دله‌علی؛ این پسر بااستعداد انگلیسی‌ها
۴۵۵۶۷۱
۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۹
۵۶۳۶
شب گذشته در دیداری حساس و زیبا، تاتنهام توانست نوار ۱۳ پیروزی متوالی چلسی را پاره کرده تا تمام رقیبان لیگ جزیره نفسی راحت بکشند. آبی‌پوش‌ها اکنون با تیم دوم تنها ۵ امتیاز فاصله دارند.
خبرگزاری فارس: این فصل «دله علی» در انگلیس غوغا به پا کرده و نقل محافل فوتبالی این کشور شده است.

 دله‌علی؛ این پسر بااستعداد انگلیسی‌ها
 
از «جیمی ردنپ»، ستاره سابق لیورپولی‌ها و کارشناس کنونی فوتبال گرفته که وی را بازیکنی باارزش برای تاتنهام دانست تا خود مائوریتسیو پوچتینو،کسی که بیشترین تاثیرگذاری را بر روی او دارد، همه از وی تمجید کردند.

مربی آرژانتینی اظهار داشت: دله بهترین بازیکن آینده انگلیس و اروپا می‌شود.

تیم‌های قدرتمند و ثروتمند اروپا نیز به شدت خواهان به خدمت گرفتن او هستند. یک ماه پیش پاری‌سن ژرمن برای جذب این ستاره 20 ساله اقدام کرد. اوایل هفته نیز رئال‌مادرید اعلام کرد که برای خرید او 50 میلیون پوند و ایسکو را کنار گذاشته است.

 دله‌علی؛ این پسر بااستعداد انگلیسی‌ها
دیلی میل

همه این تعریف و تمجیدها را می‌توان در بازی شب گذشته دید. چلسی قدرتمند یا به قول پوچتینو آماده‌ترین تیم اروپا با درخشش او سرانجام زانو زد.

2گل با ضربه سر که تمام مطبوعات انگلیس را تحت تاثیر خود قرار داد.
 
 دله‌علی؛ این پسر بااستعداد انگلیسی‌ها
تلگراف

دیلی تلگراف نوشت: دله؛ پسر هدزن! او نوار پیروزی‌ها چلسی را پاره کرد.

سان در تیتری بسیار زیبا از نام ورزشگاه سفیدپوشان(وایت هارت لین) استفاده کرد. این روزنامه نوشت: مقتول وایت هارت! که آهنگی شبیه اسم ورزشگاه دارد.
 
 دله‌علی؛ این پسر بااستعداد انگلیسی‌ها
سان

مترو اظهار داشت: همه چیز تمام شد و از نرسیدن کونته به رکورد فوق‌العاده ونگر در سال 2002 سخن گفت.

 دله‌علی؛ این پسر بااستعداد انگلیسی‌ها
مترو

تایمز از شاهکار علی نوشت که چلسی را از قهرمانی دور کرد و  گاردین به ناپدید شدن رویای به تاریخ پیوستن آبی‌ها، اشاره کرد. دیلی میل نیز به تمجید از ضربه سر او پرداخت و نوشت: هدی در کلاس جهانی !
 
 دله‌علی؛ این پسر بااستعداد انگلیسی‌ها
تایمز

همه مطبوعات سعی داشتند تا عمق کاری که «دله علی» را انجام داد را نشان دهند ولی باید گفت هر چه از عملکرد او مخصوصا در این جدال سخن بگوییم کم خواهد بود. تاتنهام در دربی لندن دست به کاری بزرگ زد که شاید در ادامه راه اثر آن مشخص شود.

بدون تردید لیگ جزیره به بالاترین هیجان خود رسیده، این رقابت به اندازه اکنون مدعی نداشته و باید دید کدام یک از این 6 تیم جام زیبای انگلیس را بالای سر می‌برند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج