کمالوند: حسن ختام خوبی داشتیم
۴۴۹۱۷۶
۰۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۸
۹۹۴ 
سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز گفت: در مجموع نیم فصل خوبی را پشت سر گذاشتیم، اما انتظار شخص خودم بیشتر از این بود.
خبرگزاری فارس: فراز کمالوند بعد از پیروزی تیمش برابر صنعت نفت آبادان اظهار داشت: بازی خوبی در آبادان انجام دادیم. صنعت نفت تیم خوبی است و مقابل ما هم بازی جانانه‌ای انجام داد. باید بگویم که این پیروزی برای ما با ارزشمند و حائز اهمیت بود. چرا که جایگاه مان در میانه جدول را مستحکم کرد و این فرصت را برای ما ایجاد کرد تا با یک همت خود را به رده‌های بالای جدول برسانیم.

سرمربی گسترش تبریز گفت: ما با تیم سوم جدول که ذوب آهن باشد تنها ۵ امتیاز فاصله داریم و با تیم پنجم فقط سه امتیاز. این نشان می‌دهد که گسترش لیاقت و پتانسیل مکان‌های بالاتر از این در جدول را هم دارد.

کمالوند در خصوص نقل و انتقالات نیم فصلی تیمش خاطرنشان ساخت: بازیکنان خوب ما از تیم‌های دیگر لیگ برتری پیشنهاداتی دارند و گمان می‌رود که خودشان هم بی میل به جابجایی نباشند. اما آنها باید بدانندکه تحت قرارداد باشگاه گسترش هستند و شخصا نمی‌توانند در مورد نقل و انتقال شان تصمیم بگیرند.

وی افزود: تازه امروز بازی های ما تمام شده و من خودم یکی دو روز استراحت می کنم و بعد در خصوص خروجی و ورودی‌های مان تصمیم گیری خواهیم کرد. اما تیم ما هم مثل همه تیم های دیگر برای ترمیم و بهبود شرایطش در نقل و انتقالات زمستانی فعال خواهد بود.

کمالوند در خصوص ترمیم نقاط ضعف تیمش گفت: قطعا ما نقاط ضعفی هم داشتیم که اگر غیر از این بود الان در صدر جدول بودیم. باید برای تقویت تیم از فرصت نیم فصل نهایت استفاده را ببریم.

سرمربی آبی پوشان تبریزی بیان داشت: حسن ختام خوبی برای نیم فصل اول داشتیم و ان‌شاءاله در نیم فصل دوم حتما تیم بهتری نسبت به نیم فصل اول خواهیم داشت و با جمع آوری امتیازات بیشتر این تیم را در رده های بالایی جدول مشاهده می کنیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج