کورتوآ در آستانه بازگشت به مادرید
۴۴۶۵۶۷
۰۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۰
۱۸۹۹
دروازه بان سابق اتلتیکو مادرید، مرد شماره یک رئال مادرید خواهد شد؛
دروازه بان سابق تیم فوتبال اتلتیکو مادرید به احتمال زیاد با قرارداد دائمی راهی رئال مادرید خواهد شد.
وبسایت نود: تیبو کورتوآ دروازه بلژیکی چلسی انگلیس که از همان دوره موفقیت آمیز حضورش در تیم همشهری رئال مادرید مورد توجه کهکشانی ها قرار داشت، این روزها کانون توجه رسانه های خبری بوده و شایعات زیادی پیرامون تیم فصل آینده او به گوش می رسد.

دروازه بان ملی پوش بلژیکی با صراحت از تمایل خود برای بازگشت به فوتبال اسپانیا گفت و اظهار داشت که به همه دوستان و هم تیمی هایش در چلسی هم اطلاع داده است که در تابستان آینده راهی سانتیاگو برنابئو و تیم کهکشانی رئال مادرید خواهد شد. کورتوآ در صورت انتقال به رئال مادرید تا سالها می تواند مرد شماره یک تیم اول شهر مادرید باشد. گرچه کادرفنی تیم فوتبال رئال مادرید هنوز هم به کیلور ناواس اعتماد کامل دارد، اما به نظر می رسد که حضور یک دروازه بان مطمئن دیگر برای سفید پوشان شهر مادرید لازم و ضروری باشد.

کورتوآ در آستانه بازگشت به مادرید

Onda Cero گزارش داد که مقامات باشگاه رئال مادرید و کورتوآ صحبت هایی با یکدیگر داشته و در آستانه مذاکرات نهایی برای عقد قرارداد هستند. همچنین منابع خبری مارکا گزارش می دهند که دروازه بان ۲۴ ساله بلژیکی که دوران موفقی را در اتلتیکو مادرید پشت سر گذاشته بود، بار دیگر به شهر مادرید و این بار باشگاه رئال مادرید برخواهد گشت.

البته خود کورتوآ هم هرگز تمایل شدید خود برای بازی در رئال مادرید را پنهان نکرده و در این زمینه بارها به صراحت با هم تیمی های خود صحبت کرده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج