روی هم چیدن سکه ها به شیوه‌ای باورنکردنی
۴۴۹۴۵۵
۰۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷
۳۳۲۴
احتمالا روی هم چیدن سکه ها و بازی با آنها، یکی از تفریحات جذاب بسیاری از شما در دوران کودکی بوده است. تلاش و تمرکز برای ساخت یک برج، یک ستون یا هر چیز دیگر با روی هم چیدن سکه ها، می‌تواند ذهن هر کودکی را به چالش بکشد.
وب سایت گجت نیوز: احتمالا روی هم چیدن سکه ها و بازی با آنها، یکی از تفریحات جذاب بسیاری از شما در دوران کودکی بوده است. تلاش و تمرکز برای ساخت یک برج، یک ستون یا هر چیز دیگر با روی هم چیدن سکه ها، می‌تواند ذهن هر کودکی را به چالش بکشد.
 
اما تصور می‌کنید حالا که بسیاری از ما دیگر آن کودک قدیمی نیستیم، می‌توانیم چیزی شبیه به تصویر قرارگرفته را درست کنیم؟

اگرچه قرار دادن سکه‌ها روی هم به این شکل می‌تواند غیرممکن باشد، اما هنرمندی ژاپنی با نام کاربری "Thumb Tani” در شبکه اجتماعی توییتر، با انتشار عکس‌ها و ویدیوهای مختلف، توانایی خود در روی هم چیدن سکه ها به شیوه‌ای باورنکردنی را به تصویر کشیده و تمام غیر ممکن‌های دوران کودکی را ممکن کرده است.

شاید کمی عجیب باشد اما به‌نظر جاذبه زمین، تاثیری بر سازه‌های این هنرمند ژاپنی ندارد. بدون شک قرار دادن حتی دو سکه روی هم به‌شکل ایستاده کار سختی‌ست و احتمالا بسیاری از شما هم نتوانید این کار را انجام دهید.
 
اما Thumb Tani با طرح‌های پیچیده و در هم قفل‌شده، تلاش دارد تا جاه‌طلبی خود در خلق سازه‌های غیرممکن را به رخ دیگر افراد کشد!
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
هنر کشیدن نقاشی بدون برداشتن قلم از روی کاغذ
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج