این هدفون ها با آب جوش شکلشان عوض می شود
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۴۵۶۷۱۱
۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۸
۳۵۲۰
در نمایشگاه CES امسال یک شرکت نوپای آمریکایی هدفون های جالبی عرضه کرده است که می توانید با انداختن پوشش های ژله ای اطراف آن ها در آب جوش، به راحتی شکل آن ها را تغییر دهید و هدفون ها را کاملا قالب گوش خود کنید.
وب سایت کلیک: در نمایشگاه CES امسال یک شرکت نوپای آمریکایی هدفون های جالبی عرضه کرده است که می توانید با انداختن پوشش های ژله ای اطراف آن ها در آب جوش، به راحتی شکل آن ها را تغییر دهید و هدفون ها را کاملا قالب گوش خود کنید.
 
 هدفون هایی که می توانید با آب جوش آن ها را کاملا قالب گوش خود کنید

هدفون های گوشی یکی از وسایلی هستند که ممکن است دائما از آن ها استفاده کنید. هدفون ها باید کاملا متناسب با گوش شما باشند و به خوبی در گوش شما ثابت شوند. البته برای خرید هدفونی که کاملا متناسب با گوش شما باشد، کمی باید حوصله داشته باشید و حتی گاهی اوقات مجبور به خرید هدفون های گران قیمت نیز می شوید؛ اما امسال یک شرکت نوپا به نام Decibullz با ارائه هدفون هایی جالب این مشکل را برطرف کرده است.
 
در اطراف این هدفون های جدید، یک پوشش ژله مانند قرار گرفته است و برای اینکه هدفون ها کاملا متناسب با گوش شما شوند، تنها کافی است این پوشش های ژله مانند را در آب جوش بیندازید و سپس با فشار دادن و تغییر شکل دادن این پوشش های پلاستیکی، به راحتی می توانید اندازه آن ها را متناسب با گوش خود تغییر دهید. این هدفون ها در دو مدل سیمی و بی سیم عرضه شده اند.

این روش ممکن است کمی عجیب به نظر برسد؛ اما چندین سال است که ورزشکاران برای متناسب کردن اندازه محافظ دهان خود (محافظ ژله مانندی است که برخی از ورزشکاران برای محافظت از دندان ها و لثه خود از آن استفاده می کنند) از آن استفاده می کنند. یک شرکت نوپای دیگر به نام Revols نیز قبلا در سال ۲۰۱۵ هدفون هایی عرضه کرد که کاربران می توانستند با استفاده از یک جریان الکترونیکی پوشش لاستیکی هدفون ها را حرارت دهند و آن ها را قالب گوش خود کنند؛ البته قیمت این هدفون ها ۲۰۰ دلار بود.

هدفون های شرکت Decibullz دارای مزیت بسیار خوبی است. چنانچه در تغییر شکل پوشش های ژله ای آن اشتباه کردید، می توانید دوباره آن ها را در آب جوش بیندازید تا دوباره نرم شوند و به این صورت می توانید دوباره آن ها را تغییر شکل دهید. این هدفون برای جمع آوری کمک های مالی در سایت Kickstarter قرار داده شد؛ اما در همین سایت مستقیما به فروشندگان فروخته شد؛ قیمت هدفون های سیمی ۵۹ دلار و قیمت هدفون های بی سیم ۱۱۹ دلار است.
 
با وجود اینکه کارایی این هدفون ها به اندازه هدفون های حرفه ای که می توانند کاملا قالب گوش شما شوند، نیست؛ اما حداقل دارای قیمت بسیار مقرون به صرفه ای است. بزرگترین عیب هدفون های بی سیم Decibullz، عمر ۳ تا ۴ ساعتی باتری آن ها است که بسیار کم است و شاید ترجیح دهید از نوع سیمی آن ها استفاده کنید.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر