مگان فاکس در Gotham City Sirens ؟
۴۴۴۹۶۶
۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۳
۳۰۴۱
از زمانی که فیلم Gotham City Sirens معرفی شده است انتظارات ما از جهان توسعه یافته‌ی DC نیز بیشتر شده است. تیمی متشکل از هارلی کوئین (Harley Quinn)، کت‌وومن (Catwoman) و ایوی (Ivy) واقعاً دیوانه کننده استو انتظار برای اکران آن واقعاً سخت است؛ مخصوصاً برای زنان.
وب سایت سینما گیمفا: از زمانی که فیلم Gotham City Sirens معرفی شده است انتظارات ما از جهان توسعه یافته‌ی DC نیز بیشتر شده است. تیمی متشکل از هارلی کوئین (Harley Quinn)، کت‌وومن (Catwoman) و ایوی (Ivy) واقعاً دیوانه کننده استو انتظار برای اکران آن واقعاً سخت است؛ مخصوصاً برای زنان. این فیلم از معدود آثاری است که شخصیت‌های ابرقهرمان زن نقش اصلی آن هستند. در هفته‌ی گذشته مشخص شد که دیوید آیر وظیفه‌ی کارگردانی Gotham City Sirens بر عهده دارد و توسعه‌ی این فیلم در جز اولویت‌های اصلی کمپانی برادران وارنر محسوب می‌شود. چد وقتی است که شاعات مربوط به بازیگران فیلم قوت زیادی گرفته بودند، یکی از قوی‌ترین این شایعات به بازی مگان فاکس (Megan Fox) در نقش آیوی اشاره داشت.
 
َشایعه: مگان فاکس در Gotham City Sirens بازی خواهد کرد

مارگوت رابی (Margot Robbie) صد در صد برای بار دیگر در نقش هارلی کوئین بازی خواهد کرد. مارگوت رابی در فیلم Suicide Squad «حوخه‌ی انتحار» خیلی خوب عمل کرد و از نکات عالی فیلم محسوب می‌شد و خودش نیز یکی از تهیه کنندگان فیلم Gotham City Sirens محسوب می‌شود. جز این همین موضوع دیگر اطلاعات خاصی از فیلم نداریم، حتی معلوم نیست که آیوی و مت‌وومن صد در صد در فیلم حضور داشته باشند؛ هرچند احتمال دیدن این دو شخصیت بالا هست.

سایت Bleeding Cool باور دارد که مگان فاکس قرار است در نقش آیوی بازی کند. دلیل که این سایت این حرف را می‌زند این است که مگان فاکس چندین کتاب مصور را به طور آنلاین سفارش داده است که شخصیت آیوی در آن‌ها حضور دارد. البته این فقط یک شایعه محسوب می‌شود. مگان فاکس از طرفداران سر سخت کتاب‌های مصور است و حضورش در فیلم‌های Teenage Mutant Ninja Turtles «لاک پشت های نینجا» و Jonah Hex دلیلی بر این ادعا است.با این وجود انتخاب مگان فاکس برای نقش آیوی می‌تواند عالی باشد. آیوی شخصیتی اغوا کننده است که حتی چندین بار نیز بتمن را مسحور خود کرده است پس نیازی به گفتن نیست که مگان فاکس برای این نقش بسیار مناسب است.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج