش اول تا مکمل، کارگردان، فیلم بردار و همه عوامل فیلم هر کدام اتاقی مخصوص به خود دارند، که این چیزی است که در ایران نیست.

محمد پور در خصوص اکران‌های جهانی فیلم، تصریح کرد: ما از ده روز دیگر اکران‌های اروپا را آغاز می‌کنیم و در کشور هایی مثل آلمان، سوئد، اتریش، انگلستان، کانادا، آمریکا، استرالیا و کشور های حوزه خلیج فارس فیلم را به نمایش در می آوریم.

وی در خصوص بازگشت سرمایه فیلم، به سرمایه گذار، اظهار داشت: من فکر می‌کنم اکران فیلم در ایران سرمایه را باز می‌گرداند با نمایش آن در دیگر کشور ها هم سود می‌کند.

محمدپور در خصوص استقبال‌های جهانی فیلم، بیان کرد: ما نمی‌دانیم که مردم کشور های دیگر چه نوع فیلم‌هایی را می‌پسندند و نگاهشان چگونه است، ما حتی از علاقه مردم هند هم به فیلممان مطمئن نیستیم و من نمی‌دانم که خارج از ایران برای فیلم چه اتفاقاتی می‌افتد.

این کارگردان در خصوص انتخاب بازیگران «سلام بمبئی» گفت: بعد از انتخاب محمدرضا گلزار برای فیلم، به دنبال اسمی بودم که بمب خبری شود و به بنیامین رسیدم.

وی ادامه داد: تا به امروز فیلم سازان ما اگر از خواننده ها استفاده می‌کردند، برای نقش خودشان و به عنوان خواننده بود، اما من این مسیر را نرفتم و در فیلم بنیامین در جایگاه یک دانشجوی پزشکی ظاهر شده است و آمدن بنیامین اتفاق ویژه‌ای هم برای خود او و هم برای فیلم بود.

این کارگردان در خصوص سختی کار کردن با بنیامین بهادری اظهار داشت: مستعد بود و استعدادش را داشت، من هم کمکش کردم و فکر می‌کنم که موفق شد.

وی در خصوص ساخت فیلم سری دوم «سلام بمبئی» گفت: قصه «سلام بمبئی 2» کاملا با این فیلم متفاوت است و دو بازیگر مرد ایرانی دارد و بقیه هنرپیشه ها هندی هستند و  ساخت آن سال آینده آغاز می شود.

این کارگردان در خصوص استفاده کردن از حرف‌های مشهور افرادی چون گاندی و علی شریعتی، در دیالوگ‌های فیلم گفت: ما چون در هند کار می‌کردیم، در جایی که دختر فیلم خودکشی می‌کند و قهرمان قصه می‌خواهد امید را به او بازگرداند از اسطوره همان کشور یعنی گاندی مثال زدیم و برای برقراری تعادل هم از یک سری جملات علی شریعتی استفاده کردم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
تنورستان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
اورانوس_فوتر2
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر