3 سرویس جدید سامسونگ برای تلویزیون‌ های هوشمند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۴۵۷۹۲۲
۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۴
۶۰۲۹
شرکت سامسونگ سه سرویس جدید تلویزیون‌ های هوشمند خود را در CES 2017 معرفی کرد. این سه سرویس تلویزیون های هوشمند سامسونگ شامل ورزش، موسیقی و TV Plus هستند که محتوایی خاص را بر اساس ترجیحات فردی از طریق پلتفرم هاب هوشمند سامسونگ در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
وب سایت برسام: شرکت سامسونگ سه سرویس جدید تلویزیون‌ های هوشمند خود را در CES 2017 معرفی کرد. این سه سرویس تلویزیون های هوشمند سامسونگ شامل ورزش، موسیقی و TV Plus هستند که محتوایی خاص را بر اساس ترجیحات فردی از طریق پلتفرم هاب هوشمند سامسونگ در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
 
 سامسونگ سه سرویس جدید برای تلویزیون‌ های هوشمند معرفی کرد

وونگ جین لی، معاون اجرایی مدیر تجارت نمایشگرهای بصری سامسونگ می‌گوید: «در سامسونگ یکی از اولویت‌های اصلی ما این است که هماهنگی نزدیکی با نیاز و خواست مشتری از ابزارهای دیجیتالی‌شان داشته باشیم. با توجه به این مسئله، ما همچنان به نوآوری در تلویزیون‌ های هوشمند خود ادامه می‌دهیم تا تجربه‌ای را در محتوای آن ایجاد کنیم که مشتریان ما انتظار آن را از سامسونگ دارند.»

سرویس «ورزش» تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ، اطلاعات زمانی بازی تیم‌های مورد علاقه، محل برگزاری و نتیجه آن را به صورت یک صفحه کامل در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. به‌جای آنکه برای یافتن اطلاعات یک بازی مهم بین هزاران صفحه سرگردان شویم، تمای جزئیات در رابط کاربری خاص «ورزش» قابل مشاهده خواهد بود.

سامسونگ به دنبال توسعه بیشتر بازه محتوایی ارائه شده در بخش سرویس «ورزش» خود با افزودن محتوا از طریق همکاری با شبکه‌های ورزش NBC، UFC و غیره است.

سرویس موسیقی سامسونگ به کاربران تلویزیون هوشمند امکان می‌دهد تا به راحتی موسیقی مورد علاقه خود را در بخش live TV جستجو کرده یا آن را در مستقیما در برنامه‌های تلویزیونی تماشا کنند. «موسیقی» همچنین پیشنهاداتی را در بخش «Preview» در رابط کاربری Smart Hub برای مصرف‌کنندگان نمایش می‌دهد تا به خواست خود موسیقی جدیدی را پیدا و اجرا کنند.

سرویس «موسیقی» هم‌اکنون محتوای خود را از هشت برنامه همکار یعنی Spotify, iHeartRadio, Napster, Deezer, Sirius XM, Vevo, Melon و Bugs دریافت می‌کند. این سرویس در ابتدا در کشورهای فرانسه، آلمان، ایتالیا، کره جنوبی، اسپانیا، بریتانیا و آمریکا ارائه خواهد شد.

 سامسونگ سه سرویس جدید برای تلویزیون‌ های هوشمند معرفی کرد

نهایتا اینکه «TV Plus» قرار است کانال‌هایی را مبتنی بر IP در بخش سرویس محتوای تجاری خود در برنامه «راهنمای برنامه الکترونیک هوشمند» (EPG) ارائه کند. مشتریان سامسونگ دیگر نیاز ندارند منتظر بمانند تا شبکه‌های کابلی قسمت‌های مختلف سریال‌های مورد علاقه‌شان را به‌صورت پشت سر هم پخش کنند و می‌توانند فورا با مراجعه به کانال TV Plus آن را تماشا کنند.

سرویس تلویزیون های هوشمند سامسونگ برای اولین بار TV Plus را در آسیای جنوب شرقی راه‌اندازی کرد اما اکنون این سرویس در آمریکا نیز در دسترس است و از ماه آوریل ۲۰۱۷ در اروپا هم عرضه خواهد شد. سامسونگ برای عرضه برنامه‌های پرمیم T-VOD خود در آمریکا و اروپا قرار است به ترتیب با شرکت‌های Fandangoو Rakuten همکاری کند و شرکت Funke نیز محتوای لازم A-VOD را برای کشور آلمان عرضه خواهد کرد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فرش تارنگ_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کالابرد_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
سفیر بار ساقدوش_فوتر
استیل رگال_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر