رختخوابی که خودش مرتب می‌شود!
۴۴۸۳۹۹
۰۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۱
۳۳۲۵
یک شرکت کانادایی موفق به طراحی و تولید یک لحاف هوشمند شده که به صورت خودکار بر روی تخت خواب مرتب شده و به حالت اولیه خود برمی‌گردد.
وب سایت امروز آنلاین: یک شرکت کانادایی موفق به طراحی و تولید یک لحاف هوشمند شده که به صورت خودکار بر روی تخت خواب مرتب شده و به حالت اولیه خود برمی‌گردد. این لحاف که Smartduvet نام دارد، برای مرتب شدن خودکار تخت خواب طراحی شده و توسط یک اپلیکیشن همراه کنترل می‌شود.
 
این دستگاه جدید مانند یک لایه ورقه‌ای شکل است که بین لحاف و ملحفه لحاف قرار می‌گیرد. هنگامی که این لایه فعال می‌شود، متورم شده و لحاف را به موقعیت اولیه خود باز می‌گرداند.
 
 رختخوابی که خودش مرتب می‌شود!

این لایه باد شونده که از مواد سبک وزن تشکیل شده، به راحتی برداشته شده یا جایگزین می‌شود.
 
رختخوابی که خودش مرتب می‌شود! 
 
این سیستم هوشمند دارای یک دستگاه دمنده است که این لایه را باد می‌کند.
 
رختخوابی که خودش مرتب می‌شود!

همچنین این رختخواب هوشمند دارای یک قطعه سخت افزاری الکترونیکی بوده که این فناوری را به گوشی هوشمند کاربر متصل می‌کند. در حال حاضر اپلیکیشن همراه این فناوری برای سیستم‌های عامل اندروید و iOS در دسترس است.
 
 رختخوابی که خودش مرتب می‌شود!

این فناوری جدید در اندازه‌های تک نفره، دو نفره، کوچک و بزرگ موجود است. این کمپانی کانادایی در حال حاصر محصول خود را برای جمع آوری منابع مالی بر روی وبسایت کیک استارتر قرار داده و قیمت اولیه آن ۲۶۹ دلار است. اگر همه چیز طبق برنامه ریزی پیش برود این فناوری تا ماه می سال ۲۰۱۷ روانه بازار خواهد شد.
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
هنر کشیدن نقاشی بدون برداشتن قلم از روی کاغذ 
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج