تلویزیون هایی به باریکی یک کاغذ آمدند
۴۵۳۴۷۸
۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۴
۴۲۲۵
شرکت ال جی، بزرگترین تولید کننده پنل های OLED در جهان، در سال گذشته برای نخستین بار پرده از یک فناوری مبتنی بر OLED برداشت؛ تلویزیون هایی که به مانند یک ورق کاغذ هستند و علاوه بر ویژگی تلویزیون، می توانند در مصارف آموزشی و تجاری نیز مورد بهره برداری قرار گیرند.
مجله سخت افزار: شرکت ال جی، بزرگترین تولید کننده پنل های OLED در جهان، در سال گذشته برای نخستین بار پرده از یک فناوری مبتنی بر OLED برداشت؛ تلویزیون هایی که به مانند یک ورق کاغذ هستند و علاوه بر ویژگی تلویزیون، می توانند در مصارف آموزشی و تجاری نیز مورد بهره برداری قرار گیرند.
 
 تلویزیون های به باریکی یک کاغذ آمدند
 
شایعاتی مبنی بر معرفی آنها در نمایشگاه CES 2016 بود، با این وجود این نمایشگرها هیچگاه به طور رسمی رونمایی نشده و وارد بازار نیز نشدند. اما آخرین اخبار حاصل از کمپانی کره ای LG نشان می دهد که این نمایشگرها در نمایشگاه CES 2017 معرفی و حتی به بازارهای خرید و فروش وارد خواهند شد. این تلویزیون ها با نام Wallpaper TV شناخته خواهند شد و یک مدل جدید به عنوان اولین سری از آنها آماده عرضه بازار است که W7 نام دارد.
 
 تلویزیون های به باریکی یک کاغذ آمدند

تلویزیون های Wallpaper TV به ضخامت یک کارت اعتباری بوده و توسط آهن رباهایی که در اطراف آن تعبیه شده است، به یک براکت دیواری متصل می گردد. نسخه 55 اینچی آن نزدیک به 1 میلی متر ضخامت و 2 کیلوگرم وزن دارد. در چشم انداز ال جی مدل های 65 و 75 اینچی از این محصول نیز قرار دارند. در حال حاضر مشخصات فنی و قیمت گذاری تلویزیون های Wallpaper TV تا نمایشگاه CES 2017 مسکوت خواهد ماند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج