منصوریان به سمت قلعه‌نویی می‌رود!
۴۳۵۲۶۷
۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۷
۹۵۳
امیر قلعه‌نویی و علیرضا منصوریان در گذشته رابطه دوستانه‌ای داشتند. آن‌طور که منصوریان تعریف می‌کند اصلاً امیر بود که با او تماس گرفت تا به استقلال برود.
خبر ورزشی: امیر قلعه‌نویی و علیرضا منصوریان در گذشته رابطه دوستانه‌ای داشتند. آن‌طور که منصوریان تعریف می‌کند اصلاً امیر بود که با او تماس گرفت تا به استقلال برود. این رابطه دوستانه اما در سال‌های بعد آرام آرام رنگ باخت. در سال ۸۶ وقتی منصوریان پشت حجازی ایستاد تا سرمربی استقلال بماند بعضی‌ها گفتند شمشیر را برای قلعه‌نویی کشید. البته بعد از حجازی، کریمی سرمربی استقلال شد و امیر نیامد تا عده‌ای نظرشان عوض شود.
 
منصوریان و قلعه‌نویی در سال‌های اخیر هیچ‌گاه در رسانه‌ها رابطه گرمی نداشته‌اند و امروز کمتر کسی پیدا می‌شود که به دوستی آنها اعتقاد داشته باشد. با این حال هر دو در بازی رودررو به ظاهر هم که شده، احترام یکدیگر را نگه می‌دارند. کمتر اتفاق افتاده این دو در مطبوعات سرشاخ شوند. آخرین بار زمانی که استقلال و نفت در کورس قهرمانی بودند، قلعه‌نویی یک بار هم گفت مهدی نبی علاقه‌مند است دوستان در لیگ نتیجه بگیرند.
 
خیلی‌ها گفتند منظور او از دوستان نبی، همان «علیرضا منصوریان» است. سرمربی وقت نفت اما آن روزها سکوت کرد و حرفی به زبان نیاورد ولی همیشه به خاطر این اظهارات گلایه داشت. با این وجود چه امیر و چه منصوریان هر بار سمت هم می‌رفتند و جمعه قرار است یک بار دیگر این اتفاق رخ دهد. منصوریان همیشه می‌گوید هر مشکلی که وجود داشته باشد باید احترام بزرگتر حفظ شود و به همین دلیل قصد دارد روز جمعه به سمت قلعه‌نویی برود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج