انتخابات ریاست جمهوری 92 در «پایتخت 2»
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
استخدام_1
دکتر استرکی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
استخدام_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۴۵۰۳۳
۱۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۹
۸۱۲۷
سيروس مقدم با تأکيد بر اينکه قرارست سريال”پايتخت2" صداي مردم را به مسئولان برساند، تصريح کرد در اين اثر درباره انتخابات 92 هم حرف مي‌زنيم ولي نه خيلي مستقيم.
خبرگزاری مهر: سيروس مقدم با تأکيد بر اينکه قرارست سريال”پايتخت2" صداي مردم را به مسئولان برساند، تصريح کرد در اين اثر درباره انتخابات 92 هم حرف مي‌زنيم ولي نه خيلي مستقيم.

سيروس مقدم کارگردان”پايتخت" درباره پايان‌بندي اين سريال نوروزي که اين روزها دومين سري آن ساخته مي‌شود به مهر گفت: پايان سريال نسبت به متن اوليه هيچ تغييري نمي‌کند چون از همين حالا معلوم است.

 گنبد و گلدسته سريال که نذر يکي از زنان خانه سالمندان است بايد در مسجدي در قشم، برپا شود و پايان قصه همين است.وي افزود: با اين حال کار ما به شدت به‌روز است و مطمئن باشيد اگر فردا در روزنامه خبري بخوانيم که به درد قصه بخورد، آن را در کار مي‌گنجانيم.

مثلا در”چک برگشتي" ما از موضوع بازي استقلال و پرسپوليس استفاده کرديم و شب هم روي آنتن رفت و همه شوکه شدند.اين کارگردان پيشکسوت تلويزيون تصريح کرد: اين بار هم همينطور است. ممکن است با مسايل، حوادث، رويدادها و خبرهاي جالبي روبه‌رو شويم که آنها را وارد قصه کنيم.

اين ذات و خاصيت قصه‌هاي رئال و اجتماعي است.مقدم با بيان اينکه بحث”پايتخت2" مهاجرت و مسايل مربوط به آن نيست، يادآور شد: در اين سريال ايجاد همبستگي، همدلي و وحدت بين مردم کشوري به اسم ايران مدنظرمان است که داراي يک دين، زبان و آداب و اعتقادات مشترک هستند.در واقع با حمل اين گل‌دسته از شمال ايران به يک منطقه محروم در يک جزيره دورافتاده، موضوعات مدنظر ما به بار مي‌نشيند و پيام کار ما اين است.وي درباره تفاوت شخصيت‌پردازي‌ها در اين سريال در مقايسه با سري اول آن توضيح داد: اعضاي اين خانواده همان افراد سري اول سريال هستند. هنوز وقتي پاي باباپنجعلي درد مي‌گيرد نقي ماساژش مي‌دهد و به پايش روغن مي‌مالد، احترام او به همسرش هما هم مثل هميشه است.

سازنده بيش از 20 سريال تلويزيوني ادامه داد: چيزي که به اين سري اضافه شده و به درد امروز جامعه مي‌خورد، اين است که نقي و خانواده‌اش زادگاهشان را که جايي خوش و خرم و سرسبز است، ترک مي‌کنند و به سمت سرزمين‌هايي که نمي‌شناسند راه مي‌افتند.

در اين مسير با سختي‌ها و مرارت‌هايي روبه‌رو مي‌شوند که نه تنها باعث جدا شدن آنها از هم يا ايجاد بحران در خانواده نشده بلکه آنها را با يکديگر همدل‌تر و صميمي‌تر مي‌کند و باعث مي‌شود بيشتر از قبل خصوصيت‌هاي اخلاقي يکديگر را بشناسند.

مقدم در پاسخ به اينکه آيا با توجه به برگزاري انتخابات در سال 92”پايتخت2" به اين موضوع نيز مي‌پردازد يا خير، جواب مثبت داد و اظهار کرد: بله به اين موضوع اگرچه نه خيلي مستقيم اما به نوعي خواهيم پرداخت. بحث شوراها، مشکلات و گراني‌ها را نيز مطرح خواهيم کرد تا صداي مردم را به مسئولان برسانيم. البته سعي کرده‌ايم اين امر گل‌درشت نباشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آف دکور _فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آف دکور _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان