دعوت فیس‌ بوکی ترامپ از مردم
۴۶۳۵۹۱
۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۵
۲۷۰۱
دپارتمان امنیت کشور آمریکا تخمین زده که 900 هزار تن شامل ده‌ها هزار مخالف به واشنگتن دی سی بروند تا در در مراسم تحلیف دونالد ترامپ شرکت کنند. او خود نیز در فیس‌بوک از مردم برای حضور در این مراسم دعوت کرده است.
خبرگزاری ایسنا: دپارتمان امنیت کشور آمریکا تخمین زده که 900 هزار تن شامل ده‌ها هزار مخالف به واشنگتن دی سی بروند تا در در مراسم تحلیف دونالد ترامپ شرکت کنند. او خود نیز در فیس‌بوک از مردم برای حضور در این مراسم دعوت کرده است.

در مراسم تحلیف باراک اوباما 8 / 1 میلیون تن شرکت داشتند.

تنها چند روز مانده به مراسم تحلیف دونالد ترامپ، رییس جمهوری منتخب آمریکا وی در فیس بوک تبلیغاتی به راه انداخته و از مردم آمریکا خواسته تا در مراسم تحلیفش شرکت کنند.

براساس نظرسنجی واشنگتن پست و شبکه خبری ای.بی.سی نیوز تنها 40 درصد از آمریکایی‌ها نسبت به این غول صنعت املاک و مستغلات نظر مثبت دارند و این میزان 21 درصد از محبوبیت باراک اوباما، رییس جمهوری در حال کناره گیری آمریکا کمتر است.

ترامپ در ویدئویی که در فیس بوکش گذاشته، آورده است: مراسم تحلیف لحظه‌ای تاریخی در آمریکاست و من از شما می‌خواهم تا در روز تحلیف در مراسم شرکت کنید.

یکی از کارمندان برنامه Tonight Show گفته است که روی سخن ترامپ در این پیام تبلیغاتی در فیس بوک جوانان بالای 27 سال در نیویورک است.

از آنجاکه ترامپ در به دست اوردن محبوبیت در میان آمریکایی‌ها ناکام مانده است، دپارتمان امنیت داخلی آمریکا تخمین زده تنها 900 هزار تن در مراسم تحلیف وی در واشنگتن دی سی حضور خواهند داشت.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج