هاوارد وب: گل یونایتد مقابل لیورپول آفساید بود
۴۶۲۷۳۱
۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۱
۲۷۵۳
هاوارد وب و کیت هکت، می گویند که گل شیاطین سرخ باید مردود اعلام می شد.
وبسایت نود: هاوارد وب و کیت هکت، داوران سابق دنیای فوتبال می گویند که وین رونی در دیدار مقابل لیورپول باید کارت زرد می گرفت و گل شیاطین سرخ هم مردود اعلام می شد.

گل منچستر یونایتد در حالی به ثمر رسید که آنتونیو والنسیا در موقعیت آفساید پاس گل را مهیا کرده بود در حالیکه پیش از آن هم وین رونی به روی جیمز میلنر مرتکب خطا شده بود که مایکل اولیور اخطاری نداد. وب که سابقه قضاوت در فینال جام جهانی و لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۰ را دارد، به The Times گفت:

فکر می کنم تکل رونی روی پای میلنر که مایکل اولیور تنها خطا اعلام کرد نه بیشتر، از آن دسته خطاهایی بود که مستحق کارت زرد یا قرمز باشد. با مرور فیلم بازی، دیدم که اولیور فرصتی برای این کار نداشت، و من در نهایت فکر می کنم که یک کارت زرد داشت. تکنیک تکل زنی رونی ضعیف است و بی پروا بود، اما او پای خود را در مسیر توپ قرار داد و این کار را با نیروی کمی انجام داد که باعث اخراج وی نمی شود.

وب همچنین معتقد است که کمک داور هنگام گل تساوی منچستر یونایتد نیز باید پرچم خود را بالا می برد:

به خاطر اینکه او خیلی با صحنه فاصله داشت، نمی توانست دقیقاً قضاوت کند که والنسیا قبل از دریافت توپ در آفساید بود یا نه، که بود. در چنین شرایطی، او شک خود را به نفع مهاجم برطرف می کند. او می داند که در لحظه ای مهم موقعیت مناسبی نداشته است.

هاوارد وب: گل یونایتد مقابل لیورپول آفساید بود
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج