بورنموث 3 - 3 آرسنال؛ بازگشت از اوج ناامیدی
۴۵۴۷۰۳
۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۳
۳۱۲۸
دو تیم از هفته بیستم لیگ برتر انگلیس به مصاف یکدیگر رفتند.
 وبسایت نود: دو تیم چهارم و نهم جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس در حالی به مصاف یکدیگر خواهند رفت که آرسنال برای بازگشت به رتبه سوم جدول نیاز مبرم به پیروزی در این دیدار دارد. با توجه به نزدیک بودن امتیازات تیم های دوم تا پنجم جدول لیگ برتر انگلیس آرسنال این فرصت را دارد تا با پیروزی در این دیدار به مقام سوم و اختلاف یک امتیازی لیورپول، تیم دوم جدول برسد. توپچی ها در صورتیکه در این دیدار به پیروزی نرسند و تاتنهام در بازی فردا مقابل چلسی به پیروزی برسد، تا رتبه پنجم جدول سقوط خواهد کرد بدین ترتیب به نظر می رسد شاگردان آرسن ونگر برای صعود به رتبه سوم جدول پا به میدان خواهند گذاشت.

بورنموث: بوروک - فرانسیس - کوک - آکه - دانیلز - آرتر - گاسلینگ - استانیسلاس - کینگ - فریزر - ویلسون

آرسنال: چک - بیرین - موستافی - کوشیلنی - مونریال - کوکلین - ژاکا - رمزی - سانچز - ایووبی - ژیرو

دو تیم این دیدار را به شکلی متعادل آغاز کردند ولی تیم صاحب خانه برتری نسبی به توپچی ها داشتند. هر دو تیم موقعیت های نصفه و نیمه ای داشتند که موفق نشدند از آنها استفاده کنند.

دقیقه۱۷: پاس در عمق بازیکنان بورنموث برای دنیلز این بازیکن را در موقعیتی مناسب قرار داد، دنیلز با تو سر توپی زیبا بیرین را از پیش رو برداشت و با چک تک به تک شد و نخستین گل این دیدار را به ثمر رساند.

دقیقه ۲۰: برخوردی که ژاکا در گوشه محوطه جریمه با فریسر داشت باعث شد داور اعلام پنالتی کند و ویلسون دومین گل این دیدار را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند.
در ادامه آرسنال باز هم موفق نشد فوتبالش را بر حریف دیکته کند تا باز هم بورنموث حملات زهرداری روی دروازه توپچی ها ترتیب دهد.

دقیقه ۴۷: ضربه خطرناک استانیسلاس از پشت محوطه جریمه با فاصله کمی از کنار دروازه آرسنال به بیرون رفت.

نیمه نخست این دیدار با برتری همه جانبه بورنموث همراه بود و توپچی ها حرفی برای گفتن در این نیمه از دیدار نداشتند.

بورنموث 3 - 3 آرسنال؛ بازگشت از اوج ناامیدی

آرسنال نیمه دوم را هجومی آغاز کرد، این تیم با هدف بازگشت به بازی پا به نیمه دوم گذاشت اما حملات این تیم به اندازه کافی زهر دار نبودند تا پس از ده دقیقه عطش توپچی ها از بین برود و این فرصت به بازیکنان صاحب خانه داده شود که موقعیت هایی ایجاد کنند. بورنموث در دقیقه ۵۴ گل سوم خود را زد اما داور آن گل را به دلیل هند مردود اعلام کرد.

دقیقه ۵۸: ارسال در عمق بازیکنان بورنموث با اشتباه بیرین فرصت مناسبی را در اختیار فریسر قرار داد، این بازیکن با فرصت طلبی موفق شد گل سوم بورنموث را به ثمر برساند.

دقیقه ۷۰: آرسنال موفق شد یکی از گل ها را جبران کند، ژیرو روی ارسال کوکلین تاثیر گذاشت تا سانچز بدون مزاحم صاحب توپ شود و گل نخست آرسنال را به ثمر برساند.

دقیقه ۷۵: پاس در عمق زیبای ژیرو با ضربه تماشایی پرز همراه شد تا توپچی ها به گل دوم خود در این دیدار دست یابند.
در ادامه آرسنال سراسر حمله شد، دقیقه ۸۲ فرانسیس نیز اخراج شد تا آرسنال شرایط بهتری داشته باشد.

دقیقه ۹۲: ارسال ژاکا  برای ژیرو موقعیت خوبی در اختیار او قرار داد و او موفق شد گل سوم و تساوی بخش توپچی ها را به ثمر برساند.

بورنموث 3 - 3 آرسنال؛ بازگشت از اوج ناامیدی
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج