تغییرات اساسی در آپدیت جدید Clash Royale
۴۴۵۳۰۸
۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۳
۱۳۹۶
به‌روزرسان کریسمس بازی Clash Royale که افراد زیادی را هم منتظر خودش نگه داشته بود، سرانجام منتشر شد و یکسری تغییرات اساسی در بازی به وجود آورد. در این به‌روزرسان روند بازی تغییر می‌کند و نیروها بهتر از قبل متعادل شده‌اند.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: به‌روزرسان کریسمس بازی Clash Royale که افراد زیادی را هم منتظر خودش نگه داشته بود، سرانجام منتشر شد و یکسری تغییرات اساسی در بازی به وجود آورد. در این به‌روزرسان روند بازی تغییر می‌کند و نیروها بهتر از قبل متعادل شده‌اند.
 
 تغییرات اساسی در به‌روزرسان جدید Clash Royale

یکی از تغییرات اصلی بازی اضافه شدن چالش جدیدی به نام Crown Duel است. البته چند روز بعد هم چالش دیگری با نام Electro Wizard هم در اختیار گیمرها قرار می‌گیرد. در به‌روزرسان جدید هزینه‌ی خرید یکسری از کارت‌ها کمتر می‌شود و شانس به دست آوردن کارت‌های نایاب در بازی هم بیشتر می‌شود.

یک منطقه جنگلی جدید هم به بازی اضافه شده که در اواسط دی ماه در اختیار گیمرها قرار می‌گیرد. چهار کارت جدید به بازی اضافه می‌شود که مدت زمان استفاده از آن‌ها تنها دو هفته خواهد بود. یکسری اتفاقات جدید هم در بازی رخ می‌دهند. به‌طور مثال گیمرها با یکسری چالش‌های مخصوص مواجه می‌شوند. تعادل بین نیروها و کارت‌‌های بازی هم بهتر از قبل شده و اکنون گیمرها با چالش‌های بهتری مواجه می‌شوند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج