جاذبه های گردشگری ترسناک جهان +عکس
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ادیب_3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
ادیب_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۴۴۸۶۵
۲۰ فروردين ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۷
۱۸۳۰۶
چرا تماشای مکان های ترسناک و نبش قبر مردگان برای انسان ها تا این اندازه هیجان انگیز است. شاید به این دلیل که رفتن به این مکان ها همچون تماشای یک فیلم ترسناک و پرهیجان است.
 
 
 
 
 برترین ها: این کلیساها، سردابه ها، دخمه ها، موزه ها و صحنه های جنایت ترسناک، حتی بازدیدکننده های با دل و جرات را نیز به وحشت می اندازند. 

با قدم گذاشتن به داخل کلیسای استخوان های کشور پرتغال، نخستین چیزی که متوجه می شوید این است که با بقایای حدود 5 هزار نفر که در طول تاریخ از بین رفته اند، احاطه شده اید. هیچ راه فراری از میان این استخوان ها وجود ندارد – آنها در همه جای این کلیسا پراکنده هستند و به هر طرف که نگاه کنید یکی از آنها را می بینید.

این کلیسایی که به قبرستان تبدیل شده است، منحصر به فرد نیست. این مکان های وحشتناک با اقرار به میرا بودن انسان، هرساله  گردشگران بیشماری را از سراسر جهان به سمت خود جذب و ثابت می کنند که از مرگ گریزی نیست.

چرا تماشای مکان های ترسناک و نبش قبر مردگان برای انسان ها تا این اندازه هیجان انگیز است. شاید به این دلیل که رفتن به این مکان ها همچون تماشای یک فیلم ترسناک و پرهیجان است. به طور مثال، رفتن به کلیسای مردگان در جمهوری چک که در فاصله  90 دقیقه ای از شهر پراگ قرار دارد، بسیار جالب و ترسناک است. تصور کنید وارد کلیسایی مربوط به قرن 15 میلادی بشوید و شاهد استخوان های 40 هزار انسان باشید. آیا حاضرید شب را تنهایی در آنجا سپری کنید؟  مسلما نه!

برای آشنایی با ترسناک ترین جاذبه های دنیا با ما همراه باشید.1. چاپلا دو اوسوس – ایوورا، پرتغال

کلیسای سلطنتی سنت فرانسیس در یکی از روستاهای بسیار زیبای پرتغال به نام ایوورا قرار دارد و از بیرون همچون یک عبادتگاه مذهبی معمولی دیده می شود. اما این فقط ظاهر قضیه است. داخل این کلیسا نیایشگاه  چاپلا دو اوسوس به معنای عبادتگاه استخوان ها قرار دارد. به دلیل کمبود جا برای دفن مرده ها، صومعه نشین های تلاشمند در قرن 16 میلادی، اجساد حدود 5 هزار مرده را به عبادتگاه مقدس کلیسا آورده و همچون مارتا استوارت، فضای آنجا را با استخوان های این اجساد تزئین کرده اند.

وحشت اصلی: دو جنازه پوسیده از مردی ناشناس و کودکی کوچک به طور بی ثباتی از طناب آویزان هستند.

2. موزه شکنجه – آمستردام

در این موزه  کوچک، وسایل شکنجه  تاریخی به نمایش گذاشته شده است و تماشای آن برای افراد نازک نارنجی و زیاده حساس توصیه نمی شود. فقط طرفداران جانورخویی و وحشیگری های قرون وسطی می توانند دستگاه های شکنجه شکستن جمجه سر، پاره کردن مفاصل دست و پا و دستگاه های کشتار همچون گیوتین را ببینند.

وحشت اصلی: نمایش آویزان بودن  یک مرد عریان  از قوزک پا همچون گوشت های قصابی و بردیدن بدن او از وسط با اره برقی وحشتناک ترین اثری است که در این موزه وجود دارد.

3. مکان تاریخی درگاه آرتور - تاسمانیا

این مکان استرالیایی متعلق به قرن 19 میلادی، زمانی محل زندگی هزاران مجرم تبهکار و خطرناکی بوده است که به «جهنم زمین» تبعید می شدند. کالبدشکافی اتاق های این ساختمان شاهدی بر این موضوع است. موقعیت های ترسناک، کتک های وحشیانه، تنهایی و انزوا در تاریکی و سلول های نمور همه دلیلی برای مرگ حدود 2 هزار نفر در اینجا بوده است. این داستان غم انگیز به آوریل سال 1996 میلادی بازمی گردد، هنگامی که  یک آدمکش حرفه ای با اسلحه 35 نفر رابه قتل رساند و این بزرگ ترین قتل دسته جمعی این کشور تا به این زمان است.

وحشت اصلی: گاهی گزارش می شود که در این مکان ارواح دیده می شود که البته برای مجرمان نیست بلکه برای یک زن و کودک اوست.

4. موزه مرگ – هالیوود

این موزه ناراحت کننده محلی برای نمایش قتل و تشریح اجساد، وسایل قتل، عکس هایی از تصادف های وحشت انگیز، صحنه جرم های مشهور و قطع سر Bluebeard (¬شخصيت‌ داستان‌ افسانه‌اى كه‌ پى‌در پى‌ با زن‌ها ازدواج‌ مى‌كرد و آنها را مى‌كشت‌) با گیوتین است.

وحشت اصلی: گردش در این موزه چندش آور فقط یک ساعت طول می کشد اما تماشای تصاویر کالبدشکافی و تجزیه اجساد به این زمان می افزاید و وحشت بدی در دل بیننده ایجاد می کند.

5. موزه مومیایی ها – مکزیک

در این موزه گواناجوئاتو حدود 111 مومیایی نبش قبر شده از معبد سانتا پائولا در خلال سال های 1865 تا 1989 میلادی نگهداری و حفاظت می شود. چهره های این مومیایی ها بسیار ترسناک هستند – بسیاری از آنها گویا در حال فریاد کشیدن و بیان کلمه «نه» هستند و مشت های گره شده آنها از زیر لباس های پاره و مندرسشان بیرون زده است. این موزه همچون اتاق آماده سازی فیلم های زامبی است.

وحشت اصلی: این مومیایی های کوچک، لباس های محلی و سنتی به تن دارند.

6. خانه وحشت وینچستر – سن حوزه – کالیفرنیا

برای سارا وینچستر 32 سال طول کشید تا این عمارت سلطنتی مارپیچی  160 اتاقه را بسازد. ایده این کار در نشستی که به یادبود افرادی که بر اثر گلوله تفنگ های وینچستر جان خود را از دست داده بود، به ذهن او خطور کرد. این عمارت 2 هزار در، 10 هزار پنجره، 47 شومینه، 47 راه پله و دست کم سه روح سرگردان دارد. راهروها و راه پله های مارپیچ این عمارت به گونه ای طراحی شده اند که توهم دیدن شبح و روح را در انسان افزیش می دهد.

وحشت اصلی: بازدیدکننده هایی که شب ا این عمارت دیدن می کنند، صداهای را می شنوند و شاهد حرکت نور و چرخش دستگیره های در و دیگر فعالیت ها ارواح گونه هستند.

7. دخمه های کاپوچین ها – سیسیلی

شاید بندر پالرمو زادگاه مافیا باشد اما مردم این شهر تنها مسایل عجیب و غریب و وحشتناک این شهر نیستند. در زیر خیابان های پالرمو، مجموعه ای از 8 هزار جسد مومیایی شده که با بهترین لباس های خود دفن شده اند، نگهداری می شود. منظره جهنمی فراموش نشدنی از این پوست و استخوان هایی که زمانی راهب، شاعر، باکره  و مردم عادی بوده اند، چیزی نیست که به راحتی بتوان از کنار آن گذشت.

وحشت اصلی: «زیبای خفته» وحشتناک ترین بخش این موزه است: روزالینا لومبارد دو ساله که در سال 1920 میلادی مرده است، بدنش به طور صحیح و کامل در این موزه نمایش داده می شود.

8. غار اکتون تونیچیل مکنال – بیلیز

افراد شجاعی که به بازدید از این مکان باستان شناسی تمایل بسیاری دارند باید پیاده به همراه یک راهنما به آنجا بروند. این مسیر ابتدا با شنا در عمق تا زانوی آب های فوق العاده سرد و قیرگون شروع می شود. توصیه می کنیم افرادی که قوه تخیل بالایی دارند به این مکان نروند. قوم مایان ها برای مراسم مذهبی خود انسان های بیشماری را در این غار قربانی می کردند و اسکلت های باقی مانده دلیلی بر اثبات این ادعا است. از جمله اسکلت ها باید به استخوان های دختر نوجوانی به نام کریستال میدن اشاره کرد.

وحشت اصلی: اگر خفاش ها و عنکبوت های موجود در این غار شما را نترسانند، کاسه های سرامیکی قدیمی موجود در آنجا که سوراخ های مرگ دارند و قبلا برای مراسم مذهبی قربانی انسان های بی گناه و ریختن خونشان به کار می رفته است، ترسی بر دل بیننده می اندازند.

9. استخوانگاه سدلک – جمهوری چک

با قدم گذاشتن در این گلیسای گوتیک متعلق به قرن 15 میلادی که در کوتنا هورا در فاصله 90 دقیقه ای از پراگ واقع شده است، نخستین چیزی که به ذهنتان می رسد، خالق آن است: فرانتیسک رینت که مدرک طراحی خود را از دانشگاه هادس گرفته است. عبادتگاه زیرزمین این کلیسا شامل 40 هزار اسکلت است که به طور تزئینی در لوسترهای و چلچراغ ها کار شده اند و نمای مخوفی به آن بخشیده اند.

وحشت اصلی: حلقه ای از جمجمه هایی با چشم های توخالی از سقف گنبدی این کلیسا آویزان است و هرم استخوانی ساخته شده از 40 هزار اسکلت منظره دیگری از این کلیسای مخوف هستند.

10. موزه ماتر – فیلادلفیا

در همکاری با کالج فیزیک فیلادلفیا با سال ها سابقه، این موزه به گونه ای مدیریت می شود که خاص، شوک آور و چندش آور باشد. وقایع نامه این موزه مملو از وقایع غیرمعمول و بیماری هایی است که گوشت و پوست انسان را نابود کرده اند. نمایش های این موزه شامل دست های قانقاریایی، استخوان های سوراخ سفلیسی، کبدهای بیمار و روده های بزرگ و 18 کیلوگرمی است. اسکلت های عظیم الجثه، دوقلوهای به هم چسبیده نارس و کوتوله بعلاوه بخش های بریده شده مغز انسان همه در این موزه چندش آور نمایش داده می شوند.

وحشت اصلی: صابون باقی مانده از قرن 19 میلادی که به ماده صابون مانندی تبدیل شده است و «لاش پیه» - ماده‌ى چرب‌ و موم‌ مانندى كه‌ در اجساد مانده‌ در رطوبت‌ ايجاد مى‌شود - نامیده می شود.
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1392/01/20
مطلبتون قشنگ بود افرین به کسی که جمع اوریش کرده.
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1392/01/23
جالب بودن،مرسيييييي
Iran, Islamic Republic of
00:04 - 1392/01/24
محله های کرمانشاه یادتون رفت
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1392/01/24
من از اسكلت زياد نمي‌ترسم اما از روح...
واي.......................
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1392/01/25
خيلي باحال بود.دستون درد نكنه.اگه دختر خاله هامو ببرم اينجور جاها مطمئن باشين زنده نميان بيرون ;)
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1392/02/07
عالی بودن ما فناپذیریم
Australia
16:29 - 1392/02/21
to aks ke ziyad tarsnak nabodan hala berim az nazdik bebinim chi mishe .
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1395/04/08
این چیزا فقط چندش اورو دردناکن ترسناک میخوای برو تو کار جن راستی باید هم آن بودم از قسمتای اصلی نبودن
دروغ خیلی خیلی ممنون
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
تنورستان_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
اورانوس_فوتر2
دکتر آزاد خواه_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیان طب - فوتر