تهمینه میلانی: آمدن روحانی فشار بیشتری به ما وارد کرد
۴۵۳۴۱۵
۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۳
۴۳۰۴ 
تهمینه میلانی کارگردان دو زن و نیمه پنهان نوشت: «تا روزی که مردم به صورت واقعی در امور مختلف و اتفاقات مهم کشور مشارکت داده نشوند، چه یک زن کاندیدای ریاست‌جمهوری باشد و چه یک مرد، فرق خاصی وجود ندارد.
وب سایت سینما روزان: تهمینه میلانی کارگردان دو زن و نیمه پنهان نوشت: «تا روزی که مردم به صورت واقعی در امور مختلف و اتفاقات مهم کشور مشارکت داده نشوند، چه یک زن کاندیدای ریاست‌جمهوری باشد و چه یک مرد، فرق خاصی وجود ندارد. ممکن بود با مشارکت‌دادن مردم در امور مهم، امیدواری برای بهبود اوضاع به وجود بیاید، اما من این مشارکت و میل برای شریک‌کردن مردم در امور جاری کشور را حس نمی‌کنم که بخواهم برای انتخابات آینده برنامه‌ریزی داشته باشم. روحانی امید اغلب مردم بود.
 
ادعا و تحلیل تهمینه میلانی کارگردان سینما از انتخابات پیش رو: «آمدن روحانی فشار بیشتری به ما وارد کرد، و جلب مشارکت مردمی در انتخابات پیش رو، مشکل خواهد بود» 
 
آمدن ایشان لااقل در حوزه فرهنگ و هنر، مشکلات و فشارهای بیشتری را به ما وارد کرد و امروز من به ‌عنوان عضوی از جامعه، همان حسی را نسبت به انتخابات پیش‌ِرو دارم که بسیاری دیگر دارند. جلب مشارکت عمومی مشکل است و فکر می‌کنم هرروز هم سخت‌تر خواهد شد.»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج