ژاوی: مادرید همیشه یک تیم بزرگ است
۴۵۰۹۸۲
۰۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۳
۱۲۲۲
ستاره سال‌های نه چندان دور تیم فوتبال بارسلونا گفت: به عقیده من مادرید همیشه یک تیم بزرگ است و نباید این واقعیت را فراموش کنیم.
خبرگزاری فارس: ژاوی ارناندس بازیکن مردمی و موفق تیم فوتبال السد در نشست خبری پس از شکست تیم ملی فوتبال کاتالونیا برابر تونس گفت: به هر حال تیم ملی کاتالونیا یک تیم منسجم که در طول سال مدام در حال تمرین باشد، نیست، دو هفته مانده به یک بازی همه دور هم جمع می‌شوند و این معنا ندارد، اگر قرار باشد این‌گونه تیم ملی داشته باشیم بهتر است منحل شود.

وی درباره لالیگا و وضعیت بارسلونا در جدول ادامه داد: رسیدن به صدر جدول برای بارسلونا کار پیچیده‌ای نیست، رئال مادرید هم تیمی نیست که قرار باشد همه بازی‌های باقیمانده از فصل را با پیروزی پشت سر بگذارد. البته نباید فراموش کنیم که مادرید همیشه یک تیم بزرگ است و این یک باور قدیمی است که رئال مادرید همیشه مدعی قهرمانی است. بارسلونا همیشه بایدد مراقب این حریف قدیمی باشد.

ژاوی افزود: تیم ملی کاتالونیا باید از سوی فیفا به رسمیت شناخته شود، اگر این اتفاق رخ دهد برای کمک بیشتر به این تیم لحظه‌ای درنگ نخواهم کرد. از بازی که پشت سرش هشدار و تهدید و تهمت باشد، خوشم نمی‌آید. به احترام مردم آمدم و در این بازی حضور پیدا کردم.

ژاوی درباره احتمال مربیگری در بارسلونا گفت: بارسلونا خانه من است، مربیگری در تیم اصلی بارسلونا؟ چرا که نه، شاید فردا شاید هم چند سال دیگر، در هر حال عجله‌ای ندارم، من اکنون بازیکن السد هستم نه یک بازنشسته که به فکر بقیه عمر ورزشی خود باشد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج