اولین تیزر Blade Runner
۴۴۵۱۸۲
۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۵
۴۲۷۱
«هریسون فورد» قرار است سال آینده باز هم یکی از نقش‌های قدیمی و معروف خودش را تکرار کند. چند دهه‌ای است که قرار است دنباله‌ی فیلم «بلید رانر» ساخته شود.
وب سایت مجله دیجی کالا: «هریسون فورد» قرار است سال آینده باز هم یکی از نقش‌های قدیمی و معروف خودش را تکرار کند. چند دهه‌ای است که قرار است دنباله‌ی فیلم «بلید رانر» ساخته شود. تا به امروز فقط می‌دانستیم این فیلم Blade Runner 2049 نام دارد و «رایان گازلینگ»، شخصیت اصلی‌اش است. اولین تریلر Blade Runner 2049 منتشر شده است و این تریلر، شگفت‌انگیز است.

اگر بلید رانر را به خاطر داشته باشید، مطمئنا می‌دانید که در این فیلم، هریسون فورد نقش «ریک دکرد» (Rick Deckard) را بازی می‌کند. دکرد به دنبال انسان‌هایی هستند که شبیه‌سازی شده‌اند و واقعی نیستند. ظاهرا رایان گازلینگ هم شغل دکرد را ادامه داده است.

در حالی که قرار بود خود «ریدلی اسکات» دنباله‌ی بلید رانر را بسازد، ساخت این فیلم برای مدت‌ها لغو شد. در حال حاضر، کارگردانی Blade Runner 2049 به دست «دنیس وینوو» (Dennis Villeneuve) افتاده است. وینوو به تازگی فیلم‌های بسیار خوب Sicario و Arrivals را ساخته است؛ در نتیجه انتظارات‌مان از فیلم جدید بلید رانر بسیار بالاست.

می‌توانیم در تیزر کوتاه Blade Runner 2049، عناصر فیلم اصلی را هم ببینیم؛ المان‌هایی مثل بارانی بلند دکرد، محیط‌های تیره و تاریک و هم‌چنین موسیقی الکترونیک بسیار خوب. دوست داشتیم مثل فیلم اصلی، موسیقی Blade Runner 2049 را هم «ونجلیس» بسازد، اما ساخت موسیقی این فیلم به دست «یوهان یوهانسن» افتاده است. یوهانسن موسیقی فیلم‌های «تئوری همه‌چیز»، «سیکاریو» و Arrivals را ساخته است. در نتیجه نگرانی زیادی درباره‌ی موسیقی فیلم نداریم.

می‌توانید در ادامه، اولین تیزر Blade Runner 2049 را ببینید. این فیلم قرار است در ماه مهر سال آینده، اکران شود.
 

 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید. 
 
هریسون فورد بازمی‌گردد؛ اولین تیزر Blade Runner 
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج