این اپلیکیشن ها را از گوشی خود پاک کنید
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۴۶۴۴۷۰
۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۳
۱۴۲۲۳
اپلیکیشن های مختلفی برای گوشی های موبایل عرضه شده و برخی از آنها آنقدر معروف شده اند که اکثر کاربران بدون آنکه دلیلش را بدانند، بلافاصله به نصب کردن آنها می پردازند. اما امروز می خواهیم شما را با اپلیکیشن هایی آشنا کنیم که حذف کردن شان از گوشی های اندرویدی تاثیر مثبتی بر عملکرد دستگاه تان خواهد داشت.
وب سایت تک شات: امروزه کمتر کسی را پیدا می کنید که از گوشی های هوشمند استفاده نکند. همچنین، اپلیکیشن های مختلفی برای این گوشی ها عرضه شده و برخی از آنها آنقدر معروف شده اند که اکثر کاربران بدون آنکه دلیلش را بدانند، بلافاصله به نصب کردن آنها می پردازند. اما امروز می خواهیم شما را با اپلیکیشن هایی آشنا کنیم که حذف کردن شان از گوشی های اندرویدی تاثیر مثبتی بر عملکرد دستگاه تان خواهد داشت.
 
 این اپلیکیشن ها را همین امروز از گوشی خود پاک کنید

کاهش عمر باتری، استفاده زیاد از اینترنت و یا پر کردن حافظه داخلی گوشی تان از جمله پیامدهای استفاده از چنین اپ هایی است. گاهی تعداد اپ های موبایل مان آنقدر زیاد می شود که کنترل شان از دست خارج می شود. اما این چند اپ را همین الان از گوشی خود پاک کنید:

اپلیکیشن هایی که ادعا می کنند حافظه رم گوشی را خالی می کنند

اپ هایی که به طور پس زمینه اجرا می شوند، حتی اگر در حالت استندبای باشند هم رم و باتری زیادی مصرف می کنند. ایده اپ هایی که ادعا می کنند می توانند حافظه داخلی گوشی را خالی کنند این است که برنامه های پس زمینه را می بندند. اما این باعث تشدید مشکل می شود. اپ هایی که در پس زمینه اجرا می شوند، با هر بار بسته شدن دوباره باز می شوند و باتری و حافظه را اشغال می کنند. تکرار مداوم این فرایند می تواند باعث ناپایداری گوشی شود. به علاوه، خود سیستم عامل اندروید می داند که چه زمانی اپ ها را باز و بسته کند.

اپلیکیشن های پاکسازی مثل Clean Master

اپلیکیشن های پاکسازی وعده بهبود عملکرد کلی گوشی را می دهند. هرچند درست است که اپ های پاک شده همچنان کمی اطلاعات را روی گوشی به جا می گذارند، اما نیازی نیست که یک پاک کننده جانبی نصب کنید. کافی است به مسیر Settings، Storage رفته و گزینه cached data را انتخاب کنید. حال با دکمه Clear cached data می توانید اطلاعات بی مصرف را از گوشی پاک کنید.

اپلیکیشن های آنتی ویروس

سیستم عامل اندروید و فروشگاه آنلاین گوگل پلی استور در کنار هم می توانند شما را از نصب آنتی ویروس بی نیاز کنند. برای پیشگیری از سرقت هم Android Device Manager بدون اپ های جانبی به خوبی کار می کند. آلوده بودن اپ ها نیز ابتدا در گوگل پلی استور بررسی می شود. تنها هنگامی نیاز به آنتی ویروس دارید که منبع دریافت اپلیکیشن های جدید، جایی غیر از گوگل پلی باشد.

اپلیکیشن های کاهش مصرف باتری

معضل تمام شدن زودهنگام باتری گوشی های هوشمند همچنان پابرجاست و هیچ برنامه جانبی نمی تواند در این زمینه معجزه کند. برای دیرتر تمام شدن باتری، باید میزان مصرف باتری از سوی سیستم عامل و برنامه ها کاهش یابد و به این منظور، باید گوشی خود را روت کنید تا بتوانید در مصرف انرژی اندروید تغییری ایجاد کنید. در غیر این صورت، بهتر است این اپ های کاهش مصرف باتری را از دستگاه خود پاک کنید.

اپلیکیشن های پیش فرض گوشی

پس از خرید یک گوشی اندرویدی جدید ،با تعداد زیادی اپلیکیشن مواجه می شوید که از قبل روی گوشی نصب است. بهتر است تک تک اپلیکیشن هایی که برای شما کاربردی ندارند را از دستگاه خود پاک کنید. به عنوان یک توصیه اصلی، بهتر است فقط اپ هایی را روی دستگاه داشته باشید که واقعا از آنها استفاده می کنید. در غیر این صورت با مشکلاتی اعم از پر شدن حافظه و خالی شدن باتری روبرو خواهید شد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
چوب و هنر _فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فرش تارنگ_فوتر
چوب و هنر _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
استیل رگال_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
کالابرد_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر