ساخت آیفون 5 اینچی با دوربین دوگانه عمودی
۴۴۹۹۲۴
۰۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۷
۱۴۳۵
تا رونمایی آیفون‌های بعدی اپل زمانی درازی در پیش رو داریم،‌ اما بازار شایعات آیفون‌های بعدی از هم اکنون داغ است و گفته می‌شود ممکن است یکی از این آیفون‌ها، صفحه‌نمایشی ۵ اینچی داشته باشد و از دوربین دوگانه عمودی بهره بگیرد.
وب سایت فارنت - محمد کاملان: تا رونمایی آیفون‌های بعدی اپل زمانی درازی در پیش رو داریم،‌ اما بازار شایعات آیفون‌های بعدی از هم اکنون داغ است و گفته می‌شود ممکن است یکی از این آیفون‌ها، صفحه‌نمایشی ۵ اینچی داشته باشد و از دوربین دوگانه عمودی بهره بگیرد.
 
 اپل یک آیفون ۵ اینچی با دوربین دوگانه عمودی عرضه خواهد کرد

سال ۲۰۱۷ سال مهمی برای آیفون‌های اپل به حساب می‌آید و طرفداران اپل انتظار دارند شاهد رونمایی چند آیفون مختلف از جانب اپل باشند، اکنون نیز شایعاتی از منابع آگاه ژاپنی به گوش می‌رسد که بر  اساس این شایعات ممکن است یکی از آیفون‌های ۲۰۱۷ اپل صفحه‌نمایشی ۵ اینچی داشته باشد و از دوربین دوگانه عمودی بهره بگیرد.

بر اساس این گزارش منتشر شده، این گوشی آیفون به لحاظ سخت‌افزاری، شباهت‌های زیادی به آیفون 7s و 7s plus دارد. همان‌‌گونه که اشاره شد، انتظار می‌رود در این گوشی شاهد دوربین دوگانه‌ای نظیر آنچه در آیفون 7s plus بودیم، باشیم، اما جالب اینجاست که این دوربین در آیفون ۵ اینچی بعدی اپل به صورت عمودی تعبیه خواهد شد.

به غیر از مواردی که به آن اشاره شد، آیفون ۵ اینچی مرموز اپل از امکانات چشم‌گیر دیگری بهره نمی‌گیرد و در واقع می‌توان گفت این گوشی، نسخه‌ای بازسازی شده از آیفون 7s و 7s plus خواهد بود. طرفداران آیفون‌های اپل به‌ خوبی می‌دانند که این اولین باری نیست که شایعه وجود آیفون ۵ اینچی به گوش می‌خورد. چند ماه پیش نیز شایعه‌ای در اینترنت در خصوص آیفون ۵ اینچی اپل در فضای اینترنت دست‌به‌دست شد. بر اساس این شایعه گفته می‌شد که در قاب آیفون‌های بعدی ممکن است از شیشه استفاده شود. در آن زمان شاهد خبرهایی مبنی بر عزم اپل برای تولید یک گوشی آیفون ۵.۸ اینچی نیز بودیم.

همان‌گونه که اشاره شد در خصوص آیفون ۵ اینچی اپل اطلاعات زیادی به‌ بیرون درز پیدا نکرده است، اما با توجه به سابقه‌ای که از اپل سراغ داریم انتظار می‌رود این آیفون جدید به‌لحاظ طراحی شاهد تغییرات زیادی نباشد و بیشتر شاهد تغییرات سخت‌افزاری داخل گوشی باشیم. البته به این نکته نیز باید اشاره کرد که اپل در طراحی آیفون‌های اخیر خود تغییر چندانی را ایجاد نکرده است و این امر باعث شده تا توقع کاربران آیفون بالا رود و در آیفون‌های ۲۰۱۷ انتظار تغییرات اساسی در طراحی را داشته باشند.

با این حساب استفاده از شیشه در طراحی بدنه آیفون ۸ محتمل به‌نظر می‌رسد، در کنار این امر احتمال می‌رود شاهد ویژگی شارژ وایرلس و صفحه‌نمایش OLED نیز در آیفون ۸ باشیم.

در مجموع باید گفت هنوز تا پاییز سال آینده و زمان رونمایی آیفون‌های ۸ اپل فرصت زیادی باقی مانده است و بدون شک تا آن زمان شاهد اخبار بیشتری از برنامه‌های اپل در خصوص آیفون‌های بعدی این شرکت خواهیم بود.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج